320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora fännide laimamise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Eleri Vaata postitust
    mulle küll hakkab tunduma, et need, kes siin postitavad, on kõvasti rohkem jobud, kui Flora fännid.
    olen siin vist ainult lugenud, kuid mulle on jäänud mulje, et siia kirjutavad rohkem Flora enda toetajad.

    Mis pilte puutub, siis võib alati olla ka variant, et mõni mees ei saa kirjutamisest aru
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Jobud

      No olles külastanud viimase 2 aasta jooksul väga paljusid meistriliiga mänge nii sees kui väljas siis ausalt on kaks fänni ryhmitust kes on jobud....Esimesed ja kõige suuremad on florakad koos oma parema tiivaga-aastalõpu turniiril ei suutnud need kiilakad end tagasi hoida ja mingi hetk käis kalju fännide löömine...Oskab keegi äkki põhjust öelda....muidugi tyypiliselt oldi yhe kallal kolme või isegi neljakesi.....ja siis minnes PAPA-le tere ytlema kes istus see hetk flora sektoris oli mingitel kutsikatel kohe kysimus, et mis ma seal tahan-Ausalt poisikesed pole teie asi....Vo oli asi selles et kaelas oli hetkel mul hollandi sall kus ju ainult räpased mängivad......Veel selle ryhmituse jobususe tõestuseks selline lugu et kui oli siin kahe fänni ryhmituse KALJU-FLORA fännide mäng kusil 2008 a. lõpus siis see "parem" tiib loopis kalju fänne kes se hetk pelasid nii pudelite kui toolide ja muu kätte saadavaga....mul oli see hetk jalg kipsis ja liikusin karkudega-ja möödudes nendest siis kommentaare tuli ikka selliseid et hoia ja keela. Neid näited on isiklikke ja vähem isiklikke veel ja veeel...ma ei väida et kõik flora fännid on jobud aga julgen öelda et enamus sellest tiivast on kyll kergelt mingi kompleksiga.
      Ahjaa teine punt kes on jobud on KALJU-aga see käib kuhugi muu teema alla.
      I`m not scared of dying, I just dont want to

      Kommentaar


        Algselt postitas Eleri Vaata postitust
        mulle küll hakkab tunduma, et need, kes siin postitavad, on kõvasti rohkem jobud, kui Flora fännid.
        Algselt postitas elx Vaata postitust
        olen siin vist ainult lugenud, kuid mulle on jäänud mulje, et siia kirjutavad rohkem Flora enda toetajad.
        Tõusid just kuuendale kohale.


        ballack 20
        HaTe 14
        Shermann 10
        Martin 7
        Nahkpea 7
        elx 6
        818 6
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Tõusid just kuuendale kohale.


          ballack 21
          HaTe 14
          Shermann 10
          Martin 7
          Nahkpea 7
          elx 6
          818 6
          Kuna "Auhinnad 2009" ma ei saanud auhinda siis vähemalt siin sain lohutusauhinna (parandasin tsiteeritud postituses enda kohta käiva numbri ka ära).

          Kommentaar


            hahahaa, kes teema nime muutis?

            Kommentaar


              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              hahahaa, kes teema nime muutis?

              Kommentaar


                Mina arvan ka, et Flora fännid on parimad !

                Kommentaar


                  Algselt postitas Arteta Vaata postitust
                  Mina arvan ka, et Flora fännid on parimad !
                  Ema on sul parim.

                  Kommentaar


                    Kurat. Hea teema nüüd perse keeratud.

                    Kommentaar


                      Oi, tore näha et tervelt 9 lehetäit inimesi arvavad, et Flora fännid on parimad !! Mina seal hulgas

                      Kommentaar


                        Mis siin pikalt arutleda , igalühel oma arvamus , Florafännid on ja jäävad parimateks .
                        Igaüks ise teab mis talle meeldib.
                        Kas Florafännid on jobud ?
                        EI OLE! Paljud lihtsalt ei tunne meid ja vaatavad eemalt ja siis ütlevad et me oleme jobud.
                        Fc Flora ! JK Visadus! 4 EVER!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Heinri Vaata postitust
                          Mis siin pikalt arutleda , igalühel oma arvamus , Florafännid on ja jäävad parimateks .
                          Igaüks ise teab mis talle meeldib.
                          Kas Florafännid on jobud ?
                          EI OLE! Paljud lihtsalt ei tunne meid ja vaatavad eemalt ja siis ütlevad et me oleme jobud.
                          Aga kui lähedalt vaadates ikka paistab et sa jobu oled, kas siis on lukus?
                          b-day

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kala2 Vaata postitust
                            Aga kui lähedalt vaadates ikka paistab et sa jobu oled, kas siis on lukus?
                            Oma peegel on sulle paras,või las ta ripub ?
                            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Heinri Vaata postitust
                              Mis siin pikalt arutleda , igalühel oma arvamus , Florafännid on ja jäävad parimateks .
                              Igaüks ise teab mis talle meeldib.
                              Kas Florafännid on jobud ?
                              EI OLE! Paljud lihtsalt ei tunne meid ja vaatavad eemalt ja siis ütlevad et me oleme jobud.
                              Parimad te küll ei ole.
                              Ainuke asi mida te oskate on kakelda :S
                              E Pluribus unum

                              Kommentaar


                                Pealkirju oskavad nad ka vahetada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X