320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Lääs 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Heinri
    Jaa jaa , rääkige jah minust , ma saan aru jah , aga see on FOORUM , ma võin siin öelda , mida ma asjast arvan , me peamegi kaotama mõne mängu , muidu poleks huvitav , ja muidu me ei oskaks hinnata võitu nii väga , Metropoolile õnnitlused minu poolt , tegid head tööd ja olid selle ära teeninud
    Aga jah , hea kui selliseid tugevaid klubisid meie alagrupis leidub
    Alagrupis

    Kommentaar


      Metropool - Märjamaa 6:0 pikem jutt hiljem,päike paistab....ei saa juu

      Kommentaar


        Päike läinud, nüüd saab! Metropool - Märjamaa 6:0 (2:0). Esimene poolaeg tundus, et kergelt ei tule küll midagi, Märjamaal polnud vist vahetusi, ilmselt siis mitte parim koosseis? Metropoolil oli seevastu 5 vahetust, mis on selle hooaja rekord, eelmine oli vist kaks! Esimene poolaeg oli ka Märjamaal päris häid variante, lükkasid kohati ikka päris ilusti söötu ja jõdsid ka 1-1 väravavahiga, aga meie vv oli tasemel. Teine poolaeg, suht alguses, pärast 3:0 läksid Märjamaa kutid seal omavahel ka tülli ja sellega oli mäng tehtud.Ilm oli ilus, isegi palav! Metropool tegi ka ära kõik oma vahetused ja löödi vahetusmeestega murdunud vastastele veel paar väravat peale. Märjamaal vist polnud sisekliima meeskonnas kõige parem , kui selle korda saavad, siis ohtlik vastane kõigile.

        Kommentaar


          Mäng oli raske saime 11 vaevu kokku ja see polnud ka parim kooseis. väravavaht oli juba 4korda uus mees . aga eks oli meilgi metropoli vastu omad väimalused aga ei lõpetand neid lihtsalt ära .
          metropolil oli 5 vahetust ja uued mehed tõid nii palju energiat mängu juurde et me lihtsalt ei jõudnud.
          aga kodus püüame anda teile parema lahingu.
          Jõudu

          Kommentaar


            Lugupeetud

            Palun Teie abi.... IV liiga lääs meeskonnad!

            Me oleme saanud täisväärtuslikult "järgmist mängu" kodulehel reklaamida vaid Saue JK vastu, sest neil oli klubi sümboolika üks tähtsamaid esindajaid olemas ehk klubi embleem.

            Meie kodulehe haldaja üritas erinevaid kanaleid pidi otsida Metropooli, Aironi, Absoluudi, Märjamaa, Lihula, Lelle, Leisi ja Dagöplasti embleeme, kuid tulutult.

            Loodan, et paljud klubid siiski väärtustavad enda klubi nägu ning saadate mulle oma klubi embleemi (pdf) (jpg) või mõne muu pildifailina mailile martin@jkvisadus.ee või raimo@jkvisadus.ee

            Juhul kui Teil puudub klubi embleem, siis tegelen ise disainimisega ja oman kontakte, kes saavad Teile nö nina, suu ja lauba joonistada. Näidistest saan loomulikult välja tuua Visaduse embleemi, mis sai tehtud mu enda paksude sõrmedega

            Teie mõistvale suhtumisele lootes,

            Raimo Rand
            JK Visadus

            Kommentaar


              FC Absoluut - JK Visadus 1-4 (0-1)
              Vaikne.....

              Kommentaar


                Leisi logo

                Algselt postitas rand Vaata postitust
                Palun Teie abi.... IV liiga lääs meeskonnad!

                Me oleme saanud täisväärtuslikult "järgmist mängu" kodulehel reklaamida vaid Saue JK vastu, sest neil oli klubi sümboolika üks tähtsamaid esindajaid olemas ehk klubi embleem.

                Meie kodulehe haldaja üritas erinevaid kanaleid pidi otsida Metropooli, Aironi, Absoluudi, Märjamaa, Lihula, Lelle, Leisi ja Dagöplasti embleeme, kuid tulutult.

                Loodan, et paljud klubid siiski väärtustavad enda klubi nägu ning saadate mulle oma klubi embleemi (pdf) (jpg) või mõne muu pildifailina mailile martin@jkvisadus.ee või raimo@jkvisadus.ee

                Juhul kui Teil puudub klubi embleem, siis tegelen ise disainimisega ja oman kontakte, kes saavad Teile nö nina, suu ja lauba joonistada. Näidistest saan loomulikult välja tuua Visaduse embleemi, mis sai tehtud mu enda paksude sõrmedega

                Teie mõistvale suhtumisele lootes,

                Raimo Rand
                JK Visadus
                Raimo, kas meie kodukalt võetud logo on liiga väike - www.leisijk.ee

                Tervitades
                Margus
                Leisi Spordiselts/Leisi JK
                Leisi JK
                JK Saarepiiga

                Kommentaar


                  Algselt postitas rand Vaata postitust
                  Palun Teie abi.... IV liiga lääs meeskonnad!

                  Me oleme saanud täisväärtuslikult "järgmist mängu" kodulehel reklaamida vaid Saue JK vastu, sest neil oli klubi sümboolika üks tähtsamaid esindajaid olemas ehk klubi embleem.

