320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II liiga Lääs/Lõuna 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gazza Vaata postitust
    Pm lõi Arst meile eelmine aasta enamvähem samasuguse paugu, et karp jäi lahti!!!!
    milline arst? sellepärast küsin, et helistasin just Anttile ja tema see ei olnud

    aga vahet ju pole, kui puuma on hoos siis pole emmastel midagi seal öelda ja mind väga huvitab kes selle rõveda väikese karika reklaami tegi ja miks GAZZA seda igasse foorumisse paneb? peab uuesti foorumisse vist tulema, enne see jama ju siin ei lõppe, kunagi sai nagu punkt pandud, aga gazza ikka peab... ja ühte asja ma ütlen gazza, seda karikat sa ei saa, sa ei saa üldse ühtegi karikat peale III liiga PÕHJA tsooni võidu, mis 98 aasta said

    Algselt postitas gazza Vaata postitust
    !!!!
    härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

    Kommentaar


      Algselt postitas volodja Vaata postitust
      milline arst? sellepärast küsin, et helistasin just Anttile ja tema see ei olnud

      aga vahet ju pole, kui puuma on hoos siis pole emmastel midagi seal öelda ja mind väga huvitab kes selle rõveda väikese karika reklaami tegi ja miks GAZZA seda igasse foorumisse paneb? peab uuesti foorumisse vist tulema, enne see jama ju siin ei lõppe, kunagi sai nagu punkt pandud, aga gazza ikka peab... ja ühte asja ma ütlen gazza, seda karikat sa ei saa, sa ei saa üldse ühtegi karikat peale III liiga PÕHJA tsooni võidu, mis 98 aasta said
      Tema oli see,kes selle põrutas!!! Lihtsalt mõtlesin, et kutsun inimesi seda mängu vaatama. Volodja tundsin juba sinust puudust! Vabanda, et madalamae liigade mänge inimesi vaatama kutsun. Sorry olge kodus ärge oma silmanägemist nende mängude vaatamisega ära kaotage. Lähen ja nutan nüüd!!! Vabandage
      www.emmaste.com

      Kommentaar


        su ema on vist venelane või ma ei tea miks su sõnad kuidagi imelikus järjekorras kirjutatud on, aga selle väikse karika reklaamimine ei too rohkem rahvast, puuma toob rahva kohale... ja miks sa ei vasta? ma tahtsin ju teada kes selle rõveda reklaami tegi
        härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

        Kommentaar


          Algselt postitas volodja Vaata postitust
          su ema on vist venelane või ma ei tea miks su sõnad kuidagi imelikus järjekorras kirjutatud on, aga selle väikse karika reklaamimine ei too rohkem rahvast, puuma toob rahva kohale... ja miks sa ei vasta? ma tahtsin ju teada kes selle rõveda reklaami tegi

          Kommentaar


            väga hea asjakohane vene pilt calva, näed gazza, siin saavad inimesed minust aru
            härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

            Kommentaar


              Algselt postitas volodja Vaata postitust
              väga hea asjakohane vene pilt calva, näed gazza, siin saavad inimesed minust aru
              Pigem bulgaaria oma!!!
              www.emmaste.com

              Kommentaar


                volodja ja surumiskool

                Kommentaar


                  Algselt postitas Calva Vaata postitust
                  volodja ja surumiskool
                  mida sa poed kõõrdsilm

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vasjak Vaata postitust
                    mida sa poed kõõrdsilm
                    vasjak blä, tõi v sillamõe, võsareporter na uulitsa
                    härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                    Kommentaar


                      Tulevik II - FC Tarvastu 1:2(0:1)

                      Oli põnev derbimäng
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Pärnu Kalev-Vaprus 2 1:0 (0:0)

                        Lõbus oli pealt vaadata kuidas mõlemad meeskonnad üksteist lõhkusid

                        Kommentaar


                          ei olnud hullu midagi

                          Kommentaar


                            Sõrve Jk : HÜJK Emmaste 1:2(0:1)

                            Põnevast ja võitluslikust mängust kokkuvõte siin siis...http://www.emmaste.com/
                            www.emmaste.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gazza Vaata postitust
                              Sõrve Jk : HÜJK Emmaste 1:2(0:1)

                              Põnevast ja võitluslikust mängust kokkuvõte siin siis...http://www.emmaste.com/
                              Alati jube hea lugemine, kiitus! Kes teil neid kirjutab?

                              Kommentaar


                                FC Nõmme United - Tartu SK 10 Premium 2:9 (1:3)

                                Mis seal juhtus??? Kas SK 10 sai Transist eilese väravalööja eest oluliselt täiendust? Õnnitlused Eero Eessaarele esimese ML väravapuhul. Väga tubli sooritus!
                                www.emmaste.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X