320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tarry Vaata postitust
    Just vaatasin Ringvaates,kuidas Reikop ütles,et see tema selle aasta lemmiklugu!
    Naine,kes teeb kana häälitsusi...Ega ma Reikopist midagi muud poleks arvanud ka. Eriti eredalt on meeles kuidas ta kommenteeris,kui seesamune..habemega naine või naisteriietes mees esines. Jätkus kiidusõnu paremale ja vasakule. Kui aga Poola hakkas esinema siis oli "Vanemad viige oma lapsed teleka eest ära,kohe tulevad avala dekolteega poola neiud lavale".

    Kommentaar


      Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
      Naine,kes teeb kana häälitsusi...Ega ma Reikopist midagi muud poleks arvanud ka. Eriti eredalt on meeles kuidas ta kommenteeris,kui seesamune..habemega naine või naisteriietes mees esines. Jätkus kiidusõnu paremale ja vasakule. Kui aga Poola hakkas esinema siis oli "Vanemad viige oma lapsed teleka eest ära,kohe tulevad avala dekolteega poola neiud lavale".
      Hahahahahaaaaa... mina näiteks ei kujuta enam Eurovisiooni ilma Reikopi jututa ettegi, sealt ikka pudeneb neid pärle kamaluga

      Kommentaar


        Eesti laulust on parem tho. Vähemalt üritanud mingilgi moel sellest sajandist pärit popmuusikat järgida (kerge Emiliana Torrini, veidi tune-yardsi veidi tüüpilist eurotümmi), mitte pole igast nurgast aru saada, kuidas kaks venda said kokku ja hakkasid tuimalt mõtlema, et mis laul rahvahääletusel kõigile peale läheks. Lõpuni ei vaadanud, not my cup of tea.

        Kommentaar


          tänapäeval pole mingit 7 vaprat analoogi? Seal oli kvaliteetset muusikat ikka päris palju

          Kommentaar


            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            "Ikkagi kusesin tiiki" vms. Jah, kallid halva muusika fetiši omajad, Shännon viis end uuele levelile ja räpib!
            Ma vaatasin ka nüüd selle läbi ja, noh, minge v*ttu, see on võimas. Esmalt muidugi see Olavi Otepalulik karisma lipsyncil ja lavaliikumisel, siis need jõulised sõnad ja kolme kitarriga tulev EDM-biit. Siis see trummar, kes kuskil rokiklubides laiab ja naisi murrab lausega "õu, ma olen Shanoni trummar". Siis see PõhjaTallinnalik "türa, te kritiseerite mu muusikat, plikadel ju meeldib, jou"-räpp, mis on nii kuradi hale, et, oeh, aasta lõpus ilmuv Õhtulehe iga-aastane siteimate laulude edetabel sai hetkeliidri. Jään ootama Leo "Kiisu-Miisu" videot, Wild Disease'i jooksuaega ja Respekti laulu Signe Lahteinast. Kui need on üle elatud, siis saame tabeli kokku.

            Ja Shanonile palju õnne, et nad said Nickelbacki soojendajaks. Kõige ilgem Eesti bänd ever.

            Kommentaar


              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              "Ikkagi kusesin tiiki" vms. Jah, kallid halva muusika fetiši omajad, Shännon viis end uuele levelile ja räpib!
              hahahha

              emo-popist on saanud emo sugemetega hip-hop pask. hahahahah
              sittuge pihku.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  http://digital-sounds82.planet.ee/nn...er%20hauss.mp3 Veel väljalaskmata kõva tümm Leolt.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Mõnu! Sa oled andnud mõista, et oled suur fänn - kas oled homme ka Tartusse tulemas, selle kevade ühele suurimale piule? Ja loomulikult baaris Sodiaak!


                      Panen lingi:

                      Peo info:https://www.facebook.com/events/1668145416601877/Meeldejääv pidu kõigile!4 mail 2018Tartus Baaris SodiaakRiia tn 24 bPeo algus kell 21Parim tantsumu...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                        Mõnu! Sa oled andnud mõista, et oled suur fänn - kas oled homme ka Tartusse tulemas, selle kevade ühele suurimale piule? Ja loomulikult baaris Sodiaak!


                        Panen lingi:

                        https://www.youtube.com/watch?v=fpCy...5FCcFcdZNIPr-6
                        Ma ei kujuta ette, kuidas sellise häälega mees saab pulmavana olla.

                        Kommentaar


                          Panin just tähele, et DJ Heiki õudusraadio M1Muusika on MTÜ. Ollalalaa

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                            Mõnu! Sa oled andnud mõista, et oled suur fänn - kas oled homme ka Tartusse tulemas, selle kevade ühele suurimale piule? Ja loomulikult baaris Sodiaak!


                            Panen lingi:

                            https://www.youtube.com/watch?v=fpCy...5FCcFcdZNIPr-6
                            Eesti artistid on viimaste päevade jooksul eriti hoogsalt tegutsema hakanud, sest eile teatasid nii Brigita Murutar kui ka Jana Kask uutest üllitistest.

                            Kommentaar


                              Kurat, tuleb vist laud ikka ära bornnida, muidu ei saa istuma - kui asjal juba selline promo taga on

                              Kommentaar


                                Listen to Blufellas- The Thrill Is Gone (cover) by grex #np on #SoundCloud
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X