320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

jalgpall Tartus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jalgpall Tartus

    Kas mõni Tartu meeskond on huvitatud kaitsjast või kaitsvast poolkaitsjast? Olen 20 aastane 183cm pikk ja kaalun 80 kg. Käinud jalgpallitrennis.
    lf

    #2
    Ma olen selliste rumalate küsimustega juba ammu vastu näppe saanud. Kas sa siis pole veel kuulnud, et Tartus on jalgpallimängimine seadusevastane?
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      #3
      Valikuid on tegelikult päris mitmeid:

      Esiliigas mängivad Tammeka ja Merkuur. Merkuuril on duubel viiendas liigas. Trenni tehakse korralikult.

      Teises liigas mängib Fauna. Tegu on Tartu Ülikooli võistkonnaga, trenni tehakse korralikult.

      Kolmandas ja neljandas liigas ei mängi ükski Tartu võistkond (hämmastav, on ju?). Kuigi Patarey Lustivere (IV liiga) kohta võib keegi teadjam rääkida, kas tegu on tegelikult Tartu meeskonnaga või mitte.

      Viiendas liigas on Tajak.

      Mis tasemel trenni teha soovid - sellest sõltub kes Sinust huvitatud võiks olla.

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by lfcf

        Kas mõni Tartu meeskond on huvitatud kaitsjast või kaitsvast poolkaitsjast? Olen 20 aastane 183cm pikk ja kaalun 80 kg. Käinud jalgpallitrennis.
        njah, tuleb ennast ikka näidata. Need missivalimiste mõõdud ja tegemised ei ütle mitte kui midagi. Tule esmaspäeviti harjutusväljakule vutti taguma, siis saab ehk tuttavaks ja oskan ehk ka kunagi aidata.
        Jalgpallihaigla liige

        Kommentaar

        Working...
        X