320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Lääs 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
    Kas Lelles pesta saab?
    Kahtlen sügavalt, ennegi sealt higisena ära tuldud. Eelmisel hooajal käisime Valtu spordihoones pesemas. Tegime targa näo pähe, ütlesime, et oleme jalgpallurid ja tahame pesta ning lubati ilma maksmata dushi all käia.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Lelle-Metropool 1:2 (1:1)

      Kommentaar


        Algselt postitas first step Vaata postitust
        Lelle-Metropool 1:2 (1:1)
        Ütleme nii, et päris hea mäng oli, 1-0 läksime ette ja kahjuks lasime ikka mingil vennal lüüa ilusti latist sisse 1-1 .
        Aga nii öelda 10 min ennem lõppu lõi meil keskkaitse ilusti ülepuusa 2-1 ja vastaste ründaja eksis 1vs1-hel, vv sai jala vahele . . Aga minu üllatuseks oli Lelle ikka päris hea, ütleme nii et tunduvalt tugevam kui Pärnus mängides, mida näitab ka skoor, aga kõigil läheb veel nendega raskeks
        EDU !!!

        Kommentaar


          Emmaste - Pärnu 2:3 (1:2) Mäng siia sinna ja lõpes siis täna tugevama võiduga. Emmaste poisse tahan kiita (ma pidin kiitusega kitsi olema, las siis nüüd kõik näevad, et väga kitsi ei ole) väga tublid olite! Ja vastastele ka tänu hea mängu eest. Ja isegi kohtunik oli tubli, ainult see kollane oli meile üleliigne. :-)

          Kommentaar


            Algselt postitas kanraas Vaata postitust
            Emmaste - Pärnu 2:3 (1:2) Mäng siia sinna ja lõpes siis täna tugevama võiduga. Emmaste poisse tahan kiita (ma pidin kiitusega kitsi olema, las siis nüüd kõik näevad, et väga kitsi ei ole) väga tublid olite! Ja vastastele ka tänu hea mängu eest. Ja isegi kohtunik oli tubli, ainult see kollane oli meile üleliigne. :-)
            Kollane jah lamp, kaitsja libistas palli mul jalge eest ära, siis kukkusin päris valusasti. Ju kohtunik vaatas selle järgi, et ma kohe püsti ei tõusnud? Aga jah mäng oli põnev.

            Kommentaar


              Saue - Visadus 2-4(2-1) Saue oli tunduvalt parem esimesel poolajal kui suudeti kahel korral juhtima minna!
              Vaikne.....

              Kommentaar


                metro lihula 1:1
                mäng suhteliselt lahtine ja mõlemil võimalusi kyllaga nii, et päris hea seis
                kohtunik oli muidugi omamoodi staar seal, ei saanud arugi, kelle kodus oli v ei, mõtetu joga
                lihula sats igati sympaatne ja edu teile

                Kommentaar


                  Esiteks, kirjuta nii, et oleks võimalik midagi su jutust välja lugeda. Teiseks, proovi vilistada terve mäng ilma joonekohtuniketa. Kolmandaks, väljaku jooned olid väga lünklikult näha ning kõik suluseisud võttis kohtunik õigesti ära. Nagu teil üks mängija pärast mängu lõppu ütles: "liiga palju kulutasime energiat jahumisele."
                  Sellega ta ei eksinud ning palun talitsege oma fänne, sest väljaku kõrvalt on ju alati hea seletada, aga eks sa mine ja vilista ise üksinda mäng ära. PS! Olin erapooletu vaataja.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                    Esiteks, kirjuta nii, et oleks võimalik midagi su jutust välja lugeda. Teiseks, proovi vilistada terve mäng ilma joonekohtuniketa. Kolmandaks, väljaku jooned olid väga lünklikult näha ning kõik suluseisud võtti kohtunik õigesti ära. Nagu teil üks mängija pärast mängu lõppu ütles: "liiga palju kulutasime energiat jahumisele."
                    Sellega ta ei eksinud ning palun talitsege oma fänne, sest väljaku kõrvalt on ju alati hea seletada, aga eks sa mine ja vilista ise üksinda mäng ära. PS! Olin erapooletu vaataja.
                    Nagu näha siis sa lugesid ju. No siis sellest jutust nagu järeldame seda, et teie väljak on ikka halb, kui lünklikud ja värki.
                    Samas pm igalpool on kohtunikud hakkama saanud ja see ei ole päris õige kohtunik kes jookseb ainult mööda ühte äärt ja hea et ta terve 90 min jooksul väljakukeskel ära käis . No, eks ma arvan saaks ikka natukene pareminiu hakkam sellega arvestades sellega et 4 liiga mängu tempo ei ole just ma ei tea mis, aga see selleks.
                    Mäng oli muidugi, selline nagu oli, mõlemal olid ikka omad võimalused ja värgid, kuigi peaks mainima, et Lihulal oli ikka paremaid võimalusi ja kui ära lööödakse siis võidakse olla ikka seal päris eespool liigas, kui mitte kõige üleval. Aga edu Lihulale !!

