320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga Lõuna 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas naxitrall Vaata postitust
    tegelikult väga palju tänases lootose ja tabivere mängus tegi ära kohtunik kes oli väljakul täna üx suur 0. ma arvan et sellel kohtunikul on viimane aeg amet maha panna. tabiverele suur aitähh mängu eest ja loodame et see kohtunik ei vilista enam kummagi mängu.
    Põlva Lootose mängijad ,mida te virisete kohtunikega,tehke endal asjad kõigepealt selgeks jne.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      Põlva Lootose mängijad ,mida te virisete kohtunikega,tehke endal asjad kõigepealt selgeks jne.
      Tundub et kohtunik oli hr Luide ...või keda sa siin kaitsed ...reeglid on ühed ja need on mõistetavad ainult üht moodi

      Kommentaar


        Algselt postitas spoke Vaata postitust
        Tundub et kohtunik oli hr Luide ...või keda sa siin kaitsed ...reeglid on ühed ja need on mõistetavad ainult üht moodi
        kohtunik oli andreas vaks!

        Kommentaar


          Mulle, suhteliselt pika mängukogemusega mängijale, tuleb meelde mitu "kääbik-staadiooni". Üks "huvitaimaid" oli Võru linna staadion, mis oli väga väikse mõõduga ja very-very halva kvaliteediga. Seal Võru Linnameeskond mängis kuskil 1995. aastal.

          Siis oli väga eripärane staadion Mikitamäel, kus kodumänge pidasid SUURED-SUURED mehed meeskonnast Mikitamäe Mikago (kui õigesti mäletan). Seal olen mänginud vist aastal 1994 paar korda.

          Võhma kooli staadion on vist veel siiani kasutusel - parandage, kui mul ei ole õigust. Ma mäletan, et seal mängis Võhma vist isegi 2. liigas. Tol ajal neil oli väga hea sats (tervitused vendadele Puskar).

          Põhjatsoonis olemas Tabasalu staadion, mis on nii väike, et mõnikord isegi kohtunik ei leia endale vaba ruumi. Huvitav, mis on selle mõõtmed.

          Kas keegi veel mingit sellist staadiooni mäletab/teab?

          Kommentaar


            FC Otepää 4:3 FC Elva II

            Ulme mäng, Otepää poolt 3 iluväravat ja Elva poolt peaaegu tagasitulek 4:1 kaotusseisust, midagi muud nagu ei oskagi tahta ilusalt teisipäevaõhtult!
            FC Otepää II

            Kommentaar


              FC Otepää - FC Elva II 4:3 (1:0)
              Väga põnev lahing, väravaid igale maitsele, väga kaugeid, karistuslöökidest, ristnurkasi jne. Fännid samuti tasemel mõlemal poolel Mängutase ei olnud vastav III liigale vaid midagi enamat, vähemalt täna olid mõlemad tõesti väga väga head. Millegi pärast usun, et Otepää teisel hooaja poolel tõuseb kõvasti tabelis ja röövib paljudelt punkte! Eks näis! Edud!

              Kommentaar


                loodeavasti on ikka video materjalid ka sellest põnevast heitlusest!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas F21 Vaata postitust
                  loodeavasti on ikka video materjalid ka sellest põnevast heitlusest!!
                  Sinu soovid täidetakse, töötlemises preagu juba.

                  Kommentaar


                    FC Otepää - FC Elva II 4:3 (1:0)



                    Muidu selline mõnus andmine nagu arvata oli, kiitust tuleb kindlati avaldada Elva fännidele kes kohale tulid, protokolli läks 80 inimest vist, teoorias oli isegi mõni peale.
                    Mäng oli esimene pooaeg pigem kinnine, Elva kontrollis rohkem, teine poolaeg hakkas ka neid väravaid tulema.

                    Tänud Elvale ja edu!

                    Kommentaar


                      mitte küll nii elavat pilti, kuid kirjalik ülevaade FC Tabivere 2 (1) - 2 (0) Põlva FC Lootos toimunud viigimängust miniväljakul
                      //

                      Kommentaar


                        ma teex siinkohal paranduse tabivere kirjutatud kokkuvõttesse....mina küll ei tea et minu värava latt olex kõikunud viimastel minutitel. asi oli tegelikult vastupidi. meie pealelöök läx tabivere kaitse peast latti tabivere ärge pahandage aga tõesti

                        Kommentaar


                          Elval hakkavad fännid elavnema, ma arvan, et varsti on selle liiga kõige suurem fännklubi. Pühapäeval on mäng Jõgevaga kodus(Elvas) sinna on oodata palju kisakõrilisi fänne! Kindlasti saab põnev olema

                          Parimat kõigile!
                          Jalgpallihaigla liige
                          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                          Kommentaar


                            ma teex siinkohal paranduse tabivere kirjutatud kokkuvõttesse....mina küll ei tea et minu värava latt olex kõikunud viimastel minutitel. asi oli tegelikult vastupidi. meie pealelöök läx tabivere kaitse peast latti tabivere ärge pahandage aga tõesti
                            Ei pahanda
                            Tõesti, minu viga. Sry. Olin endale valesti üles kirjutanud.
                            Tänan tähelepanelikkuse eest

                            Kommentaar


                              mis emü ja jõgevaga juhtus mängul?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                                mis emü ja jõgevaga juhtus mängul?
                                midagi. lollid eksimused kaitses. olematu mäng. me olime täna enda haleda varju hale vari. elva oli muidugi iseenesest ka väga hea, aga me ei mänginud üldse sisuliselt.
                                “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X