320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga Lõuna 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    loomulikult erapooletu,eks ma sebin siis Tabivere kodumänguks ennast väljakukohtunikuks(Kui Viljandi JK Kotkastega mäng)+midagi veel kui teil kodumängud,EHK SAATE VEEL MIDAGI PÄRAST MÄNGU EJL A4 formaadis südamepealt rääkida.
    ..kui kirjal on alust, protsessil piisavalt jumet tundmaks kasuteguri hõngu, saadame edaspidigi. Selles võid kindel olla!
    //

    Kommentaar


      Algselt postitas sunseek Vaata postitust
      ..kui kirjal on alust, protsessil piisavalt jumet tundmaks kasuteguri hõngu, saadame edaspidigi. Selles võid kindel olla!
      On siis kasutegur olemas ve,AGA SELGE SEE ON TEIE ÕIGUS A4 formaadis saata,olen ennegi neid pabereid ise andnud aga minuarust pole sellest eriti kasu
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
        On siis kasutegur olemas ve,AGA SELGE SEE ON TEIE ÕIGUS A4 formaadis saata,olen ennegi neid pabereid ise andnud aga minuarust pole sellest eriti kasu
        No meil on ikka kasutegur olnud sellise.. kuidas nüüd öelda..täitsa toimiva elektrimootori η tasemel
        //

        Kommentaar




          EMU - FC Otepää mängu kokkuvõte

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            loomulikult erapooletu,eks ma sebin siis Tabivere kodumänguks ennast väljakukohtunikuks(Kui Viljandi JK Kotkastega mäng)+midagi veel kui teil kodumängud,EHK SAATE VEEL MIDAGI PÄRAST MÄNGU EJL A4 formaadis südamepealt rääkida.
            iga klubi oma asi on see mida ta EJL-le saadab. Ja kõige hämmastavam on see et see Andreas Vaks on nii tuleviku lootust andev kohtunik, aga paneb toorest. aga mida ma ajame seda teemat see oli nyydseks 2 vooru tagasi

            Kommentaar


              Lihtsalt naljakas vaadata, kuidas kogenenud vanem härra, väikese lapse kombel, üritab kellelegi ära teha.

              Täpselt selline inimene, et koolis kiusati, nüüd lähen mendiks ja teen tagasi. Lihtsalt tobe.

              Kommentaar


                Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                Lihtsalt naljakas vaadata, kuidas kogenenud vanem härra, väikese lapse kombel, üritab kellelegi ära teha.

                Täpselt selline inimene, et koolis kiusati, nüüd lähen mendiks ja teen tagasi. Lihtsalt tobe.
                Aga Sander, mis siin imelikku on? Tubli mitukümmend protsenti meie ühiskonnast ju selliseid täis?!


                Kuid nõnda tore neil varahommikustel tundidel vaadata & tõdeda, et Tarvastul läheb hästi, tore, täitsa tore, nõnda tore.
                Aeg-ajalt peksab vahelduvvoolu genekasse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eddie Vaata postitust
                  Kuid nõnda tore neil varahommikustel tundidel vaadata & tõdeda, et Tarvastul läheb hästi, tore, täitsa tore, nõnda tore.
                  Tarvastul? III liiga?
                  FC Otepää II

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
                    artikklis väike viga põlva kasuks, liigas pole Elva Põlvat võitnud kordagi. Nüüd Põlval 5 võitu ja 2 viiki väravatevahe 6:20

                    Iseenesest mäng oli tempokas ja huvitav.
                    Kõige huvitavam oli see, kus Elva vend , pärast väikest sõnelust omale vennale vastulõugu pani. Kohtunik ei näinud olukorda või ei tahtnud näha
                    Muidu suht kõva andmine käis, enamasti Elva domineerimisel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                      Õige lause kohtuniku poolt, kes meile toorelt näkku pani! Erapooletu vend oled, eksju
                      Äkki ikkagi täpsustad kuidas kaitz teile näkku pani??? Kaitz oli antud mängul piirikohtunik ja olukorrast kus teie mees punase sai õige kaugel. Ja punase kaardi eest peaksid ikka enda mehe peale kuri olema. Punase kaardi saamiseks ei pea peale löömist vastasel veri väljas olema, vaid piisab lihtsalt löögi liigutusest ja punane on juba õigustatud. Kui väidad, et löögi liigutust ei olnud siis sa kas valetad või ei näinud olukorda.

                      Enne kui teisi süüdistad mõtle keda ja kuidas seda teha. Edu edaspidiseks ja enda paremust saate Tabiveres tõestada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kikker Vaata postitust
                        Äkki ikkagi täpsustad kuidas kaitz teile näkku pani??? Kaitz oli antud mängul piirikohtunik ja olukorrast kus teie mees punase sai õige kaugel. Ja punase kaardi eest peaksid ikka enda mehe peale kuri olema. Punase kaardi saamiseks ei pea peale löömist vastasel veri väljas olema, vaid piisab lihtsalt löögi liigutusest ja punane on juba õigustatud. Kui väidad, et löögi liigutust ei olnud siis sa kas valetad või ei näinud olukorda.

                        Enne kui teisi süüdistad mõtle keda ja kuidas seda teha. Edu edaspidiseks ja enda paremust saate Tabiveres tõestada.
                        Kas ma mainisin midagi punasest kaardist?

                        Ta jättis 2 korda võtmata suluseisu, kust meile väravad tulid.

                        Ma ei viitsi eriti vaidlema hakata, lihtsalt konstateerisin fakti, et Kaitz ei ole erapooletu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                          Kas ma mainisin midagi punasest kaardist?

                          Ta jättis 2 korda võtmata suluseisu, kust meile väravad tulid.

                          Ma ei viitsi eriti vaidlema hakata, lihtsalt konstateerisin fakti, et Kaitz ei ole erapooletu.
                          Kui Kaitz,i kohtunikuks olemist jälgida Viljandimaa meeskondadele siis, et mitte teha koduvilet, pigem vilistab vastu kui poolt !
                          Sa mees tulistad praegu küll jumala umbes !
                          http://www.jktulevik.ee/

                          Kommentaar


                            Pigem on jah nii, et Kaitz käib suure ringiga koduvilest mööda.
                            JK Liverpool Pub

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martinho Vaata postitust
                              Tarvastul? III liiga?
                              See tähendab Elva. Tra küll.
                              Aeg-ajalt peksab vahelduvvoolu genekasse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Harrastaja Vaata postitust
                                Kui Kaitz,i kohtunikuks olemist jälgida Viljandimaa meeskondadele siis, et mitte teha koduvilet, pigem vilistab vastu kui poolt !
                                Sa mees tulistad praegu küll jumala umbes !
                                Mida sa erutud?
                                Sa polnud seal, ei näinud olukordi. Miks sa üldse enda suu avad?
                                Kui ikka veel tunned vajadust, siis palun tee seda IV foorumis.

                                Igatahes, asi kiskus mõttetuks juraks, võtke kokku ennast, inimene saab ise ka enda kaitsmisega hakkama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X