320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Torrini on hea.
    ma ei usu oma silmi.

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Vicent tegi endal margi ikka haledalt täis praegu
      eriti, et soome keelse versiooni postitas, soome keeles on asi veel rajum.

      Kommentaar


        Koit Toome tuleb mul ka juba uksest ja aknast sisse. G-enka võiks selle Rossi uuesti uksepiitadest läbi visata.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Koit imeb tõesti.. kuidas selline üllitis küll aasta hitt on.. :O





          Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

          Parim laul

          Kommentaar


            Algselt postitas flameas Vaata postitust
            Koit imeb tõesti.. kuidas selline üllitis küll aasta hitt on.. :O
            Sellepärast ,et sellistes tabelites hääletavad teismelised tüdrukud. Mina küll sellise jama peale ei viitsi aega raisata ja olgem ausad, minu maitse ei pääseks sellistesse tabelitesse nagunii.

            Edit: Lisame ka siis midagi juurde.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Sellepärast ,et sellistes tabelites hääletavad teismelised tüdrukud. Mina küll sellise jama peale ei viitsi aega raisata ja olgem ausad, minu maitse ei pääseks sellistesse tabelitesse nagunii.

              Edit: Lisame ka siis midagi juurde.
              seda laulu kuuldes hakkasin ma 3 aastat tagasi sõna otseses mõttes ropsima.
              aga samas see võis olla tingitud ka alkoholi tarbimisest. go figure...

              Kommentaar


                Tõstame taas teemat!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Kõik Michael Jacksoni fännid, kes peavad teda ´maailma suurimaks muusikuks´pange ennast julgelt põlema. Dagö kuulajad ka. Te olete täisdebiilikud ja käite intelligentsetele inimestele närvidele. Tapke ennast ja üksteist. Ja Jonas Brothers ka.
                  Lisada nimistusse Twilighti fännid. Kuigi need vist kõik kattuvad ühe ja sama sihtgrupi alla.



                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Jasper, kui mulle meeldib Lauri Saatpalu live.is kuulata, kas ma tõesti pean ennast põlema panema?
                    Et minu elu lõppebki selles kohas nüüd?
                    Suht noor veel, ehk annad armu.

                    Hirmsamate laulude alla paneks ikka mingid vengaboysi- up and downid vms. Samas paljudele meeldib, kui on ninnunännubiit ja aju ei pea isegi mõtlema, mis muusika käib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                      Jasper, kui mulle meeldib Lauri Saatpalu live.is kuulata, kas ma tõesti pean ennast põlema panema?
                      Jah
                      10101010
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Jah
                        10101010
                        Mina käisin elus korra Dagöt vaatamas. Põhjuseks oli see, et tahtsin ühe neiuga ühte asja teha, talle see bänd meeldis ja mul oli võimalik tasuta pääse saada. Kontsert oli ok, plaan aga väga hea.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Mina käisin elus korra Dagöt vaatamas. Põhjuseks oli see, et tahtsin ühe neiuga ühte asja teha, talle see bänd meeldis ja mul oli võimalik tasuta pääse saada. Kontsert oli ok, plaan aga väga hea.
                          Ma usun, et oleks samuti äärmiselt tervitatav, kui ka sina ennast põlema paneks. Probleemide vältimiseks lihtsalt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                            Ma usun, et oleks samuti äärmiselt tervitatav, kui ka sina ennast põlema paneks. Probleemide vältimiseks lihtsalt.
                            Jasperi enda vend oli samal kontserdil.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Jasperi enda vend oli samal kontserdil.
                              Õde ka. Ja kui ma maale sõitsin, siis kuulsin sellest kontserdist kaks tundi ...

                              -e- ja plaanidest, vaadake/kiitke Notebooki.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                See on hea teema.. siin ma saan välja valida kelle ma täiskasvanuna maha koksan lollijutu eest.

                                Üks kandidaat olemas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X