320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lihtsalt kohutav lugu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
      Oot see oli see perse keeratud hea lugu? Minu arvates sobib täpselt sama moodi siia teemasse.. üpris võrdsed, see kaver igal juhul midagi hullemaks ei keeranud.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
        Lihtsalt kohutav lugu.
        missa nüüd? lil wayne on ju kõige musikaalsem "räppar" ja kõige suurem lüüriline geenius. OF ALL TIME!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Oot see oli see perse keeratud hea lugu? Minu arvates sobib täpselt sama moodi siia teemasse.. üpris võrdsed, see kaver igal juhul midagi hullemaks ei keeranud.
          ei väitnudki, et see hea lugu on. lihtsalt see oligi see laul, mis meenutas seda jubedat kaverit, kuna meloodia oli üks ühele maha ripitud.

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Oot see oli see perse keeratud hea lugu? Minu arvates sobib täpselt sama moodi siia teemasse.. üpris võrdsed, see kaver igal juhul midagi hullemaks ei keeranud.
            Dumb, dumb, dumb.

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              heade lugude persekeeramise eest võiks mingi seadusega määratud karistus tegelt olla. pead terve ööpäeva bon jovid kuulama näiteks.

              Mitte et ma neid lugusid teaks või viitsiks kuulata (seega ei oska nõustuda/mitte nõustuda), aga hästi öeldud igatahes.

              Kommentaar


                Maailma kõige hirmsam laul on X-Files (Salatoimikud) soundtrack - no mine lolliks kasvõi, kui rõve.

                Kommentaar







                  Pange juba pillid ja plaadimängijad kotti, palun.
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    Maailma kõige hirmsam laul on X-Files (Salatoimikud) soundtrack - no mine lolliks kasvõi, kui rõve.
                    kuule, kassa oled Tartust pärit vää ??????!!! See oli 20. sajandi kõige meeldejäävam seriaalialgusmeloodia mida oskas kaasa vilistada nii töölisklass kui ka pinktsakliplaste koorekiht. Ning see on väga meeldejääv meloodia. Ah et või talle ei meeldi. Ptüi, ma ütlen.

                    Kommentaar


                      kui see x-filesi oma välja jätta, siis vaadates paljusi laule mis te siia postitate, pean nentima, et teile meeldimiseks peaks vist karu žonglöörima põlevate tõrvikutega üksratta seljas slaalomit sõites jne.... VOT NII RASKE ON SEE !

                      Kommentaar


                        Lamb Of God tegeleb ilmselt trollimisega, kui sellised laulud siia teemasse pani.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Lamb Of God tegeleb ilmselt trollimisega, kui sellised laulud siia teemasse pani.
                          Duubeldan ... kui keegi julgeb Arctic Monkeysi siia teemasse lisada siis ma ei tea nohhh.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                            Duubeldan ... kui keegi julgeb Arctic Monkeysi siia teemasse lisada siis ma ei tea nohhh.
                            Arcticust on savi, aga Animal Collective'st käed eemale.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              heade lugude persekeeramise eest võiks mingi seadusega määratud karistus tegelt olla. pead terve ööpäeva bon jovid kuulama näiteks.
                              Elmarist tuli Autiotalo versioon ... uhuhuhhhuuu

                              A te tõlkerefrään on ka pähh.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Last edited by Teiresias; 07.12.10, 23:58. Põhjus: endine laul polnd halb

                                Kommentaar

                                Working...
                                X