320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hästi kokku mixitud ju, kuigi tõesti palju halbu laule on seal koos.

    Kommentaar


      ei kujuta ette kui palju aega võis keegi sellise jama peale kulutada

      Kommentaar


        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          See Jasperi lugu sobiks teemasse maailma parimad laulud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Arteta Vaata postitust
            See Jasperi lugu sobiks teemasse maailma parimad laulud.
            HOMO!! SEE MEES ON HOMO!!!

            Kommentaar


              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

              Kommentaar


                Aii, norsk, praegu panid küll pange..

                Kommentaar


                  Mul pole K'naani vastu midagi, kui sa seda arvasid, pigem vastupidi.
                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    Jumala hea laul see ju. Nagu ma ühes teemas juba mainisin - mõnus aafrika-hõnguga laul ja suvel võib hea olla kuulata.

                    Kommentaar


                      Siin on ilmselt see, et algset Wavin' Flagi kuulmata oleks vbolla parem mulje, kuna ütleks siiski ka, et hea lugu võrdlemisi tuksi keeratud. Poleks pidand näppima, vaid midagi täiesti uut tegema. See video on muidugi veel eriti sõnajalgade maailmatuur. Samas kõigest hoolimata minu kõrvale ikkagi talutavam kui need "hümnid" enamasti on.

                      omalt poolt panustan aga Lil' Wayne'iga, kes on nüüd hakanud siis räpprokki tegema. Kusjuures - tofoad saavad nüüd mõnuga teritada - minu jaoks oli näiteks Tha Carter III täiesti fain, aga no see uus kraam on ikka übervomit.

                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Siin on ilmselt see, et algset Wavin' Flagi kuulmata oleks vbolla parem mulje, kuna ütleks siiski ka, et hea lugu võrdlemisi tuksi keeratud. Poleks pidand näppima, vaid midagi täiesti uut tegema. See video on muidugi veel eriti sõnajalgade maailmatuur. Samas kõigest hoolimata minu kõrvale ikkagi talutavam kui need "hümnid" enamasti on.

                        omalt poolt panustan aga Lil' Wayne'iga, kes on nüüd hakanud siis räpprokki tegema. Kusjuures - tofoad saavad nüüd mõnuga teritada - minu jaoks oli näiteks Tha Carter III täiesti fain, aga no see uus kraam on ikka übervomit.

                        Lil' Wayne on minu jaoks ikkagi üks tüüpilisematest MTV reklaamnägudest.
                        Olen ta viimase plaadi läbi kuulanud. Umbes 5korda suht olude sunnil ja kui ma varem mõne ta nn. hiti saatel ikka pead vertikaalsesse asendisse paigutasin varem, siis nüüd nagu enam ei kipu eriti.
                        Im the motherfucking millionaire ja i got money like motherfucker on teda iseloomustavad sõnaderead.
                        Et siis see uus video, mis siin on.. ma ei tea, mulle tuli korraks väikene ja mustanahaline Ozzy Osbourne meelde.
                        Et siis las laps tegutseb ja näitab iga 5ndas MTV Cribsi osas, kui palju tal kullast kette ning spinneritega mersusid ja hummereid on.
                        Aga mitte minu maitse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          omalt poolt panustan aga Lil' Wayne'iga, kes on nüüd hakanud siis räpprokki tegema. Kusjuures - tofoad saavad nüüd mõnuga teritada - minu jaoks oli näiteks Tha Carter III täiesti fain, aga no see uus kraam on ikka übervomit.
                          Kunagi tal olid jah laulud, aga douche on ta olnud kogu aeg.

                          Kõikide õõvade summa.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Kuule Dannar, miks sa Jasperit heast peast homoks sõimad ? Kui tema on homo, siis sina oled lapseahistaja.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Arteta Vaata postitust
                              Kuule Dannar, miks sa Jasperit heast peast homoks sõimad ? Kui tema on homo, siis sina oled lapseahistaja.
                              Ta mõtles Jon Bonjovid.

                              Kommentaar


                                Taara avita.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X