320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Lääs 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    JK Visadus - Emmaste JK Dagöplast 6-0 (3-0)
    Emmaste mängis terve mängu 10ne kesi!
    Vaikne.....

    Kommentaar


      Algselt postitas Hunt Vaata postitust
      JK Visadus - Emmaste JK Dagöplast 6-0 (3-0)
      Emmaste mängis terve mängu 10ne kesi!
      Eks ta ole raske jah alagrupi tugevaima vastu 10 mehega mängida. Lisaks veel teisel poolajal kaks meest lihtsalt keskel seisid ja tegid ühise eesmärgi nimel vigastusele vaatamata mägu lõpuni.
      Aga ega see mäng nii hull polnudki kui seis näitab. Suutsime ka meie hambaid näidata ja ei puudunud ka meie võimalused selles mängus väravat lüüa. Aga paraku viimastes mängudes meil see kuidagi ei õnnestu. Muidu sellises mönusas õhkkonnas sujunud mäng. Võiks isegi öelda et päris mölavabas õhkkonnas. Ka kohtunik oli tasemel. Suutsime vastase 21 korda (Visaduse fännid lugesid kokku) suluseisu jätta. Tihti madalamates liigades kohtunikud väga neid sulge vilistada ei julge ja siis hakkad ka ise kaitset alla poole tooma. Eile sai kaitset selgelt kõrgemal hoida.
      Eriline kiitus Visaduse fännidele. Igal võistkonnal võiksid olla sellised tulihingelised poolehoidjad.
      Ja vaatamata seekordsele lüüasaamisele ootame teid Hiiumaale kus meil on kindel plaan mängulises mõttes mitte eriti külalislahked olla.
      Trummi JK nr. 85
      keskkaitsja

      de gustibus non est disputandum

      Kommentaar


        vs Emmaste JK Dagöplast

        Olen samuti poolt, et mäng oli väga rahulik just mölavabaduselt ja sihilike vigade poolest. Ma ütlen ausalt, et kohtuniku (hüüdnimega Kapa) vile on halb ja olukordade hindamine pigem kindlapeale väljaminemine. Olen temaga varem mitmeid aastaid koos mänginud ja ta on kindlasti paremaks suuteline, aga eile ta oli ikka väga halb. Suluseisude kohapealt on igati mõistlik, kui puudub piirikohtunik, siis parem otsustad piiri peal valmistuva ründaja kahjuks kui kasuks.
        Meie fännid on olnud klubiloomisel üks taustajõud ja oleme nendega väga-väga rahul. Tulles nüüd sihilike vigade juurde tagasi, siis fännidelt saime head infot, kuidas Teie mees poleks pidanud saama kollast ja vastupidi oleks pidanud meie mängija saama punase. Vabandused Emmastele ja tegeleme selle mängija distsiplineerimisega, kes vastaste mängijale kossi ladus.
        Külla tuleme hea meelega ja mänguvalmistus hakkab juba varakult pihta ehk torti Teile ei too, aga pudeli ehk küll. Seni edu Teile kõigile...väiksema ja hubasema saare rahvale.

        Kommentaar


          Saue JK - Lihula JK 1:1

          Kommentaar


            Metropool-Leisi 5:0 (4:0). Metropool kontrollis olukorda. Mäng suht mölavaba, jõudu Leisile, napsake konkurentide käest ikka punkte ka edaspidi!

            Kommentaar


              Jaa , mängin ise JK Visaduses , tean , kui kõva sats seal on ja on jah suht kindel et me pääseme 3dasse liigasse
              Fc Flora ! JK Visadus! 4 EVER!!!

              Kommentaar


                Visadus - Metropool 0-1 (0-1)
                Visadus ei saanud täna kohe kuidagi oma mängu käima. Samas Metropool lahendas ilusasti oma ära!
                Vaikne.....

                Kommentaar


                  Algselt postitas Heinri Vaata postitust
                  Jaa , mängin ise JK Visaduses , tean , kui kõva sats seal on ja on jah suht kindel et me pääseme 3dasse liigasse
                  ära ole nii kindel. Keegi oli kindel et tee ei saa lakki ka sel aastal aga vot mis nüüd.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Hunt Vaata postitust
                    Visadus - Metropool 0-1 (0-1)
                    Visadus ei saanud täna kohe kuidagi oma mängu käima. Samas Metropool lahendas ilusasti oma ära!
                    Oli hea mäng tõesti, suutsime oudi olukorrast ikka ära lahendada, aga ütleme nii et sellega et visadus ikka teine poolaeg surus,( usun et kõikidel läheb nendega raskeks) tekkis meil ka võimalusi palju oleks võinud seis olla hoopis teistsugune Aga väga hea mäng ja edu Visadusele !!!!

