320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    Lühidalt Reliikvia-Hell Hunt 1:8 (0:4) mängust.

    Kodumeeskond alustas 9 mängijaga, juba teisel minutil läksid Hundid ette, kuid pärast seda kiilus aju tükiks ajaks kinni- üritati keskelt läbi sudida, kuid seal oli tihe müür ees. Pärast seda kui hakati ääri kasutama, tuli kolm väravat järjest.

    Teisel poolajal tegi Pirita poiste elu veelgi raskemaks rumal punane (oli see suupruukimise või millegi muu eest, oskab kohtunik paremini kommenteerida). Auvärav Reliikviale penaltist.
    Täpsemalt pidi tegelt ründaja kollase saama palli ära löömise eest. Ei tea, kas kohtunikul jooksis juhe kokku või nägi valesti, igastahes andis ta kollase kaardi valele mehele. Reaktsiooniks tuli siis konkreetne lisalause karistada saanud mängijalt ja järgnes õigustatud punane.

    Kommentaar


      Algselt postitas Lasnaman Vaata postitust
      Täpsemalt pidi tegelt ründaja kollase saama palli ära löömise eest. Ei tea, kas kohtunikul jooksis juhe kokku või nägi valesti, igastahes andis ta kollase kaardi valele mehele. Reaktsiooniks tuli siis konkreetne lisalause karistada saanud mängijalt ja järgnes õigustatud punane.
      Kollase kaardi sai mängija demonstratiivse leppimatuse eest kohtuniku otsusega ja läks 200% õigele mehele. Kuna eelnevalt oli seda mängijat hoiatatud suuliselt ka suu pruukimise eest. Seetõttu antigi talle kollane, mille peale ta kohtunikule paar krõbedat ytles ning punase teenis. Kohtunik ei näinud midagi valesti ning ei jooksnud juhe kokku. Aga mis palli minema löömine ründaja poolt ja juhtme kokku jooksmisest sa räägid, et andis kaardi valele mehele jne!?!?! Täiesti uskumatu jutt!!

      Kujutad sa ette, et kohtunik pidi andma kaardi sinu jutu järgi Huntide ründajale aga krt olles ise keskväljal andis kollase ja seejärel punase hoopis teie keskväljaku mängijale!!??

      Kas koolis ei õpetatud, et kasutame lihtlauseid, et asju mitte keeruliseks ajada

      Kommentaar


        Algselt postitas Lasnaman Vaata postitust
        Täpsemalt pidi tegelt ründaja kollase saama palli ära löömise eest. Ei tea, kas kohtunikul jooksis juhe kokku või nägi valesti, igastahes andis ta kollase kaardi valele mehele. Reaktsiooniks tuli siis konkreetne lisalause karistada saanud mängijalt ja järgnes õigustatud punane.
        Pigem jooksis sul juhe kokku kui pidid kella üheni öösel välja mõtlema, et mida siia foorumisse kirjutada ja teie esindaja Einar Lillo peaks olema sulle rääkinud, et kanepi tarvitamine on keelatud nii enne kui pärast mängu

        Kommentaar


          Pikad ujuvad laused teevad just jutu vürtsikamaks - minu arvamus. Täna von Krahlis siis Rahva Omakaitse juubel.!

          Kommentaar


            Algselt postitas Lasnaman Vaata postitust
            Täpsemalt pidi tegelt ründaja kollase saama palli ära löömise eest. Ei tea, kas kohtunikul jooksis juhe kokku või nägi valesti, igastahes andis ta kollase kaardi valele mehele. Reaktsiooniks tuli siis konkreetne lisalause karistada saanud mängijalt ja järgnes õigustatud punane.
            Mäletan ka sarnast olukorda kus pirita nr.18 peale viga vms lõi palli minema. Kollast aga ei saanud tema vaid siis mängija, kes ilmselt midagi seletas päästes sellega ründaja kindlast kollasest.

