320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II liiga Lääs/Lõuna 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    Olin kyll aga,vahetusmängijate poolel,ma usun,et prohmakaid ei teinud enda arust tegin hea mängu. Edu edaspidiseks ja üritage trennis oma võimalusi paremini realiseerida.
    kuule proff, pane oma kohtuniku lipp persse, proffesionaaaaaal
    Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

    Kommentaar


      Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
      kuule proff, pane oma kohtuniku lipp persse, proffesionaaaaaal
      Täispeaga pole mõtet foorumi tulla
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        FC Nõmme United - Rummu Dünamo 3-4
        kuidas mäng oli???

        Kommentaar


          2. liiga lõunatsoonis juhtub täiesti üllatavaid tulemusi. Ebareaalne liiga. Samas see teebki huvitavaks, kuna ühtegi mängu ei saa minna keegi võtma soosiku või kaotajana.
          Tartu FC HaServ

          Kommentaar


            Algselt postitas reneelohmus Vaata postitust
            2. liiga lõunatsoonis juhtub täiesti üllatavaid tulemusi. Ebareaalne liiga. Samas see teebki huvitavaks, kuna ühtegi mängu ei saa minna keegi võtma soosiku või kaotajana.
            kokkuleppe mängud?

            Kommentaar


              Algselt postitas tupacyo Vaata postitust
              FC Nõmme United - Rummu Dünamo 3-4
              kuidas mäng oli???
              Mäng oli kole. Nõmme jäi 0:3 kaotusse, siis suutsime 3:3 ja lõpus tegime kastis rumala vea (11m) ja saime peksa 3:4.
              Sõimamist ja kisa oli palju, aga mitte meeskondade vahel, vaid mängijate ja kohtunike vahel
              Seekord jäi õnnest ka puudu.

              Kommentaar


                Algselt postitas reneelohmus Vaata postitust
                2. liiga lõunatsoonis juhtub täiesti üllatavaid tulemusi. Ebareaalne liiga. Samas see teebki huvitavaks, kuna ühtegi mängu ei saa minna keegi võtma soosiku või kaotajana.
                Renee, tee eelmise aasta II S/W osas inventuur ja saad tegelikult täpselt sama tulemuse - pinge püsib sügiseni. Vähemalt eelmisel aastal oli nii, et 3-7. koht olid punktiste vahedega. Need küll ei otsustanud midagi, kuid Sul on õigus - iga mäng tuleb väga tõsiselt võtta

                Kommentaar


                  Algselt postitas Lex2 Vaata postitust
                  Renee, tee eelmise aasta II S/W osas inventuur ja saad tegelikult täpselt sama tulemuse - pinge püsib sügiseni. Vähemalt eelmisel aastal oli nii, et 3-7. koht olid punktiste vahedega. Need küll ei otsustanud midagi, kuid Sul on õigus - iga mäng tuleb väga tõsiselt võtta
                  Jah, juba eelmisel aastal oli näha, et kõike võib juhtuda, kas need just Triobetlikud-mängud on, kuid mine sa tea Eks BetRadar näitab, mis on punases ja mis mitte... Loodan, et keegi kontrollivatest ametitest mu juttu samas tõsiselt ei võta.

                  2. liiga põhjatsoonis on kuidagi asjad "loogilisemat" rada pidi käinud, kuid eks ta ole, et lõunameestel meeldib alati asju väheke teisiti teha.
                  Tartu FC HaServ

                  Kommentaar


                    Vaprus II - Elva 2:1 (2:0) Vändra väravad nurgalöögist ja ilusast karistuslöögi järgsest kombinatsioonist.

                    Küsimus ka. Kas Nõmme mängib kunstil või murul?


                    Kokkuvõte: http://jkvandra.ee/esimesest-kodumangust-voit-kaes

                    Kommentaar


                      Rummu Dünamo - Sörve 0:1, Rummu lasi Sörvel peaaegu terve mängu vältel söötu lükata. Teise poolaja lõpus ärkasid ka nemad, tekitades päris ohtlikke olukordi. tänud rummule mängu eest.

                      Kommentaar


                        Nõmme peaks ikka kunstmurul mängima

                        palun

                        Kommentaar


                          FC HaServ - Viljandi JK Tulevik II 5:0(1:0)

                          Nutune oli vaadata Tulevik II KOOSSEISU+ RÄÄKIMATA VARUMÄNGIJATEST,mida polnud. II liiga kohta tõesti kurb.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                            FC HaServ - Viljandi JK Tulevik II 5:0(1:0)

                            Nutune oli vaadata Tulevik II KOOSSEISU+ RÄÄKIMATA VARUMÄNGIJATEST,mida polnud. II liiga kohta tõesti kurb.
                            kaitz..ega nad nüüd nii kehvakesed kah polnud,esimene poolaeg punnisid ju päris usinalt vastu.pärast teist-kolmandat vajusid kuidagi ära ja edasine oli juba vormistamise küsimus.
                            nr 31

                            Kommentaar


                              Sk10 Premium 6-1 JK Võru

                              Kommentaar


                                Türi Ganvix 2:3 Nõmme United (1:1)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X