320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga Lõuna 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui kellelgi on Tabivere ülevaadete kohta kriitikat, siis palun seda meeskonna kaela mitte ajada. Öelge mulle, ülevaadete autorile, mis öelda on.. kui siin seda teha ei taha, on kodukal andmed olemas, kuhu oma arvamus, olgu see siis positiivne või negatiivne, teele panna. Olen kirjutanud ülevaated Tabivere vaatevinklist ja faktidele põhinedes, kui teile ei sobi lugemiseks ja oskate kasulikke vihjeid anda, kuidas edaspidi paremini kirjutada, siis palun väga.. ootan huviga, eriti tegelastelt, kes omavad vastavat haridust

    Edu kõikidele meeskondadele edasiseks hooajaks

    Kommentaar


      See Elva joonekohtunik on minu meelest tubli poiss, olen 2x teda tegutsemas näinud. Veidi ebakindel veel, aga ausa moega

      Kommentaar


        Ma ei ütlegi , et midagi halvasti tegi , aga vahepeal kippus lihtsalt omadele andma , muidu oli väga hea , siiani parim keda näinud oled sellel hooajal kolmanda kohtunikuna
        Nice and easy ...

        Kommentaar


          prooviks veelkord III liiga ennustada

          Valga FC Warrior II - JK Viljandi Kotkad 2:4

          Emü sk - J Jaani 3:1

          Põltsamaa - Otepää 2:5

          Põlva - Fauna 2:3

          Tabivere - Elva II 1:3
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas Siilitydruk Vaata postitust
            Kui kellelgi on Tabivere ülevaadete kohta kriitikat, siis palun seda meeskonna kaela mitte ajada. Öelge mulle, ülevaadete autorile, mis öelda on.. kui siin seda teha ei taha, on kodukal andmed olemas, kuhu oma arvamus, olgu see siis positiivne või negatiivne, teele panna. Olen kirjutanud ülevaated Tabivere vaatevinklist ja faktidele põhinedes, kui teile ei sobi lugemiseks ja oskate kasulikke vihjeid anda, kuidas edaspidi paremini kirjutada, siis palun väga.. ootan huviga, eriti tegelastelt, kes omavad vastavat haridust

            Edu kõikidele meeskondadele edasiseks hooajaks
            Pole vaja vabandada. Samuti pole vaja muretseda selle üle, mida enamus foorumikülastajatest arvab mänguülevaadetest. Objektiivset ülevaadet kirjutada ei ole lihtne ning kritisaatoreid / vingujaid (viimased teevad seda asja enese pärast) jagub piisavalt, kusjuures ise nad enamuses ei suuda lihtlausetegagi väljakul toimunut kirjeldada. Tavaliselt on eriarvamuste põhjuseks ka mänguga kaasnev emotsioon, mis takistab olukorda objektiivselt analüüsimast.

            Jätka julgelt oma stiilis (mulle Tabivere ülevaated meeldivad) ja ära lase ennast lahmivast destruktivismist heidutada Objektiivse kriitika tunned niigi ära ja küll Su ülevaated ka hooaja edenedes professionaalsemaks muutuvad. Minu teada siin foorumis vaid kolm proffi (Martin, dannar ja urmar) ongi. Aga nende stiil muutub pikapeale igavaks ... Martin miskipärast arvab, et peale tema ei tea jalgpallist keegi mitte midagi, dannar tegeleb paaniliselt oma ajakirjandusliku tausta varjamisega ja urmar peab poliitkorrektselt jälgima, et kriitika EJL-i suhtes ei ületaks teatavat piiri

            Seega, ole julge ja omanäoline ja tee EJL-i tulevaseks pressiesindajaks on Sulle avatud ...
            299195

            Kommentaar


              Jõgeva võistkonnast saatke keegi mulle kiri postkasti palun!

              Kommentaar


                Tartu Maakonna MV. tulemas mais -juunis .Info ja reg.V.Karev 5019752

                Kommentaar


                  Algselt postitas INCE Vaata postitust
                  Pole vaja vabandada. Samuti pole vaja muretseda selle üle, mida enamus foorumikülastajatest arvab mänguülevaadetest. Objektiivset ülevaadet kirjutada ei ole lihtne ning kritisaatoreid / vingujaid (viimased teevad seda asja enese pärast) jagub piisavalt, kusjuures ise nad enamuses ei suuda lihtlausetegagi väljakul toimunut kirjeldada. Tavaliselt on eriarvamuste põhjuseks ka mänguga kaasnev emotsioon, mis takistab olukorda objektiivselt analüüsimast.

