320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Aga üldiselt mis see on su playlist vä?
    Sky Plus Top 40
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Ei leidnud ma ühtegi head laulu sealt Sky Plus aasta topist. Põhimõtteliselt need kõik aastahitid ja numero uunod on täis jubedaid laule. Vaid mõned üksikud on kuulatavad.

      Kommentaar


        Pink on muidugi ok, aga konkreetne lugu on ikka suhteliselt jõle soigumine. Samas aitäh Tofoale, sest aitas meelde tuletada selle pitbulli rõveduse esitaja. Oleks varemgi siia teemasse pannud, aga pärast seda, kui tahtsin eelmist nominatsiooni korralikult koos videoga esitada ja avastasin, et olen selle tõttu nüüd mitukümmend minutit youtubes Paradise Crew loomingus surfanud, ei ole julgenud eriti enam midagi otsida.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          ManUtd - Glory Glory Man United!

          (heas mõttes kõige hirmsam)

          Hakka või Manu fänniks.
          Ka kõik teised manu laulud on vägevad.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Mõned mingil hetkel erakordselt jubedana tundunud laulud on hakanud hiljem veidral moel huvitavad näima. Ilmselt ealised iseärasused Taas - mõni lapsena hirmsasti meeldinud laul on aegade jooksul vastupidises suunas roomanud.
            Aga muidugi on erandeid. Alati ja igavesti äratavad minus õudust näiteks Baccara "Yes Sir, I Can Boogie" ning Europe'i "Final Countdown".
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Pink on täitsa ok ju.
              Ei ole. Emolaste britni.

              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Pink on muidugi ok, aga konkreetne lugu on ikka suhteliselt jõle soigumine. Samas aitäh Tofoale, sest aitas meelde tuletada selle pitbulli rõveduse esitaja. Oleks varemgi siia teemasse pannud, aga pärast seda, kui tahtsin eelmist nominatsiooni korralikult koos videoga esitada ja avastasin, et olen selle tõttu nüüd mitukümmend minutit youtubes Paradise Crew loomingus surfanud, ei ole julgenud eriti enam midagi otsida.
              Pitbull on juba lisatud, kui ma ei eksi. Ja Kasearu pidin ma ka peale Padari tampimist ette võtma. Tegu ju ikkagist eesti 'rokiikooniga'. Tera, seda ei suudeta vist isegi flameasile maha müüa. Samal lainel:
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar




                mul läheb iga kord süda pahaks selle loo peale.

                Kommentaar


                  Torrini on hea. See pole:
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    "Happy Birthday to You" oma erinevates vormides.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      träna soovitan kuulata armin van buureni iganädalasest saatest "a state of trance" , väga hea kraam
                      Teemast küll mööda, aga pean kommenteerima, et Armini näol on tegu lihtsalt puhta kvaliteediga, mis sealt saatest tuleb.

                      ET väga mööda ei jookseks siis

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        a midagi vist on positiivset ka siin elus, träna soovitan kuulata armin van buureni iganädalasest saatest "a state of trance" , väga hea kraam (ei ole untsa untsa osside tümm - kaugel sellest)
                        Oo, kas esimest korda pean sinuga nõustuma. Ma arvasin, et sa oled inimene kellega ei saa üheski asjas ühel nõul olla Kuid jh ASOT on üks parimaid : )

                        Ferry Corsten's Countdown ja Markus Schulz Global DJ Broadcast on ka üle prahi. Kuid neid nimesid siin teemas on küll patt nimetada.

                        Kommentaar


                          voi vittu...

                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            justin bieberi laulud .. pigem kuulan sõnajalgasid kui teda
                            noob

                            Kommentaar


                              vincent teeb nalja vist. see laul küll hirmus pole. sõnajalad ei ole hirmsad ju.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                                vincent teeb nalja vist. see laul küll hirmus pole. sõnajalad ei ole hirmsad ju.
                                Vicent tegi endal margi ikka haledalt täis praegu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X