320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II liiga Lääs/Lõuna 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    elval samal ajal tallinnas mäng

    Kommentaar


      #32
      Kas keegi oskab öelda millal tehakse teatavaks selle hooaja mängude ajakava?

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas vapor4 Vaata postitust
        Kas keegi oskab öelda millal tehakse teatavaks selle hooaja mängude ajakava?
        juba on laiali saadetud ajakavad !
        küsi oma võistkonna esindajalt.
        sigpicSuure-Jaani United

        Kommentaar


          #34
          Pakun Nike jalgpallivorme.
          Kõik asjad on täiesti uued, kasutamata ja pakendites.
          Müün kuna endale on asjad natuke suured. Kellel pikkust natuke rohkem (mina olen 174cm), neile peaksid sobima.

          1) Särk Pin-Stripe Game Jersey (Long Sleeve), L suurus
          On olemas kolm särki:
          Heleroheline, helesinine ja valge.



          Poehind 999EEK, mina annan ära 360EEK/särk.

          2) Püksid Brasil II Woven Short, L suurus
          Sinised ja valged.


          Toodud linkidel on müügil püksid voodriga (brief). Minu püksid on ilma voodrita.
          Annan ära 220EEK-iga.

          Huvi korral võtke ühendust: maksim@maks.ee

          Kommentaar


            #35
            Infot palun.

            FC Elva, kes seal mängivad? Flora noored & kes on nende treener?

            Ehk leidub mõni Elva mängija ka foorumit külastama, sel juhul võiks ühendust võtta PM kaudu.
            Aeg-ajalt peksab vahelduvvoolu genekasse.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas eddie Vaata postitust
              Infot palun.

              FC Elva, kes seal mängivad? Flora noored & kes on nende treener?

              Ehk leidub mõni Elva mängija ka foorumit külastama, sel juhul võiks ühendust võtta PM kaudu.
              Elva II kohta ma ei tea aga ELVA esinduse treener on Ratnikov. Noored poisid, kes jaksavad joosta ning võidelda.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                Elva II kohta ma ei tea aga ELVA esinduse treener on Ratnikov. Noored poisid, kes jaksavad joosta ning võidelda.
                Elva II kohta ma tean, aga Elva kohta ei tea. Kuid nüüd natuke targem, aga tahaks veel targemaks, infotinfot, mõni Elva mängija foorumis?
                Aeg-ajalt peksab vahelduvvoolu genekasse.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas kaups
                  Kihlveouss ka Saaremaal

                  UEFA poolt ellu kutsutud Euroopa jalgpallikihlvedude jälgimisega tegelev süsteem Betradar andis FC Kuressaarele teada, et tütarklubi Sörve JK võit treeningmängus Pärnu Vapruse II üle oli kihlveopettuse tähenduses üheselt fikseeritud.

                  Mäletatavasti võitis Sörve JK hooajaeelses kontrollkohtumses Pärnu Vaprus II 6:2, seejuures lõi kaks kiiret väravat mängu algminutitel jalgpallist pikalt eemal olnud endine FC Kuressaare mängija ja praegune noortetreener Maikko Mölder.

                  UEFA on edastanud ka täpse analüüsi, millest selgub, et Saaremal Salmel asuvast personaalarvutist on tehtud väga suuri panuseid nii Sörve JK vähemalt 3-väravalisele võidule kui ka Mölderi väravatele 3 ja 6 minutil.

                  "Meile laekunud informatsiooni kohaselt oli tegu mastaapse, nahhaalse ja kahtlusi mitte jätva olukorraga," märkis FC Kuressaare president Priit Penu Betradari analüüsiga tutvumise järel.

                  "Kahjuks olen sunnitud võtma selge seisukoha ja ütlema välja, et selliste olukordade jätkumisel ka liigahooajal oleme sunnitud üle vaatama eeskätt vanemate mängijate kasutamist võistkonna koosseisu ja ei saa välistada nende eemaldamist võistkonnast. Kui me ei suuda oma klubis korda majja saada, siis peame appi kutsuma jalgpalliliidu."

