320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vist on vajalik selgituseks mainida, et tegemist pole just ülemäära surmtõsise ettevõtmise, vaid tervenisti pilahimulise absurditeatriga.

    küll aga tuleb ka nõus olla kuskilt loetud tõdemusega, et "it's a joke that leaves you searching for the punchline". natuke parem kui näiteks crazy frog, aga mitte ka väga palju.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      vist on vajalik selgituseks mainida, et tegemist pole just ülemäära surmtõsise ettevõtmise, vaid tervenisti pilahimulise absurditeatriga.
      Ei ole. Lihtsalt ei tööta minu jaoks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Ei ole. Lihtsalt ei tööta minu jaoks.
        mis mõttes "ei ole". millele sa nüüd õigupoolest vastu vaidled - sellele, et tegijate poolt ei ole asi meelega tongue-in-cheek ettevõtmine?

        et muigamagi ei aja, on hoopis omaette teema, nagu ka juba eelmises postis mainisin.


        edit: my bad, selge.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          "Ei ole vaja selgituseks mainida" osale Sinu lausest vastasin ei ole, kui muidugi mind pidasid selle postitusega silmas.

          Kommentaar


            Mis juhtub kui rumala muusika esinumber kohtub ühe kohutava lauluga? kohutav überpask. Ole neetud MTV. Ma arvan ,et sellest hullemaks enam minna ei saa ning inimkond on oma põhja saavutanud.

            Kommentaar


              Esitaja: Lenna KuurmaaProdutsent: Vaiko EplikVideo: Nafta FilmsPidu: Intergalaktiline lõimumispidu - IT-planeetOriginaal laul: Kalmer Tennosaar - Vana klaver...


              lenna esituses on see kindlasti jubedamaid laule.originaal ja ning see http://www.youtube.com/watch?v=YnxTR2kaUCY on ikka sitaks paremad .
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                kas see oli juba? full retard.


                (minge perse oma üheksakümnendate nostalgiaga)

                -e-

                see Everybody Hurtsi cover, mida ma juve-Milan õhtul kuulsin oli ka üks läbi aegade valusamaid esitusi. füüsiliselt valus oli. halvas mõttes. REM-i vers on lihtsalt kurb. heas mõttes.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  http://www.youtube.com/watch?v=TzaMtQ3rdK4

                  lenna esituses on see kindlasti jubedamaid laule.originaal ja ning see http://www.youtube.com/watch?v=YnxTR2kaUCY on ikka sitaks paremad .
                  "Mine perse"- nuppu!!! Kõigest muust saaks aru, aga kui sa seda valgepoisi remiksi paremaks pead, siis noh...

                  Kommentaar


                    Nõustun Mõnukaga. Täiesti täiesti näotu remiks. Kuulaksin kindlasti pigem Lenna oma, kuid tegelt ei viitsiks vabast tahtest neist ühtegi kuulata.

                    Minu panus teemasse:
                    Suured tänud: Tomas Miniotas, hotell ecoland, Raigo Tappo, Helver Hõbemägi.Intro-http://www.youtube.com/watch?v=PsveMrgEjCgMuusika-Tõnu RoostaluSõnad-Andres ...

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        ma ei tea, kas ma peaksin leppima paratamatusega ja olema õnnelik, et ma seda alles nüüd kuulsin või kurb, et selline asi eksisteerib.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Mis kuradi uus mood see on ,et kõik omale nüüd tümpsu taha on kruvinud? Eriti mustanahaliste muusikas on see moodi läinud.

                          Kommentaar


                            Mina ajaks selle David Guetta süüks. On tema teinud koos päris paljude tähtedega koos tantsumuusikat. Nüüd on teised ka leidnud, et selline asi müüb praegu ja on moega kaasa läinud.

                            Kommentaar


                              Laupäeval istub piimamees maaliinibussi. Mõtleb, et saab rahus sõita 45 minti- naudib snusi ja vaatab põllul ujuvaid luikesi ning nautida vaikust, sest bussis oli nii 3 inimest. Aga siis bussijuht otsustab panna raadio Elmaril volüümi põhja. Sealt tuleb mingi sajandi top 100 vms. See Kihnu Virve oli nii kuradima hirmus, et ajas mu pea valutama.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X