320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vahe on auditiooriumis, kas laulad tagaaias vanaemale või üritad oma meelelahutust müüa.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Algselt postitas dareth Vaata postitust
      Vahe on auditiooriumis, kas laulad tagaaias vanaemale või üritad oma meelelahutust müüa.
      Tõsi, ent ilmselt nõnda tagasihoidlikud ambitsioonid mehel endal sees pole. Konkreetses värvide loos ollakse küll aias, kuid soovitud sihtgrupp tundub justkui laiem olevat, vähemalt sihuke mulje jääb kui ta kanaleid sirvida (soundcloud, youtube, last fm, kõik jutud olemas). Nt ühe joriseva loo tutvustus:

      "Isiklik tantsubiit aastast 2008. Lugu sai peale avaldamist Last fm-is minu suurimaks hitiks ja leidis kuulajaid üle maailma, eriti fännati seda Poolas, aga ka näiteks Jaapanis. Kena kuulamist!"

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        1,101,785 views
        vaatan, et Elumees on tuttav. kas mingi all star punt on kokku pandud?
        Olles end senimaani eesti muusikamaastikuga suht okeilt kursis olevaks inimeseks pidanud, on suht wtf moment minu jaoks right here, et eksisteerib ansambliline kooslus, millel miljoneid vaatamisi ning millest ma kuulnudki pole. Peaks vist oma kultuurilisi allikaid laiendama hakkama kuna tundub, et reaalselt müüb shit millest Sildna pressiteated sõnagi ei räägi.

        Kommentaar


          Lootsin, et sellest records2000 playlistist leiab raudselt midagi naljakat, aga üldiselt oli pigem pettumus. Personaalseks lemmikuks oli see, mis on lvl max halb kaver koos lvl max halva videoga.


          Aga õnneks youtube suunas related channel VIINmusicpeale, mis oli juba märgavalt parem. Näiteks 2 kuuekümnest proovivad välja näha nagu kahekümneaastased.


          või mingid ebamäärases vanuses naised laulmas kuidas nad "tahaks gängsterid õrna ja ohtlikku, pahapoiss sa"

          "Andeks,ei taha sind tüüdatasind tüüdata,ei ei...
          OOo jeee,mulle väga meeldid sa
          kui suudad olla sa.
          Tavaline on see mul
          ta sinu järgi hull
          Paha Poiss sa
          Lubasin ma endal vaid
          need ajad läbi said
          ajad läbi said said said mmmmm...
          Ref:Ja kui oledki minuga aus ja hea
          ning mu tundeid austaksid ka.
          Tahan gängsterit õrna ja ohtliku
          kelle tundeid vaid minule on.."

          Kommentaar


            See kanal oli küll hea leid
            edit: oot oot. need CIIZUD on ju samad tibid KAPRIIZist?

            Kommentaar


              Nende ciizude ja viimase looga meenus kohe sihuke moodne klassika nagu Lamice - Kehad Kuumad.

              Kommentaar


                Mõnu kas see oli sinul Ekspressis tehtud Aasta jubedamate Laulude Edetabel, mida hommikul raadios mängiti. Aitäh sulle, kui sinu kuri käsi oli selles mängus. Naerda sai terve tee tööle
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                  Mõnu kas see oli sinul Ekspressis tehtud Aasta jubedamate Laulude Edetabel, mida hommikul raadios mängiti. Aitäh sulle, kui sinu kuri käsi oli selles mängus. Naerda sai terve tee tööle
                  Noh, jah.

                  Kommentaar


                    Mulle meeldib sealt kiizucapriizist just üks neiu,võite arvata kumb oh jeerum jeerum,mida toodetakse...
                    Invest In Africa

                    Kommentaar


                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Lootsin, et sellest records2000 playlistist leiab raudselt midagi naljakat, aga üldiselt oli pigem pettumus. Personaalseks lemmikuks oli see, mis on lvl max halb kaver koos lvl max halva videoga.


                        Aga õnneks youtube suunas related channel VIINmusicpeale, mis oli juba märgavalt parem. Näiteks 2 kuuekümnest proovivad välja näha nagu kahekümneaastased.


                        või mingid ebamäärases vanuses naised laulmas kuidas nad "tahaks gängsterid õrna ja ohtlikku, pahapoiss sa"

                        "Andeks,ei taha sind tüüdatasind tüüdata,ei ei...
                        OOo jeee,mulle väga meeldid sa
                        kui suudad olla sa.
                        Tavaline on see mul
                        ta sinu järgi hull
                        Paha Poiss sa
                        Lubasin ma endal vaid
                        need ajad läbi said
                        ajad läbi said said said mmmmm...
                        Ref:Ja kui oledki minuga aus ja hea
                        ning mu tundeid austaksid ka.
                        Tahan gängsterit õrna ja ohtliku
                        kelle tundeid vaid minule on.."
                        Krt, Kõrbeliiv ja vein on väga hea, laul isegi nii mitte väga, aga video on täiesti tipptase

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Krt, Kõrbeliiv ja vein on väga hea, laul isegi nii mitte väga, aga video on täiesti tipptase
                          Üks osapool sellest Härra Kuu bändist kannab nime Leho Lepp (muuhulgas ka antud teose sõnade autor). Kõlab nagu Leo Lehepuu kauge sugulane.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                            Kas bassimees pole mitte kunagine JMKE bassist Lembit Krull? Hetkel vist kollektiivis Hot Kommunist.
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Krt, Kõrbeliiv ja vein on väga hea, laul isegi nii mitte väga, aga video on täiesti tipptase
                              Eesti Modern Talking

                              Kommentaar


                                http://www.djcenter.ee/Music/NMKY.mp3 Ausat Eesti geidiskot.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X