320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar




      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Võrreldes eelnevatega ikka natuke teemast mööda. Maailma tapeedim või lihtsalt igav, seda küll. Aga siit ootaks ikka tõeliselt robustset keevitamist.

        P.S. Leidsin hillar kohvi laulu alt teleklassikat https://www.youtube.com/watch?v=UtyHhzJW5i0#

        Kommentaar


          Kuula neid sõnu, siis on tõesti aru saada kui sitt see laul on. Eriti kui seda raadiost iga 5 minuti tagant tuleb.

          Kommentaar


            Algselt postitas bubbles Vaata postitust
            Kuula neid sõnu, siis on tõesti aru saada kui sitt see laul on. Eriti kui seda raadiost iga 5 minuti tagant tuleb.
            Sõnad on mainstreami puhul triviaalsed. Ma olen kuulnud laule, millel üldse sõnu pole...

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Sõnad on mainstreami puhul triviaalsed. Ma olen kuulnud laule, millel üldse sõnu pole...
              Ma ei kuula raadiot. Ja sõnad oligi selline tavaline tapeet, mis lasi väga lihtsalt kõik asi välja lülitada.

              Kommentaar


                Aga zb see laul..... Laulab taas see skisofaasiline Mari, kes 3a tagasi skisofaasitas täielikust suvest....

                Kommentaar




                  No võiks lõbus olla. Nagu see.

                  Kommentaar


                    natuke OT- d, aga Kõivu Epp on liiga palju kalifornia punki kuuland
                    ehk versioon Lars Friedrekseni ja Bastardsi poolt
                    tell your mother, we are hooligans!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma ei kuula raadiot. Ja sõnad oligi selline tavaline tapeet, mis lasi väga lihtsalt kõik asi välja lülitada.
                      Taevake ! Miks siis sina mõnu raadiot ei kuula ?
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Taevake ! Miks siis sina mõnu raadiot ei kuula ?
                        Raadio on nii 2002.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Raadio on nii 2002.
                          Perfect hipster
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Ei aga päris tõsiselt kohe? Ma ei ole samuti oma 10 aastat raadiot kuulanud teadlikult või telekast sarju/filme vaadanud. Kõik vajalik on ju internetis olemas olnud, paremas kvaliteedis ja sulle sobival kellajal.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Dannaril on osaliselt õigus.....

                              Eesti raadiomaastik on väga primitiivne - need Elmarid, Powerid ja muu Sky miinus...... Tervitused emale kes kõrvaltoas seebikat vaatab, helen adamsoni laulud......

                              Kunagi oli 1 väga normaalne raadiojaam - Energy FM ja lisaks sellele Raadio 2 õhtune vöönd. Energy's vohab nüüd "moodne" tuppstepp, R2 on läinud igavaks. Ma kuulan Soome raadiojaamu, aga see on 146% maitse asi

                              Kommentaar


                                Kui raadiot ainult muusika kuulamiseks kasutada siis jah. Kõike saab ka internetis. Aga raadio on palju enamat kui muusika. Vähemalt minu jaoks. Ääremärkusena, et kuulan peamiselt R2, Vikerraadio, Kuku. Vähem klassikaraadiot. Uus avastus on raadio Tallinn.

                                Milles see R2 igavus väljendub? Väikesed muutused on toimunud, aga üldjuhul on saated samad mis aastate eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X