                    Kommentaar


                      Ma ei väidagi, et ta ei teinud eksimusi, see peaks ju olema loomulik. Ise olen 60km eemal sealt, nii, et see pole "meie väljak". Edu Metropool.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                        Esiteks, kirjuta nii, et oleks võimalik midagi su jutust välja lugeda. Teiseks, proovi vilistada terve mäng ilma joonekohtuniketa. Kolmandaks, väljaku jooned olid väga lünklikult näha ning kõik suluseisud võttis kohtunik õigesti ära. Nagu teil üks mängija pärast mängu lõppu ütles: "liiga palju kulutasime energiat jahumisele."
                        Sellega ta ei eksinud ning palun talitsege oma fänne, sest väljaku kõrvalt on ju alati hea seletada, aga eks sa mine ja vilista ise üksinda mäng ära. PS! Olin erapooletu vaataja.
                        kuule jorss, kas rääkisin midagi suluseisust???
                        alustame siis selle pennuga, mis meile andmata jäi, muide vastane ise ytles ka, et ei mänginud enam palli vaid meest.
                        mul endalgi oli puhast käsi keskväljal, aga , mis kohtunik tegi?? ma arvan, et sinu silm ka ei seletanud , kas mul oli käsi v ei
                        teine poolaeg panid jube koss maha kellelegi, aga kohtunik ei näinud ju ujälle, uups eks
                        tead ma rohkem ei viici
                        suht korras olid seal ikka siis, kui arvad,et tiptop kohtunik oli.
                        ja , miks fännid on, ikka selleks , et möliseda ja möllata, kakelda ja karjuda
                        oled vist valesti aru saanud fännide põhimõttest . hakka ka meie fänniks , me õpetame sind natuke

                        Kommentaar


                          P 25.07. 15:00 FC Lelle - FC Absoluut Tallinn

                          Väike meenutus eelmisest nädalavahetusest enne tänast!!
                          15min enne mängu algust oli saabunud Lelle 7 Absoluut meeskonna mängijat- ning nad tunnistasid ka tõsiasja, et ega lisa ei ole ka tulemas.
                          Lelle pink säras õnnest- paneme siit 3 punni tabelisse jaja parandame väravate vahet kenasti. Emotsioonid olid nii laes, et anna olla- 16:0 tundus kõigile normaalne tulemus.
                          Suurest võidust joobnuna juba enne avavilet hakati tegema ebaharilikke paigutusi mängujoonises.

                          Kõlab avavile jaja läheb tralliks:
                          lellekad proovivad kuda suudavad palliga väravasse joosta AGA teravaid olukordi värava ees sepistavad siiski külaliste mängijad.
                          Kuskil 5dal minutil hakkab kostma lellekate suust sisekliima sisu, mis kasvab 10ndaks minutiks totaalseks mulaks jaja 15ndaks minutiks lausa kisavaks sõimuks.
                          Kogu esimene poolaeg proovivad lellekad palliga väravasse individuaalselt tormata. Külalised nopivad 90% lahtistest pallidest ja loovad vägagi teravaid olukordi lellekate värava ees. Tulemus poolaja lõpuks on külaliste seisukohalt vaadates SUUREPÄRANE,- seis on 0:0 jaja lellekad ei suuda platsil midagi teha, mida näitab ka raamide vahele läkitatud pallide osa ala 7:2 külalistele.
                          Vaheajal Lelle meeskond korraldab pealtvaatajatele korraliku etenduse- emotsioonid on kõigil nii valla,- et lausa kõlas ära ka sõnades: meeskonna LAIALI minek.
                          Teine poolaeg erines küll esimesest,- kuid ega ei olnudki enam loota, et keegi seda mängu mängida tahab.
                          Lelle surus, ründas jaja tegi suhteliselt jalgpalli sarnaseid liigutusi. Külalised kiired ja tehnilised tegid vaikselt oma mängu jaja hoidsid lellekate väravaesise soojana. Teise poolaja ala 15 min teeb Lelle suhteliselt tugeva kauglöögi ja asub mängu 1:0 juhtima. Külalised hakkavad väsima, kuid sellest hoolimata tuleb lellekate väravavahil teha rohkem tööd. Lelle mängupilt hakkas paranema peale väravat ja suudeti isegi luua külaliste värava all pinget. 15 enne lõppu oli Lelle selget palli kontrollimas - AGA ALLES 15 MIN ENNE LÕPPU - mille tulemusena suudeti ka siis lõpuks vastase kastis palli veeretada tulemuseni 2:0

                          P 25.07. 15:00 Lelle staadion FC Lelle 2:0 FC Absoluut Tallinn

                          Mängu võitjaks peavad lellekad Külalisi, kes 7kesi tegid kena mängu.
                          Ametlik VABANDUS lellekate poolt toimunud mängust

                          Kommentaar


                            Vähemalt oli tore lugeda ja tuletab endalegi meelde, nii mõnegi teise jalgpalli klubi sisekliimat
                            Vaikne.....