                  "Kohtun järgmisel nädalal Maikkoga ja ülejäänud Salmel elavate mängijatega. Ei saa lubada sellist olukorda, kus tänu IT teadmiste puudujääkidele on vöimalik Betradaril tuvastada panustajad. Ilmselt oleme sunnitud saatma Maikko täiendavatele IT kursustele, sest minu teada on vöimalik käesoleval ajal ka oma arvuti IP aadressi varjata selliselt, et seda ei saaks tuvastada. Vajadusel aitavad nooremad mängijad" sõnas Penu.

                  Esialgu jääb mängutulemus jõusse, kuid pole välistatud, et ka ses osas tehakse kõnealuse kohtumise suhtes täiendav otsus.

                  www.fckuressaare.ee
                  Ilus nali,aga täna ongi ju 1.aprill
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas eddie Vaata postitust
                    Elva II kohta ma tean, aga Elva kohta ei tea. Kuid nüüd natuke targem, aga tahaks veel targemaks, infotinfot, mõni Elva mängija foorumis?
                    Täiesti Tallinna poistest koosnev punt,noored florakad kõik,kodustaadioniks on sportland arena.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas põllumees Vaata postitust
                      Täiesti Tallinna poistest koosnev punt,noored florakad kõik,kodustaadioniks on sportland arena.
                      tänkss künnimees. Seda'p kõike tean isegi. Nüüd peab lootma, et keegi Elva mängumeestest siinses keskkonnas accounti omab, puhuks tiba juttu.
                      Aeg-ajalt peksab vahelduvvoolu genekasse.

                      Kommentaar


                        #41
                        mida teada vaja elva kohta?

                        Kommentaar


                          #42
                          Teeks äkki väikese ennustuse esimese vooru kohta, mina ennustaksin selliseid tulemusi
                          Sõrve JK - Viljandi JK Tulevik II 0-3
                          Tartu FC Haserv - JK Tartu Tammeka II 2-2
                          HÜJK Emmaste - SK Pärnu Kalev 1-2
                          FC Tarvastu - FC Elva 0-2
                          Tartu SK10 Premium - Pärnu JK Vaprus II 2-1
                          Rummu Dünamo - Türi Ganvix JK 0-2
                          FC Nõmme United - JK Võru (see mäng edasi lükatud)

                          Kommentaar


                            #43
                            kas Pärnu Vaprus II mehed teavad,et mäng SK 10 -ga on Valga kunstmuru,kell 16.30-Tartus kõik platsid kinni(Santos cup)

                            Kommentaar


                              #44
                              Ei teadnud, aga nüüd siis teame.

                              Imelik, et kaks mängu samal ajal toimumas..

                              10.04.2010 11:00 Tartu SK 10 Premium Pärnu JK Vaprus II Valga Kungla kunstm.
                              10.04.2010 11:00 FC Otepää II Navi Vutiselts Valga Kungla kunstm.
                              Last edited by Rams; 05.04.10, 11:31. Põhjus: põhjus

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas vapor4 Vaata postitust
                                Teeks äkki väikese ennustuse esimese vooru kohta, mina ennustaksin selliseid tulemusi
                                Sõrve JK - Viljandi JK Tulevik II 0-3
                                Tartu FC Haserv - JK Tartu Tammeka II 2-2
                                HÜJK Emmaste - SK Pärnu Kalev 1-2
                                FC Tarvastu - FC Elva 0-2
                                Tartu SK10 Premium - Pärnu JK Vaprus II 2-1
                                Rummu Dünamo - Türi Ganvix JK 0-2
                                FC Nõmme United - JK Võru (see mäng edasi lükatud)

                                Sörve ja Emmaste võtavad kodus vast ikka võidud ära. Loodan, et meie poisid kah nulliga koju ei tule pealinnast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X