320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga Lõuna 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts




    ehk siis video mängust, kommentaarid asjaosalistelt! edu Tabiverele!

    Kommentaar


      Algselt postitas Defa Vaata postitust
      http://www.fcotepaa.ee/index.php/et/...c-tabivere-1-2


      ehk siis video mängust, kommentaarid asjaosalistelt! edu Tabiverele!
      Tubli töö, OTEPÄÄ! Sellised videokokkuvõtted on väga mönusad vaadata ja näitavad ka natuke üldist mängupilti. Kena eeskuju!

      Kommentaar


        Tartu Ülikool Fauna-FCF Järva-Jaani SK 29.05 12:00 järvajaani enidselt jääb 1 punkti peale seisuga 4:1

        Valga FC Warrior II-FC Otepää 29.05 14:00 Ehk otepää saab paremini oma mängu käima aga yle viigi siit ei tule 2:2

        Viljandi JK Kotkad-FC Elva II 30.05 12:00 2:3 elvale pakun mina.

        FC Tabivere-Jõgeva SK Noorus 96 30.05 12:00 EKs koduväljakul on meil mäng ja viimane mäng nendega oli 5:0 meile siis seekord ka meile 4:2

        Põltsamaa JK Sport-EMÜ SK 30.05 12:00 Põltsamaa mehed kokku saab siis 3:1 põltsule muidu 2:4 emüle

        Põlva FC Lootos-JK Luunja 30.05 14:00
        Arvan et luunjale lükatakse ka põlvas ära 3:2

        Kommentaar


          Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
          FC Tabivere-Jõgeva SK Noorus 96 30.05 12:00 EKs koduväljakul on meil mäng ja viimane mäng nendega oli 5:0 meile siis seekord ka meile 4:2
          Ma siinkohal üritaks meelde tuletada, et kombeks ja kirjutamata reegliks on oma mängu tulemust mitte ennustada ja nõnda kindlalt resultaati väita! jalgpall on endiselt O ja seega siinkohal parandaks tulemuse ja paneks viisakalt:

          FC Tabivere-Jõgeva SK Noorus 96 (X:X)
          //

          Kommentaar


            Algselt postitas sunseek Vaata postitust
            Ma siinkohal üritaks meelde tuletada, et kombeks ja kirjutamata reegliks on oma mängu tulemust mitte ennustada ja nõnda kindlalt resultaati väita! jalgpall on endiselt O ja seega siinkohal parandaks tulemuse ja paneks viisakalt:

            FC Tabivere-Jõgeva SK Noorus 96 (X:X)
            Mis teha,kui ego on laes
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas sunseek Vaata postitust
              Ma siinkohal üritaks meelde tuletada, et kombeks ja kirjutamata reegliks on oma mängu tulemust mitte ennustada ja nõnda kindlalt resultaati väita! jalgpall on endiselt O ja seega siinkohal parandaks tulemuse ja paneks viisakalt:

              FC Tabivere-Jõgeva SK Noorus 96 (X:X)
              Võin ennustada kui tahan
              nii et pole hullu

              Kommentaar


                FC Otepää - FC Tabivere 23.05.10 17:00 luunjaga mäng andis indu juurde ja loodame et tuleme ka käärikult lõpuks punkti või punktidega ära!pakuks 0:0 või 1:2[/QUOTE]

                siin ma juba panin täppi

                Kommentaar


                  Jumal sa näed aga ei mürista!!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                    FC Otepää - FC Tabivere 23.05.10 17:00 luunjaga mäng andis indu juurde ja loodame et tuleme ka käärikult lõpuks punkti või punktidega ära!pakuks 0:0 või 1:2
                    siin ma juba panin täppi[/QUOTE]

                    tavaliselt arvestatakse esimest pakkumist ja seega sa täppi ei pannud ning 6 mängust 0punkti, aga see ei olnud asja mõte muidugi.
                    pommitaja

                    Kommentaar


                      Algselt postitas timursem Vaata postitust
                      siin ma juba panin täppi
                      tavaliselt arvestatakse esimest pakkumist ja seega sa täppi ei pannud ning 6 mängust 0punkti, aga see ei olnud asja mõte muidugi.[/QUOTE]

                      Timur oled loll või mängid lolli=
                      7 mängu on tehtud ja me saime 6 -st mängust 0 punkti ja nyyd otepääga mängides(võitsime siis sqaime 10 punkti juurde:O?
                      KAtsu olla natukenegi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                        tavaliselt arvestatakse esimest pakkumist ja seega sa täppi ei pannud ning 6 mängust 0punkti, aga see ei olnud asja mõte muidugi.
                        ma mõtlesin ennustust!!! sa vist läksid hoogu...
                        pommitaja

                        Kommentaar


                          Tartu Ülikool Fauna-FCF Järva-Jaani SK Pakuks Faunale 3-1
                          Valga FC Warrior II-FC Otepää Otepää ärkab nüüd talveunest ja võtab omale 3 punkti 1-2
                          Viljandi JK Kotkad-FC Elva II tuleb lahing x:x
                          FC Tabivere-Jõgeva SK Noorus 96 Tabivere unelm lõpeb ja nooruse järjekordne viik 1-1
                          Põltsamaa JK Sport-EMÜ SK EMÜ omab 2-4
                          Põlva FC Lootos-JK Luunja viik oleks hea 1-1 :P
                          Last edited by zlatan13; 26.05.10, 11:22. Põhjus: vigade parandus

                          Kommentaar


                            Tartu Ülikool Fauna-FCF Järva-Jaani SK 1:1
                            Valga FC Warrior II-FC Otepää 0:1
                            Viljandi JK Kotkad-FC Elva II 3:1
                            FC Tabivere-Jõgeva SK Noorus 96 x:x
                            Põltsamaa JK Sport-EMÜ SK 2:2
                            Põlva FC Lootos-JK Luunja 3:2
                            “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                            Kommentaar


                              Tartu Ülikool Fauna-FCF Järva-Jaani SK 3:0 fauna peaks kodus ilmselge favoriit olema kui nad õiged mehed mängule saavad
                              Valga FC Warrior II-FC Otepää 1:3 loodan otepää peale
                              Viljandi JK Kotkad-FC Elva II 1:4 kuigi kotkad on viimasel ajal kenasti tabelis ülesse rühkinud ei tohiks neist elvale vastast olla
                              FC Tabivere-Jõgeva SK Noorus 96 2:2 tabivere innukus on muidugi imetlust väärt, kuid jõgeva on näidanud head mängu olenemat vastasest
                              Põltsamaa JK Sport-EMÜ SK X:X eelmise nädala napist kaotusest üritame nüüd vähe paremat tulemust sepistada.
                              Põlva FC Lootos-JK Luunja 1:3 mõlemad on näidanud aega ajalt häid tulemusi, kuid siis jälle üllatanud kaotusega. kui luunja võita tahab siis võib tulemus veelgi suurejoonelisem olla.
                              pommitaja

                              Kommentaar


                                Tartu Ülikool Fauna-FCF Järva-Jaani SK 3-1
                                Valga FC Warrior II-FC Otepää 2-3
                                Viljandi JK Kotkad-FC Elva II 2-2
                                FC Tabivere-Jõgeva SK Noorus 96 2-1
                                Põltsamaa JK Sport-EMÜ SK x-x
                                Põlva FC Lootos-JK Luunja 4-2
                                Nice and easy ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X