                    Kommentaar


                      Minu arvates peavad visaduse mängijad ikkagi kõigepealt vaatama peeglisse! Krt kui sa lähed mängule poolkõvalt siis ei saagi tulemust tulla. Ju arvati et esimesed vastased tulid nõnda kergelt küll tuleb ka edaspidi. Metropooli vaat et kõigeparemaks mängijaks võib lugeda mängijat nr 17 kes andis ikka hullumeelseid väljaviskeid
                      Vaikne.....

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Hunt Vaata postitust
                        Minu arvates peavad visaduse mängijad ikkagi kõigepealt vaatama peeglisse! Krt kui sa lähed mängule poolkõvalt siis ei saagi tulemust tulla. Ju arvati et esimesed vastased tulid nõnda kergelt küll tuleb ka edaspidi. Metropooli vaat et kõigeparemaks mängijaks võib lugeda mängijat nr 17 kes andis ikka hullumeelseid väljaviskeid
                        heh, ma tänan, no ikka vahel juhtub ika sellliseid viskeid :P

                        Kommentaar


                          Ema...palun tee moosipurk lahti, ma ei saa ise lahti.

                          Algselt postitas mohikaanlane19 Vaata postitust
                          ära ole nii kindel. Keegi oli kindel et tee ei saa lakki ka sel aastal aga vot mis nüüd.
                          Heinrile niipalju et kasva suureks. Ära postita oma haipi siin.

                          Muidugi Rannamõisa pallur kohe otsis võimalust, et mingi 16aastase postitusele vastata. Loomulikult ei ole see keelatud, et võtta osa ka teiste tsoonide foorumitegevusest, kuid õnneks tean, et Visaduse liikmed haipi ei tooda ning minu enda puhul on oluline just mängujärgne analüüs.

                          Metropoolile sobis nö kontakti mäng. Meile vastupidi ehitamine, aga seekord ärkasime liiga hilja. Võimsad mehed ja no mäng missugune fännidele. Tsikid ladistasid veel mitu tundi kui hea elamuse teisest poolajast said. Mis puutub nr. 17 mängukvaliteeti, siis üldjuhul tuleb sellised pikad pallid ning audid puhastada ja süüdistada ainult iseennast, et viie kastist sellise koti endale lased. Aus võit. Igaljuhul mulle meeldis pigem selle nr. 17 positsioonivalik ja tugevus, mis ühel keskkaitsjal peab olema. Pideva + sihitu pika palli mängimine ei anna lõppkokkuvõttes tulemust. Siiski võimas töö mehe poolt ja kui Tallinnasse kodustud, siis ootan sind avasüli meie liikmenimekirja.

                          Nüüd, mis edasi....1) meie kasvasime veel rohkem kokku, sest esimest korda kogunesid osad mängijad väiksele postmiitingule
                          2) Rannamõisa JK on endiselt 9. koht ja jookseb idas juurikate ning tsuurikutega võidu.
                          3) Treener tegi pühapäevase treeningu kohustuslikuks ehk ma ei taha teadagi, mis meid ees ootab. Laseme vist diagonaalsprinte terve pool trenni.
                          4) Neljapäeval on väike karikas soccernetiga. Raimo Nõu pidi vigastatud olema, seega on Esko Brandtil kõvasti lihtsam.
                          5) Ootan juba Metropooliga uut kohtumist. Mõnus on ikka mängida eestlastest koosneva liiga tsoonis.....onju nii mohikaanlase jurakas

                          Kommentaar


                            Metropoli värava oli löönud kuulus Maradona

                            Kommentaar


                              Metropool jõudis nibin-nabin meeskonna ikka kokku saada! 11. mees liitus mingi 5 - 10 min. pärast avavile. Kokku oli meid 12 seekord, meil hooaja algus suht kehva olnud just pundi kokkusaamise kohapealt. Absoluudiga mängisime üldse 10 mehega. Nüüd tundub, et sab veel paar meest juurde registreerida ja ei tohiks sellist jama enam tekkida. Mäng ise käis Visaduse dikteerimisl, meie mängisime nii nagu selle satsiga võimalik on, kui pall võideti, siis üritati midagi kiiret kohe vastaste väravapoole sättida! Keskkaitsed olid meil nagu ikka, õiged mehed, äärekaitsed olid poolikust laenatud, aga said ilusasti hakkama. Metropoolile puhas töövõit, meil oli tahtmist tsipa rohkem seekord.

                              Kommentaar


                                ma arvan ka, siiamaani jopn sampat

                                Kommentaar

                                Working...
                                X