320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Teiresias Vaata postitust

    ainult selle pildi pärast juba
    Dannar sööb su elusalt...
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      mis viga on? Fetterly käis korra solaariumis ja ajas lõua paljaks. ma ei näe midagi äramärkimist selles postituses teemasse "maailma kõige hirmsamad laulud". lugu täiesti omane W.K. stiilile nagu ikka...ja üheks parimaks rokkstaariks jääb ta mu silmis endiselt.
      nii, et hoia oma hetke emotsioone veidi vaos, Teiresias.

      Kommentaar


        varem igavesti mõnusat ja sõnumitihedat põhjamaade hiphoppi teinud Looptroop on pidanud viimasel plaadil miskipärast vajalikuks bonndžoviid kaverdada. tulemus on umbes sama kaunis nagu kollast lund süües.

        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          klikkisin juutuubis iggy pop mixi peal. esimese lauluna tuli see õõvar
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAöbfrghjöäk.



            ja

            "ma pärast mõistsin et su pilk mis eiras ühti / kuid mul ei olnud tollel hetkel elus sihti".
            see peaks vist ühtlasi eesti räpiajaloo kõige sitem riim olema.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas Teiresias Vaata postitust

              ainult selle pildi pärast juba
              OMG; mu silmad on avatud. see pole absoluutselt halb laul- RISTI VASTUPIDI OOPIS !!!!!!!!!! ma asendan selle nüüd millegi tõelise pärliga.

              Kommentaar




                allakäik võrreldes eelmise looga on märgatav.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  ükspäev oli sellest korralik versioon kah,aga nüüd on häära siis oma õiguseid taga nõudnud ja see on eemaldatud.Lõpupoole saab aimu.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar




                    Täna kuulsin üle tüki aja, jälk.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                      ükspäev oli sellest korralik versioon kah,aga nüüd on häära siis oma õiguseid taga nõudnud ja see on eemaldatud.Lõpupoole saab aimu.
                      Lõpeta ära,legendaarne laul,seda on kell 4 öösel tooniku juures mentidele jummala fann laulda.
                      Suhkruhaige

                      Kommentaar






                        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                        Kommentaar







                          Lähemalt loe siit.
                          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -thierry-
                            See on üks rõvedaimaid "laule" mida ma üldse kuulnud olen. Esimest korda riivas see kõrva paar kuud tagasi kuskilt muusikakanalilt (MTV, VH1). Müstika kuidas selline pask üldse kuhugi playlisti jõuab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              See on üks rõvedaimaid "laule" mida ma üldse kuulnud olen. Esimest korda riivas see kõrva paar kuud tagasi kuskilt muusikakanalilt (MTV, VH1). Müstika kuidas selline pask üldse kuhugi playlisti jõuab.

                              vaiki parem kui sa säärasest muusikast midagi ei tea!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                                vaiki parem kui sa säärasest muusikast midagi ei tea!
                                Sellist jura ei saagi üldse muusikaks nimetada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X