320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora fännide laimamise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    PraS on vist tsüklisse langenud

    Kommentaar


      #17
      küsimus : kas Flora fännid on jobud?

      vastus: kindel JAH


      siin ei ole midagi pikalt mõelda, sest nad on seda korduvalt tõestanud

      Kommentaar


        #18
        küsimus : kas kõik eesti meistrilliga klubide fännid on jobud?

        vastus: kindel JAH

        Kommentaar


          #19
          ja mismoodi sina neist siis erined ?
          oled ac milani, inter milani, chelsea, arsenali, manu, reali ja barca tulihingeline fänn ja see teeb sind eesti meistriliiga huvilistest paremaks kuidagi ?

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas FUZZU Vaata postitust
            küsimus : kas Flora fännid on jobud?

            vastus: kindel JAH


            siin ei ole midagi pikalt mõelda, sest nad on seda korduvalt tõestanud
            Samas stiilis jätkates siis:
            Sa ropu suuga hasartmängusõltlane tuled midagi kommenteerima?
            Siin ei ole midagi pikemalt mõelda, sest sa oled seda korduvalt tõestanud.
            Ära vastu kirjuta...kui siiski tahad kirjutada vägisi siis loe minu eelmine lause uuesti läbi ja samamoodi tsiteeritud postituse viimane lause

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas ukuullevald Vaata postitust
              no mis värk teil selle natsi asjaga on?
              kordan veelkord
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                #22
                pigem küsimus,et mis värk Teil selle natsi värgiga on,et päevast,päeva mõeldakse ainult selle peale?
                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                Kommentaar


                  #23
                  Flora fännid ON Jobud

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                    Flora fännid ON Jobud
                    Kuule alakas, mine sõima teemas "läbu". Siin eeldaks vähe arutlust. Kas kõik? Miks kõik? Kui mitte kõik, siis kes ja miks jne.
                    Nagu lihtsalt postituste arvu suurendamise või suure halli massiga kaasa minek, et aga kõik ju teevad nii miks siis mina ei peaks...mitte midagi muud.
                    Ponjal Fedja?

                    Kommentaar


                      #25
                      Flora seltskonnas on kindlasti normaalseid inimesi, aga minule on silma jäänud just need mitte eriti normaalsed tegelased. Näiteks Aastalõputurniiril. Tundus, et samal ajal kui teised keskendusid omade toetamisele, tegelesid osad Flora fännid vastase mõnitamisega. Esialgu meenub, et Trans - Sillamäe mängu ajal laulsid osad tegelased laulu metsavendadest, mis tol hetkel oli selge provotseerimine. Lisaks karjuti Kalju välismaalastest viisiku kohta hüüdeid, mis minu arusaamade kohaselt olid rassistlikud. Pluss veel viisijupid stiilis "Levadia hoorad, teil peale kuseme."

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                        Flora seltskonnas on kindlasti normaalseid inimesi, aga minule on silma jäänud just need mitte eriti normaalsed tegelased. Näiteks Aastalõputurniiril. Tundus, et samal ajal kui teised keskendusid omade toetamisele, tegelesid osad Flora fännid vastase mõnitamisega. Esialgu meenub, et Trans - Sillamäe mängu ajal laulsid osad tegelased laulu metsavendadest, mis tol hetkel oli selge provotseerimine. Lisaks karjuti Kalju välismaalastest viisiku kohta hüüdeid, mis minu arusaamade kohaselt olid rassistlikud. Pluss veel viisijupid stiilis "Levadia hoorad, teil peale kuseme."
                        Ma arvan,et see keda toetatakse kellegi teise mängus ei ole just kõige provokatiivsem asi. Olenevalt sellest kuidas seda tehakse. Ning parandan sind Shermann. ´´ Levadia hoorad, Teie peale kuseme´´.
                        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                          Ma arvan,et see keda toetatakse kellegi teise mängus ei ole just kõige provokatiivsem asi.
                          Keda te siis tolle metsavendade lauluga toetasite? Sillamäed või Narvat? Kõrvaltvaatajale jäi paraku mulje, nagu mõnitataks Kalevi või Transi mängijaid okupantideks.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                            Keda te siis tolle metsavendade lauluga toetasite? Sillamäed või Narvat? Kõrvaltvaatajale jäi paraku mulje, nagu mõnitataks Kalevi või Transi mängijaid okupantideks.
                            Oleks säärane asi juhtunud nt, Tallinna Kalevi - Paide Linnameeskonna vahel,ei nimetaks sa ju seda provotseerimiseks?
                            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                              Oleks säärane asi juhtunud nt, Tallinna Kalevi - Paide Linnameeskonna vahel,ei nimetaks sa ju seda provotseerimiseks?
                              Arvatavasti ei nimetaks jah.

                              Oleksid oleksiteks, fakt on see, et too laul kõlas Sillamäe - Narva mängu ajal. Ja see polnud ju ainuke kahtlane laul kogu turniiri jooksul.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                                Arvatavasti i nimetaks jah.

                                Oleksid oleksiteks, fakt on see, et too laul kõlas Sillamäe - Narva mängu ajal. Ja see polnud ju ainuke kahtlane laul kogu turniiri jooksul.
                                Kas räägiksid siis mulle lähemalt veel mõndadest lauludest,mis just teie hinge kripeldama jäi,proovin seletada
                                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X