320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      See Põhja-Tallinna jubedus, mida Raadio kahest see nädal lastakse. No jommaijoo, kuidas see nädalaplaatide valimine käib, et Põhja-Tallinna täielikku solki seal terve nädal lastakse.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Ma pean häbiga tunnistama, et olen kaks aastat teie eest varjanud lihvimata superteemantit.

          Listen to Martin K. | SoundCloud is an audio platform that lets you listen to what you love and share the sounds you create.
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Hea teema rsk

            Edit: Samas pärast mingit ajaühikut siin teemas hängimist võiks olla ikkagi ka mingi vastumürgi teema, a’la maailma parimad laulud

            Kommentaar


              Kommentaar


                Kommentaar




                  Siia võiks terve ta albumi postitada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Navas Vaata postitust


                    Siia võiks terve ta albumi postitada.
                    hater?

                    Kommentaar





                      Ma hakkasin nagu reaalselt mõtlema, et kui nihkes peab olema selle inimese huumorisoon, kellele ans. Respekt päriselt ka meeldib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma hakkasin nagu reaalselt mõtlema, et kui nihkes peab olema selle inimese huumorisoon, kellele ans. Respekt päriselt ka meeldib.
                        Eee, sinu heiki vaimustus tekitas umbestäpselt samasuguseid küsimusi.
                        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                          Eee, sinu heiki vaimustus tekitas umbestäpselt samasuguseid küsimusi.
                          Sest Heiki on faking naljakas, aga Respekti naljakaks pidav inimene peab ikka olema vapsee blackbelt-sotsiaalretsidivist.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust



                            Ma hakkasin nagu reaalselt mõtlema, et kui nihkes peab olema selle inimese huumorisoon, kellele ans. Respekt päriselt ka meeldib.
                            Üritati mingi Deep laul isast teha, aga noo lüürika on ikka ülisitt võrreldes Beebilõustaga.

                            Kommentaar


                              https://www.facebook.com/respekt2011...09531952402920

                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Sest Heiki on faking naljakas, aga Respekti naljakaks pidav inimene peab ikka olema vapsee blackbelt-sotsiaalretsidivist.
                                Ahh ära aja kelbast. Heiki samamoodi wtf
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X