320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mulle Pachebel tegelikult originaalis meeldib, aga, tõesti, vaesekest on ikka põhjalikult vägistatud.
    Ma ei tea, kas sa hõlmasid nende vägistajate alla ka sellesamuse põhjatallinna loo, aga minule tundub (alles) nüüd, et see rotib ka täpselt sedasama pachelbeli, ei?
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      Ma ei tea, kas sa hõlmasid nende vägistajate alla ka sellesamuse põhjatallinna loo, aga minule tundub (alles) nüüd, et see rotib ka täpselt sedasama pachelbeli, ei?
      Sinna alla jah.

      Kommentaar


        Kommentaar




          See on ikka väga halb.

          http://www.last.fm/user/kurat_

          Kommentaar


            "MEIL ON AEGA VEEL" EUROVISIOONILE!

            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              "MEIL ON AEGA VEEL" EUROVISIOONILE!

              http://ohtuleht.ee/502717
              kusjuures mina ei saa aru selle loo laiapõhjalisest vihkamisest siin foorumis. ise küll sellise muusika austaja olemata, kõlab see mulle suhteliselt okei popmuusika. olemaks peavoolumuusika, tuleb vastata mingitele kriteeriumitele, sh mõõdukas primitivism. vaadates, mida on aja jooksul masside poolt r2 aastahitiks valitud või eurovisioonile saadetud, siis minu arust on p-t näol pigem pöördega paremuse suunas.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                kusjuures mina ei saa aru selle loo laiapõhjalisest vihkamisest siin foorumis. ise küll sellise muusika austaja olemata, kõlab see mulle suhteliselt okei popmuusika. olemaks peavoolumuusika, tuleb vastata mingitele kriteeriumitele, sh mõõdukas primitivism. vaadates, mida on aja jooksul masside poolt r2 aastahitiks valitud või eurovisioonile saadetud, siis minu arust on p-t näol pigem pöördega paremuse suunas.
                1) osadele ei meeldi (tänapäevane) popmuusika
                2) osadele ei meeldi räppmuusika
                3) osadele meeldib räppmuusika, mistap on kurb näha, millise juustu kujul (toosama primitivizzle my nizzle) see massidesse läheb

                midagi sellist?
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                  1) osadele ei meeldi (tänapäevane) popmuusika
                  2) osadele ei meeldi räppmuusika
                  3) osadele meeldib räppmuusika, mistap on kurb näha, millise juustu kujul (toosama primitivizzle my nizzle) see massidesse läheb

                  midagi sellist?
                  jääb vaid üle küsida kellele ta siis meeldib?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                    1) osadele ei meeldi (tänapäevane) popmuusika
                    2) osadele ei meeldi räppmuusika
                    3) osadele meeldib räppmuusika, mistap on kurb näha, millise juustu kujul (toosama primitivizzle my nizzle) see massidesse läheb

                    midagi sellist?
                    Kui tänapäevane popmuusika või räppmuusika üldse ei meeldi siis ju ei olegi teemat. Esimesed kaks varianti maas.

                    Pigem on asi ju selles, et nn räpikollektiiv on ületanud peavoolu populaarsuskünnise. Ma võin põhimõtteliselt sama hästi tulla välja ka väitega, et 100% tänapäevasest tantsumuusikast on Kraftwerki loomingu pask edasiarendus. Teisisõnu - žanri rüvetamine!

                    Jään seisukoha juurde, et P-T ei kuulu maailma halvima muusika hulka ja räpifännid tegelevad lihtsalt vale teemaga, ehk raadipopi räpi standartide järgi kritiseerimisega. Ilmselt meeldib sulle Rimis ostlemise taustaks kuulata siiski pigem sitta räppi, kui Koit Toomet. Ehk siis suhtuge sellesse kollektiivi kui soodapoppi ja kõik loksub ilusaks.

                    Ning veel täiendavat lohutust: tegu ei ole ka päris nii hullu kraamiga, kui Palmisaar, mis valiti kunagi vist aasta räpplooks ning mille peale leebe foorumlane mazz tahtis kõik komisjoni liikmed piinaval viisil mõrvata.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      kuula/loe sõnad läbi ja saad ise ka aru kui seosetu lalin see on, lisaks õhkub igast noodist ja sekundist videos haledat teesklust ja ebapädevust. selline pingutatuse ja amatöörluse maik on nii juures, et seda tuleks esitada ainult raadio elmaris ja alo tv-s.

                      Kommentaar


                        Et kui igas loos litse ei pane, pedesi ei peksa, narkot ei müü, noorusaja getoelu üle ei kurda ja võlle ei tulistata pole õige räpilugu?
                        Mu meelest on P-T midagi värskendavat tavapärase emo-popi sekka, mida siin toodetakse ja valdavalt raadiost lastakse.

                        Kommentaar


                          kus kurat sa selle välja lugesid nüüd?!johhaidii.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            jääb vaid üle küsida kellele ta siis meeldib?
                            väikestele lastele, pereemadele ja orbitaaljaamale.

                            -e- tuli meelde, et Jasper on ka mingi "jee Põhja-Tallinn" asja kunagi postitanud. Et parandan listi: väikestele lastele, pereemadele ja Milani fännidele.

                            Kommentaar


                              Siis ütlen, et pea lõuad, igale poole ei peagi jõudma.
                              Aga ma ei jõua, ma ei jõua, ma nõuan endalt, et jõuaks.
                              Kui sisse magan, jõuan tööle alles poolest lõunast
                              ja kui täna ei lähe, luban homme topelt teenin,
                              mul on terve maailma aeg, mis mind motiveerib,
                              ma ei pane tuima ätini, kui süda veel hüppab
                              ja ei oota ka, et keegi kanni oda lükkaks.
                              Kuid kui midagi põhja kõrbeb, siis siin ei aita ka Mentos
                              ja ma ei saa toppama jääda, kui elu on teind mulle tempo.

                              see tekst on ju jumala aus, eksole.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                väikestele lastele, pereemadele ja orbitaaljaamale.

                                -e- tuli meelde, et Jasper on ka mingi "jee Põhja-Tallinn" asja kunagi postitanud. Et parandan listi: väikestele lastele, pereemadele ja Milani fännidele.

                                Parandus-kuulatav. Ei sunni raadiokanalit vahetama erinevalt Smilersist, Shannonist Koit Toomest ja muust sellisest.

                                -e- ja seda ka veel, et ma kuulan pigem meloodiat kui otsin laulude sõnadest mingit süvatähendust või tagamõtet. Kui tahaks, kuulaks RATM või midagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X