320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts




    Ilmselt täiesti uus tase Eesti muusikas.

    Kommentaar


      ma siiralt austan inimesi kes suudavad mõningaid asju siit üle 7 sekundi kuulata, ja siia teemasse kvaliftseerida. puhtalt uudishimust, kuidas te pärast "kõrvu puhastate", tunnike mozartit või zen'i vms?
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Ma eksju muusikast vabsee biiti ei jaga, aga mg oma tundub lihtsalt sitt räpp ja vist siia teemasse siiski ei kvali. Aga võibolla olen lihtsalt biased räpisõber ja kurvastan, et see vend kuskil väljamaal, kes selle taustaga vaeva nägi, siukse lõpptulemuse sai
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Olen juba pikemat aega mõelnud rumalates küsimustes küsida aga panen siia - milleks see teema? Kui need nii kehvad lood on, kes neid ikka kuulata tahab? Ise olen igal juhul hoiatust tõsiselt võtnud ning ühtegi siin nomineeritud lugu (vähemalt siin) kuulanud pole.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Corner taken quickly...

            Kommentaar




              Ma ei tea... Liiga ränk äkki

              Kommentaar


                Helen Adamsoni ükskõik mis lugu.
                See koolikiusamise video on ju tore, et poiss aru sai, et ta homo on ning tüdruk endale vanemad sõbrannad leidis, kuid lugu ise on halb.

                Algselt postitas Iceman
                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                Kommentaar




                  enjoy!

                  Kommentaar


                    Keegi on maksavorsti võistlust kuulanud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Keegi on maksavorsti võistlust kuulanud.
                      sealt ta tuli jah... selliseid asju lihtsalt peab jagama siin.

                      Kommentaar


                        Avastasin, et isegi Tõnis Mägi on võtnud snitti selle teema staarilt Strippar-Marcolt ning miksinud seda läbulaulude ja endaga.
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                          Avastasin, et isegi Tõnis Mägi on võtnud snitti selle teema staarilt Strippar-Marcolt ning miksinud seda läbulaulude ja endaga.
                          Ei tea kas see on taotluslik, aga osa sellest on küll ilmselge Faithless - Insomnia ripoff

                          Kommentaar


                            Ei tea kas on olnud siin tuhandete eelnevate kommide seas, aga liiga hirmus ja isegi halb, mis siiski osutub liiga heaks
                            Beck-Looser

                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar




                              Kas Vaido elab mingine 6 kuud reaalsest ajast maas vms?
                              Algselt postitas Iceman
                              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                              Kommentaar


                                Mis reaalsuses ta üldse elab? Sügavalt kahtlen tema vaimses tervises.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X