320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga Lõuna 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    JK Luunja - FC Elva II 5:2 (4:1)
    www.fcelva.ee

    Kommentaar


      mäng toimus jabulaniga?

      Kommentaar


        Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
        mäng toimus jabulaniga?
        tekstist nii välja tuleb . aga kui jabulani raskusi valmistab, siis ega teil jõgeval ka kerge olema saa.
        “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

        Kommentaar


          Algselt postitas philou Vaata postitust
          tekstist nii välja tuleb . aga kui jabulani raskusi valmistab, siis ega teil jõgeval ka kerge olema saa.
          ma usun, et meeskondadel, kes natukenegi adi pallidega trenni teinud, ei teki probleeme ka jabulaniga. söötu sai sellega jõgeval ilusasti lasta ja lendab ka nagu kuul.
          pommitaja

          Kommentaar


            Jõgeva-Fauna mängul oli faunakatel kaamera hoogsalt töös, tuleb ehk mingit videomaterjali ka avalikusele? Ja kas Otepää ja Elva ka miskit filmisid?

            Kommentaar


              FC Otepää - Viljandi JK Kotkad

              FC OtepäävsViljandi JK Kotkad4:4 (2:2)11. voor 20.06.10Aedlinna Arena



              mõnus mäng, kohati läks teravaks, hea tempo ja võimalusi mõlemale poole! Kiitus viljandile et 2 väravalisest august välja ronisid, ja viigivärav väga super sooritus!

              pildimaterjali ja videointervjuud ka www.fcotepaa.ee

              nautimist ja head suve!

              Kommentaar


                Algselt postitas keitser Vaata postitust
                Esiteks tänan sziczinchet arvatavasti mulle suunatud komplimendi eest
                Viljandi-Otepää mäng oli igatahes väga pingeline, kus äärmiselt ebaaus oli esimesel poolajal Kotkaste vastu antud penalt.
                Oii, aga palun. Võta edaspidi foorumis ka rohkem sõna.

                Kommentaar


                  J-Jaani-Põltsamaa

                  Kommentaar


                    Algselt postitas F21 Vaata postitust
                    Jõgeva-Fauna mängul oli faunakatel kaamera hoogsalt töös, tuleb ehk mingit videomaterjali ka avalikusele?
                    neid tipphetki (ja "how not to score" õppematerjali) tahaks isegi näha. äkki oleks võimalik kuidagi mingile andmekandjale ka saada materjali?
                    “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                    Kommentaar


                      Pildid Kotkaste ja Otepää mängult: http://www.flickr.com/photos/2710112...7624332758944/ . Ka teisi Kotkaste mängude pilte leiab samalt lehelt.

                      Kommentaar





                        Väga kergelt antud penalt Otepääle Otepää peaks mõtlema korraliku väravavahile,Mihkel ei vea välja.

                        Imeilus neljas koll Kotastelt maailmaklass,sugugi kehvem polnud keskringgist löödud värav.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                          Otepää peaks mõtlema korraliku väravavahile,Mihkel ei vea välja.

                          Minu teada polnud too mäng väravas Mihkel

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
                            Minu teada polnud too mäng väravas Mihkel
                            Nu ma mõtlen üleüldiselt
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Nu ma mõtlen üleüldiselt
                              üleüldiselt kaitzile meeldivad väravahid
                              pommitaja

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                                [url]

                                Otepää peaks mõtlema korraliku väravavahile,Mihkel ei vea välja.

                                .
                                Mine ise väravasse otepääle siis!VV pol ekuskilt niimoodi võtta

                                Kommentaar

                                Working...
                                X