320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora fännide laimamise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    veidikene imelik tundub laul
    Tuleb nõustuda. See oli liiga palju.
    Aga aitäh tervituste eest! Väga südant soojendav Tervitused sullegi Eks mängudel näeb jälle

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    "Pedro, võta see sardiin suust välja!"
    Ega see Rootsi kunn polnud? Väga tema stiili moodi

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas ballack Vaata postitust



      Ega see Rootsi kunn polnud? Väga tema stiili moodi
      kui ma nüüd ei valeta, siis oli tegu härra Kojamehega
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        #48
        Need Florakad, kes koondise mängudel käivad on üldiselt see normaalsem seltskond.
        Ongi jäänud justkui mulje, et Rootsi Kunn on see suur isa fännide keskel, kui teda pole on kohe noortel marukoertel lõuad lahti.

        Kordan igaksjuhuks veel - Mul pole Flora fännide vastu midagi, aga mingi pisike killuke sellest pundist suudab alati harja punaseks ajada mingite lollustega.

        Kommentaar


          #49
          Mul tekkis seda vaidlust lugedes filosoofiline küsimus: kas olla jobu, kellest koguaeg räägitakse või olla jobu, kellest keegi midagi eriti rääkida ei taha...?
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            #50
            Fakt on see, et kõigile ei saa kõik meeldida ning ei peagi meeldima. Hea on aga näha, et teema on aktiivne ning ei leia aset Flora meistriliiga teemas, mis oli ka asja poänt.
            Andke tuld poisid!
            Parem georg otsas kui Paul keres.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Põhiseaduses on midagi neegritest kirjutatud??? Soovin viidet
              See on flora fänni poolt täielik lollus tegelikult. Põhiseaduses wtf??!?!

              Unustage ära, et seaduses on kuskil kirjas, et Eestis on lubatud öelda neegrile "neeger". Sõna "neeger" vastab oma olemuselt keeleseadusele ning seetõttu on keeleteadlaste hinnangul see meie keeles aktsepteeritav sõna. Näiteks ei ole eestipärane sõna "negger" või "nigga" või "ngr". Lisaks sõnale "neeger" on keeleliselt aktsepteeritavad ka sõnad "munn" ja "pede".

              Ainuüksi asjaolu, et sõna vastab seaduse nõuetele, ei tähenda, et seda võib öelda mustale inimesele näkku - neeger lihtsalt kütab kaussi solvamise eest ja arvata on, et tunnistajate juuresolekul jääb ta veel õigeks kah, kui solvaja peaks esitama süüdistuse. Võimalik, et solvaja saab karistusseadustiku alusel veel rahatrahvi või aresti vaenu õhutamise eest (§151)


              Isiklikult soovitan enne seadustele viitamist veenduda, et fakt vastab tegelikkusele - vastasel juhul võib endale vee peale tõmmata.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Noonik Vaata postitust
                Ainuüksi asjaolu, et sõna vastab seaduse nõuetele, ei tähenda, et seda võib öelda mustale inimesele näkku - neeger lihtsalt kütab kaussi solvamise eest ja arvata on, et tunnistajate juuresolekul jääb ta veel õigeks kah, kui solvaja peaks esitama süüdistuse. Võimalik, et solvaja saab karistusseadustiku alusel veel rahatrahvi või aresti vaenu õhutamise eest (§151)
                Kusjuures mina nii kindel selles pole, et süüdi jääb see, kes solvas - veel kümme aastat tagasi kehtis reegel - ära esimesena löö Millegi pärast arvan, et ka praegu.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Kusjuures mina nii kindel selles pole, et süüdi jääb see, kes solvas - veel kümme aastat tagasi kehtis reegel - ära esimesena löö Millegi pärast arvan, et ka praegu.
                  Sõltub asjaoludest ja inimestest endist, kas tahavad kohtus jageleda ... ja siis esindajate võimekusest ja kohtunikust endast.

                  Vaata seda Pärnu peksjate ja Valga ärimehe asja. Peksjate osas ei ole ikka veel mingit otsust. Meie kohtusüsteemis on kõik võimalik.

                  Kommentaar


                    #54
                    Flora fännid kindlasti osalevad. Pange siis kinni ja kuske kõigi peale!

                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #55
                      Lorenzo püstitatud teema on vist tabu.
                      Keegi Florakatest ei ole nõus seda kommenteerima, huvitav miks?

                      Kommentaar


                        #56
                        Küll asi sellesse järku jõuab, et tuleb hakata teatud kontingendil mängu kodus telerist vaatama. See ongi jalgpalli areng, meeldigu või mitte!
                        AILTON

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust

                          Kusjuures mul tekkis lihtsalt uitküsimus Flora fännidele, nendele, kel on rahvuslus tähtis, et kui mingi hetk tekib teie seal mingi venelastest fännipunt, et mismoodi te neid siis kohtlete?
                          Ma arvan, et, see oleks kindlasti väga huvitav! Lähima 5 aasta jooksul ei usu... Eks nende endi hoiakust selguks, mis tagajärjed sellele oleks... Meil pole rahvuslikult meelestatud valgete inimeste vastu midagi... Muideks kui sa ei tea, siis meil on pundis olemas/olnud ka vene rahvusest kambajõmme mõnikord...

                          Hea topic... Intriigid, intriigid, tore
                          Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas 818 Vaata postitust
                            valgete inimeste
                            Kui juhuslikult tahab must inimene fänniks tulla, siis kohe tõmmatakse ikka lõuga? Uskumatud tüübid...

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Vova Vaata postitust
                              Lorenzo püstitatud teema on vist tabu.
                              Keegi Florakatest ei ole nõus seda kommenteerima, huvitav miks?
                              Kuna keegi ei viitsinud siiani kommenteerida seda ja sa nii kannatamatu oled siis kommenteerin ise.
                              Väga hea kui tuleb ka venelasi juurde.
                              Usu või mitte, kuid ka Levadia fänne austan (vähemalt need keda mina näinud olen kes pidevalt oma klubi toetavad)...nad ei ole tiblad, vaid normaalsed inimesed kes toetavad oma klubi. Vihavaenu nendega meil pole, mis võib Soccernetist näida. Aga see ei tähenda, et metallivarasteks ei kutsu neid...nagu meidki erinevate nimedega kutsutakse
                              See tiblaklubi on seal kahe mängija pärast mida nad korraldasid. Sellest aga ei kommenteeri kuna veel ei ole mõtet õli tulle valada...seda hetkel veel on tules niikuinii
                              Kui küsite, et miks paari mängija pärast Levadiat tiblaklubiks kutsuvad mõned...siis küsin mina vastu miks Flora fänne jobudeks kutsute?

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                                siis kohe tõmmatakse ikka lõuga? Uskumatud tüübid...
                                Käisid ennustaja juures? Või üritad midagi kokku valetada, et niikui kusagil staadionil midagi nähakse kütetakse lõuga? Kirjutad nagu oleks see juba toimunud või kokkulepitud kellegipoolt ja toimumas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X