            Kommentaar


              Algselt postitas rantz9 Vaata postitust
              Mäletan ka sarnast olukorda kus pirita nr.18 peale viga vms lõi palli minema. Kollast aga ei saanud tema vaid siis mängija, kes ilmselt midagi seletas päästes sellega ründaja kindlast kollasest.
              Nii ta oli! Reliikvia ründaja lükkas palli Hundi jalalt minema, kuid siis järsku sai keegi teine kollase, kas ja mis ta ütles ei tea, eks kohtunik kuulis täpsemalt.
              OK, KICK OFF

              Kommentaar


                Kui mulle ütleks mängija : täielik debiilik, siis unustaks ma igasuguse kollase, kohe punane ja pärast mängu üritaks sinist (silma) veel. Selleks ma ei sobigi kohtunikuks, ütlesin viisakalt Tutki vastavale pakkumisele juba 10 aastat tagasi - ei!

                Asi on käest ära juba noorte klassidest peale. Tatikad kõnnivad oksad laiali, koos oma täissöönud treeneritega(mitte kõik õnneks) lubavad endale palju mingit kasvatamatut slängi, keskendumata mängule. Kohtunikud, võtke julgemalt ette!!!, igale isiklikule solvangule pole mingit õigustust, ükskõik, kas kohtunik eksis või mitte.
                Kohtunikega peab oskama suhelda, seda kunsti enamus ei valda.
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  ma noor ka veel aga tra, kui ikka mõni kohtunik terve mäng järjepidevalt mängu on metsa vilistanud siis ei suuda enam suhelda ka. tegelikult see oleneb sellest ka mis seisus mingi sats on. enamasti mölisevad kaotusseisu jäänud satsid.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kristjan27 Vaata postitust
                    Pigem jooksis sul juhe kokku kui pidid kella üheni öösel välja mõtlema, et mida siia foorumisse kirjutada ja teie esindaja Einar Lillo peaks olema sulle rääkinud, et kanepi tarvitamine on keelatud nii enne kui pärast mängu
                    Kui sa olid sellel mängul kohtunik, ei peaks sa siin oma tegutsemist kommenteerima, sellel pole mõtet.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                      Kui mulle ütleks mängija : täielik debiilik, siis unustaks ma igasuguse kollase, kohe punane ja pärast mängu üritaks sinist (silma) veel. Selleks ma ei sobigi kohtunikuks, ütlesin viisakalt Tutki vastavale pakkumisele juba 10 aastat tagasi - ei!

                      Asi on käest ära juba noorte klassidest peale. Tatikad kõnnivad oksad laiali, koos oma täissöönud treeneritega(mitte kõik õnneks) lubavad endale palju mingit kasvatamatut slängi, keskendumata mängule. Kohtunikud, võtke julgemalt ette!!!, igale isiklikule solvangule pole mingit õigustust, ükskõik, kas kohtunik eksis või mitte.
                      Kohtunikega peab oskama suhelda, seda kunsti enamus ei valda.
                      See kes punase sai on tegelt afganistaanis käinud sõjaväelane, kes tegeleb igapäev selliste poistega nagu see kohtunik oli Samuti on ta mitu aastat II liigas mänginud. Just a fact.
                      OK, KICK OFF

                      Kommentaar


                        Ise ei näinud ja ülevaadet ei oma, eks iga asi on erinev ja tuleb ka erinevalt vaadelda. Oli, mis oli, aga kahju, kui sellised asjad meie muidu toredas liigas juhtuvad.
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ha2 Vaata postitust
                          See kes punase sai on tegelt afganistaanis käinud sõjaväelane, kes tegeleb igapäev selliste poistega nagu see kohtunik oli Samuti on ta mitu aastat II liigas mänginud. Just a fact.
                          eee... miks see oluline info oli? punane on punane.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ha2 Vaata postitust
                            See kes punase sai on tegelt afganistaanis käinud sõjaväelane, kes tegeleb igapäev selliste poistega nagu see kohtunik oli Samuti on ta mitu aastat II liigas mänginud. Just a fact.
                            Kahjuks ma näen neid Afganistaani vendasid iga päev töö juures
                            Ja mis puutub see siia, et ta kunagi II liigas on mänginud!? Ma olen ka II liigas mänginud, so what!?

                            Aga okei lõpetame selle teema jahumise siin foorumis ära

                            Edu

                            Kommentaar


                              kohtunikud on sel nädalal võrdelt laisad :S.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                                kohtunikud on sel nädalal võrdelt laisad :S.
                                Mis mõttes laisad ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X