                  Jätka julgelt oma stiilis (mulle Tabivere ülevaated meeldivad) ja ära lase ennast lahmivast destruktivismist heidutada Objektiivse kriitika tunned niigi ära ja küll Su ülevaated ka hooaja edenedes professionaalsemaks muutuvad. Minu teada siin foorumis vaid kolm proffi (Martin, dannar ja urmar) ongi. Aga nende stiil muutub pikapeale igavaks ... Martin miskipärast arvab, et peale tema ei tea jalgpallist keegi mitte midagi, dannar tegeleb paaniliselt oma ajakirjandusliku tausta varjamisega ja urmar peab poliitkorrektselt jälgima, et kriitika EJL-i suhtes ei ületaks teatavat piiri

                  Seega, ole julge ja omanäoline ja tee EJL-i tulevaseks pressiesindajaks on Sulle avatud ...
                  Tänan selle positiivse ja innustava vastukaja eest Ei ole nördinud mitte kellegi nn kriitikast, elame siiski vabal maal ja meil eksisteerib sõnavabadus. Tahtsin ainult selgeks teha, et meeskond ei ole vastutav ülevaadete suhtes!
                  Olen oma meeskonnaga lõpuni ja toetan neid niipalju kui vähegi minu võimuses on, samuti jätkan ka oma ülesannet: ülevaadete kirjutamist

                  Kommentaar


                    tabivere ja kotkaste mängus oli kohtunik lihtsalt jube hella mängu poolt ja andis väikesed vead kõik ära aga suuremaid vigu ja asju samas jälle ei karistanud kaartidega. mäng oli mõlemal võistkonnal kõikuv ja ebastabiilne. mina ootasin ka mõlemale kollast kaarti aga kohtunik otsustas teistmoodi.

                    Kommentaar


                      Igaüks võib ju siin lahmida, mida heaks arvab. Soccu foorum on ainuke, mis toimib ja alati on tuliseid ülevaateid. Siia tulevad kõik kokku mulisema - lahe
                      www.fcelva.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas INCE Vaata postitust
                        Minu teada siin foorumis vaid kolm proffi (Martin, dannar ja urmar) ongi. Aga nende stiil muutub pikapeale igavaks ... Martin miskipärast arvab, et peale tema ei tea jalgpallist keegi mitte midagi, dannar tegeleb paaniliselt oma ajakirjandusliku tausta varjamisega ja urmar peab poliitkorrektselt jälgima, et kriitika EJL-i suhtes ei ületaks teatavat piiri

                        ...
                        Vau, mind ka prohviks peetud.
                        Ei saanud ainult täpselt aru, kas sellepärast, et ei tee tööd ainult vabast ajast või siis kirjutamisoskuste eest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Siilitydruk Vaata postitust
                          Kui kellelgi on Tabivere ülevaadete kohta kriitikat, siis palun seda meeskonna kaela mitte ajada. Öelge mulle, ülevaadete autorile, mis öelda on.. kui siin seda teha ei taha, on kodukal andmed olemas, kuhu oma arvamus, olgu see siis positiivne või negatiivne, teele panna. Olen kirjutanud ülevaated Tabivere vaatevinklist ja faktidele põhinedes, kui teile ei sobi lugemiseks ja oskate kasulikke vihjeid anda, kuidas edaspidi paremini kirjutada, siis palun väga.. ootan huviga, eriti tegelastelt, kes omavad vastavat haridust

                          Edu kõikidele meeskondadele edasiseks hooajaks
                          Tubli oled!
                          Selliseid toetajaid on igal meeskonnal vaja!
                          Pigem on häiriv lugeda neid vendasid, kes suudavad mängust ainult negatiivset kirjutada - mängu saatuse otsustas kohtunik või mingi konkreetne situatsioon mängus (ja seda kõike tehakse suhteliselt valimataute sõnadega)
                          Viljandi JK Tulevik

                          Kommentaar


                            Valga Warrior II - Vilj JK Kotkad 0:5

                            Skoor võinuks palju suurem olla
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              ja varrior oli 2 liiga sats:O

                              Kommentaar


                                algus oli rabe kotkastel. warrior oli natukene domineerivam aga me saime hoopis värava ja siis nagu valga vajus ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X