                  Meie kodulehe haldaja üritas erinevaid kanaleid pidi otsida Metropooli, Aironi, Absoluudi, Märjamaa, Lihula, Lelle, Leisi ja Dagöplasti embleeme, kuid tulutult.

                  Loodan, et paljud klubid siiski väärtustavad enda klubi nägu ning saadate mulle oma klubi embleemi (pdf) (jpg) või mõne muu pildifailina mailile martin@jkvisadus.ee või raimo@jkvisadus.ee

                  Juhul kui Teil puudub klubi embleem, siis tegelen ise disainimisega ja oman kontakte, kes saavad Teile nö nina, suu ja lauba joonistada. Näidistest saan loomulikult välja tuua Visaduse embleemi, mis sai tehtud mu enda paksude sõrmedega

                  Teie mõistvale suhtumisele lootes,

                  Raimo Rand
                  JK Visadus
                  Emmaste logo teele pandud.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Hunt Vaata postitust
                    FC Absoluut - JK Visadus 1-4 (0-1)
                    poolaeg jäi siiski 1:1

                    Kommentaar


                      minu kodu... teie vestid

                      Algselt postitas Orre Vaata postitust
                      poolaeg jäi siiski 1:1
                      Jah...õige.

                      "Absoluut" oli näide, kuidas noortel tuju ära võtta ja siis pole vastupanu ollagi.
                      Ühe mängu põhjal on raske öelda, kui palju nendes noortes mängijates potensiaali on, kuid üht-teist head ja kiiret liigutust sai ka näha. Samas pole siin midagi imestada, sest neil vist puudus juhendaja. Vastupidiselt ma kujutan ette Aironi meeskonda, kus on tegemist vanade vene meestega, kes tulevad ja elavad end mängu lõpuni välja. Kolmapäeval tuleb kindlasti raske mäng, sest tegemist meie esimese murumänguga. Hea oli muidugi see, et meie jäime terveks ja ma usun, et vastasel ei olnud ka laatsareti täiendust. Kvaliteeti neil on, aga kokkumängu peavad Absoluudi mängijad kõvasti arendama. Umbes midagi sellist, et saadakse kokku ja mängitakse palli. Muud polegi vaja, sest sellistele poistele ei pakuks organiseeritud treeningtegevus huvi. Ma arvan...pöörake ümber, kui vaja!

                      Nüüd üks küsimus oleks aruteluks. Mis kuradi pärast on kohustatud kodu meeskond panema vestid kui külalistel on sama värvi särk....kus siin see loogika on? Me andsime oma punased vestid neile ja siis nad seal lippasid oma toetajate ees nagu võõrad. Absoluudil oli samamoodi helesinised särgid ja ma usun, et võõrsil värvid neil puuduvad. Meil samas on need paberil olemas, aga vormid veel valmistamata. Ma kujutan ette...kui Absoluut tuleb külla, siis nende helesiniste särkide tõttu oleme sunnitud võõrsil vormid selga lükkama....oma kodumurukamaral. Et siis rääkige loogikast...võib olla olen ma Jalgpalliliidu põhimõtetest midagi kahe silma vahele jätnud.

                      Edu soovides,

                      Kommentaar


                        MÄNGUVORMID
                        Artikkel 36 – Mänguvormid
                        1. Teise ja madalama liigade mängudes kasutavad võistkonnad vormi, mille on
                        nad võistkonna registreerimisel märkinud võistkonna ankeedis esimesena.
                        Sama värvi mängusärkide ja/või sääriste korral vahetab särgid ja/või säärised
                        koduvõistkond

                        Kommentaar


                          Sama värvi mängusärkide ja/või sääriste korral vahetab särgid ja/või säärised
                          koduvõistkond[/QUOTE]

                          Nii ta reeglite järgi on...
                          Ühest küljest tundub ebaõiglane kodus oma kena põhivorm välja vahetada (või vest peale panna), aga praktiliselt võttes on koduvõistkonnal seda siiski kergem teha. Riidekapp on ju ikka kodus!
                          Ja ilmselt ka külalislahkuse põhimõte...

                          Kommentaar


                            JK Visadus-JK RGR Airon 0 - 2
                            keegi mängust ka räägib,natuke üllatav tulemus.

                            Kommentaar


                              Visaduse ja Aironi mäng toimus siis sõle muruväljakul. Kui esimestel minutitel suutis visadus panna oma surve korralikult peale siis aja pikku haaras Airon initsatiivi omale ja lükkas väljakul korraliku vurri käima! Kui esimene poolaeg lõppes veel 0-0 ja mäng oli üsnagi võrdne siis teiselpoolajal surus enamuse ajast juba vastane. Kahjuks ei saanud visadus kuidagi oma muruväljakul hakkama. Vabalt oleks võinud mäng lõppeda ka 0-4 kaotusega kuna kahel korral suutsid visaduse kaitsjad palli ära lüüa alles väravajoonelt. Olgu ka mainitud, et 0-2 värava lõi visadus üsnagi kaunilt endale ise. Visadus sai mängu tagasi vast alles viimasel 10nel minutil aga mis hilja see hilja.

                              Nüüd järgmiseks tuleb sõita külla Saaremaale Leisile
                              Vaikne.....

                              Kommentaar


                                FC Absoluut- Märjamaa Kompanii 1 - 2

                                Kommentaar

                                Working...
                                X