                            Kommentaar


                              Emmaste - Absoluut 7 - 2 (4 - 1)

                              Absoluut saabus Hiiumaale üheksakesi ja Emmaste suutis kohe alguses suhteliselt teravat mängu näidata. Läksime juhtima 2 - 0 ja lasime jala natuke lõdvaks ning pärast pallikaotust või rünnaku lõpplahendust ei viitsitud väga palju kaitsetööd teha, nii et vastased said keskväljal tihti vabalt ümber keerata ja söötu lasta. Meie liinid olid suhteliselt kõrgel ja nii andsid nad kaitseliini taha palju jooksupalle, poolaja viimasel sekundil sündis nii ka vastaste esimene värav: pikk pall äärele ette, ründaja jooksis oma kaitsjast üle ja sooritas vasakult kasti ääre lähedalt tugeva löögi tagumisse posti, mille väravavaht tõrjus, aga jaole sai esimesena teine vastane. Absoluudi teine värav tuli õnnega pooleks, kui kastist väljast sooritatud madal löök enne meie väravavahti abistava mätta leidis ja üle tema käte põrkas. Emmaste lõi väravaid igale maitsele: ilusa individuaalse soorituse tulemusena, vastase kasti juures ilus söödumäng, kiirest vasturünnakust tsenderduse tagajärjel jne.

                              Absoluudi kui meeskonna kohta mul eriti palju häid sõnu ei jagu. Hommikul jäid nad laevast maha ja olime nõus mängu 3,5 tundi hiljem alustama, kuid mitmed mängijad suhtusid platsil meisse üleolevalt. Eriti tahaks tervitada mängijat nr 23, kes sai muuhulgas kohtunikult sõimamise eest kollase kaardi ning loobus mängujärgsest kätlemisest, sammudes demonstratiivselt minema. Kindlasti on seal ka toredaid inimesi, aga mõni vend suutis kogu meeskonnast kehva üldmulje jätta.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                                Emmaste - Absoluut 7 - 2 (4 - 1)

                                Absoluut saabus Hiiumaale üheksakesi ja Emmaste suutis kohe alguses suhteliselt teravat mängu näidata. Läksime juhtima 2 - 0 ja lasime jala natuke lõdvaks ning pärast pallikaotust või rünnaku lõpplahendust ei viitsitud väga palju kaitsetööd teha, nii et vastased said keskväljal tihti vabalt ümber keerata ja söötu lasta. Meie liinid olid suhteliselt kõrgel ja nii andsid nad kaitseliini taha palju jooksupalle, poolaja viimasel sekundil sündis nii ka vastaste esimene värav: pikk pall äärele ette, ründaja jooksis oma kaitsjast üle ja sooritas vasakult kasti ääre lähedalt tugeva löögi tagumisse posti, mille väravavaht tõrjus, aga jaole sai esimesena teine vastane. Absoluudi teine värav tuli õnnega pooleks, kui kastist väljast sooritatud madal löök enne meie väravavahti abistava mätta leidis ja üle tema käte põrkas. Emmaste lõi väravaid igale maitsele: ilusa individuaalse soorituse tulemusena, vastase kasti juures ilus söödumäng, kiirest vasturünnakust tsenderduse tagajärjel jne.

                                Absoluudi kui meeskonna kohta mul eriti palju häid sõnu ei jagu. Hommikul jäid nad laevast maha ja olime nõus mängu 3,5 tundi hiljem alustama, kuid mitmed mängijad suhtusid platsil meisse üleolevalt. Eriti tahaks tervitada mängijat nr 23, kes sai muuhulgas kohtunikult sõimamise eest kollase kaardi ning loobus mängujärgsest kätlemisest, sammudes demonstratiivselt minema. Kindlasti on seal ka toredaid inimesi, aga mõni vend suutis kogu meeskonnast kehva üldmulje jätta.
                                sa ei ole esimene kellele sellest meeskonnast selline mulje on jäänud ja ilus võit teil Emmaste loodan et kui teile külla tuleme ei ole te meiega väravate suhtes nii karm ;P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X