320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II liiga Lääs/Lõuna 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
    EJL lehele panevad kohtunikud publikuga ikka müha - Tarvastu - Tulevik II mängul oli ca 85 pealtvaatajat, need märgivad 40 sinna.
    noo, kui sa oled aastaid kritseldanud protokolli numbreid 10, 20 & 30, siis ühel hetkel on ju numbrit 80 või 85 raske ja imelik kirjutada..
    Aeg-ajalt peksab vahelduvvoolu genekasse.

    Kommentaar


      Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
      EJL lehele panevad kohtunikud publikuga ikka müha - Tarvastu - Tulevik II mängul oli ca 85 pealtvaatajat, need märgivad 40 sinna.
      Sellel mängul olevat üks kohtunik olnud:S
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        HÜJK Emmaste: Sõrve JK 4:1 (1:1)

        Sõrve suras alguses kuidagi moodi Emmaste mängija abiga ära ja omas veel mõnda ohtliku momenti aga poolaja lõpus õnnestus Emmastel viigistada. Teise poolaja algul tegi Emmaste kolm vahetust, mis tõid ka edu. Sõrve peksis pikka ja see edu ei toonud.
        www.emmaste.com

        Kommentaar


          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
          Sellel mängul olevat üks kohtunik olnud:S
          Õigust räägid, Kaido!
          www.fcelva.ee

          Kommentaar


            Viljandi JK Tulevik II - Pärnu Spordiselts Kalev 6:1(3:0)

            Kommentaare pole vaja, seis räägib enda eest ja skoor võinuks palju suurem olla Viljandil.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Sörve 1:0 SK10

              Kommentaar


                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                Sörve 1:0 SK10
                Jah, see on tõsisasi - Suur Tõll oli oli kohal. Esimene murumäng, hea trenn VKV-ks.
                Tänud saarlastele, ja ootame kindlasti revanši - nii lihtsalt see asi ei jää

                Kommentaar


                  tammeka 2 - 1 pärnu

                  Kommentaar


                    Elva 2:1 Ganvix (1:0)

                    ganvix lõi essa väravaeest tühja pmst. elva lõi penaltist 1:1 ja hiljem ilusti üle väravavahi 2:1.

                    Kommentaar


                      FC Tarvastu - Tartu FC HaServ 1:0 (0:0)
                      Värava lõi Palumaa vist. HaServ sai ka teisel poolajal punase.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                        FC Tarvastu - Tartu FC HaServ 1:0 (0:0)
                        Värava lõi Palumaa vist. HaServ sai ka teisel poolajal punase.
                        Suht hea andmine oli Vähemalt täna tõusis Tarvastu tabeli tippu
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 17 Vaata postitust
                          Sörve 1:0 SK10
                          Sörve kasutas oma vöimaluse ära ja väravavaht tegi paar kena törjet-nii see seis selline saigi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                            Suht hea andmine oli Vähemalt täna tõusis Tarvastu tabeli tippu
                            kaitz kas juhuslikult olid sina seal joone peal lipuga we..? no kui olid siis,usu mind oleks olnud veel parem andmine,kui sa teeks endale selgeks suluseisu tähenduse.p.s see tarvastu..kuradima vintsked sellid mängivad seal.
                            nr 31

                            Kommentaar


                              Tarvastu HaServi mängu kohta vabandusi ei too, kuna neid lihtsalt ei ole. Meiepoolne realiseerimine oli see, mis täna mängu ära tegi. Jah, Tarvastul oli oma kitsal väljakul vähekene parem kohaneda ja mängu ehitada, kuid tingimused võrdsed mõlemale poolele.

                              Lisaks siia lihtsalt niipalju huvitavat, et joonekohtunik, kes oli publiku pool, suutis nii mõnigi kord oma otsuse muuta või näidata vastavalt sellele, kuidas publik ääre peal tema kõrval pressis. Küll ei otsustanud tema valed lükked mängu, kuid lihtsalt huvitavalt jäi silmade ette see asjaolu.

                              Edu
                              Tartu FC HaServ

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vahis Vaata postitust
                                kaitz kas juhuslikult olid sina seal joone peal lipuga we..? no kui olid siis,usu mind oleks olnud veel parem andmine,kui sa teeks endale selgeks suluseisu tähenduse.p.s see tarvastu..kuradima vintsked sellid mängivad seal.
                                Olin kyll aga,vahetusmängijate poolel,ma usun,et prohmakaid ei teinud enda arust tegin hea mängu. Edu edaspidiseks ja üritage trennis oma võimalusi paremini realiseerida.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X