Lehekülg 7, kokku 8 EsimeneEsimene ... 345678 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 141
    Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma olen ka täitsa vaadanud. Eks selle pundi kõige toredam kuju on Sander Õigus, Ari Matti tundub pigevat lootvat liiga palju enda lavalisele olekule ehk siis ta pigem kõlab naljakalt, kui räägib nalja.
    Minu jaoks Sander on veidi end ammendanud. Hetkel pigem vaataks Ari Mattit. Olen kõik Sandri tunnid käinud siiani lives ära vaatamas, kuid viiendat tundi vist ei hakka enam vaatama minema.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Mulle Eesti stand-upi puhul tundub see probleemina, et nad justkui peavad iga poolaasta või aasta uue soologa välja tulema või uue materjaliga. Ja kuna nende (ja noh stand up oma olemuselt) stiil väga etteaimatav, siis kõik muutub üksluiseks. Neil jääb väga vähe aega uusi mõtteid korralikuks tükiks teha ja kõik muutub lihtsalt igavaks.

Ütleme nii, et alguses oli lahe näha Eestis seda liikumist ja siiamaani on tore, et nad teevad, aga viimasel kahel-kolmel aastal väga huvi ei pakkunud. Nüüd see aasta pakkus üks töökaaslane tasuta piletit Ari Matti show'le ja mõtlesin, et kaen ka uusi tulijaid veits.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

telekavaataja.blogabet.com

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Ma käisin Ari "Hüppa" show esimest etendust vaatamas ja see oli mu esimene stand up show, peale nüüdseks aastaid Tussisööjate kuulamist, täitsa hea oli - aga ta ei ole mu lemmik koomik, Ardo Asperk ja Mikael Meema on rohkem minu cup of tea. Ariga on lihtsalt see lugu, et kuna ma kasvasin samal ajal Viimsis ülesse siis paljud need lood mis ta räägib omavad väga sügavat isiklikku tausta millega on võimalik samastuda.

Eile just sai pikemalt arutatud sel teemal sõbrannaga, et kogu see Tussisööjad, Tissident ja Eesti stand up maastik selle taustal on pakkunud uskumatut värvikirevat materjali meie noortele ja kindlasti täitnud mingi tühimiku mis siiani oli. Kunagised "naljamehed" Jan E Uuspõld, Kreisiraadio, Vremja jne. Need olid meie lapsepõlves ja omas raamis head, aga need olid mingid suva vennad kes tegid nalja. Hetkel on päris inimesed kes räägivad kõigist nendest päris asjadest mis meie kõigi elus igapäevaselt teemas ja see kõnetab. Eesti Twitter on ka suht on fire sel taustal ja vahepeal sügisel oli ikka päris chill mingeid kahtlaseid EKRE vendi trolli alla visata

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Ari Matti ju täpselt see vend, kes oma kehva nalja üritab üle saali "VITTU"; "TÜRA", "PUTSI" karjudes naljakaks muuta. täiesti olematu huumori ja touchiga vend.
    Jep, arvan ka täpselt sama.

Eesti koondislane Kasutaja Redman avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Mulle jällegi Ari Matti meeldib. See on parim:

Corner taken quickly...

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

Muidugi massiivne respekt selle eest, et tüübid on stand upi Eestis nii massidesse viinud, et suudavad täiesti arvestatava suurusega saale välja müüa.

Pakun, et Ari Matti või Õigus teevad hiljemalt paari aasta pärast Suurhalli laivi ka.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Redman Vaata postitust
    Mulle jällegi Ari Matti meeldib. See on parim:

Vaatasin, ei olnud naljakas.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kui me nüüd hakkame huumori üle vaidlema skaalal "ei olnud naljakas", siis on teema kohe pekkis.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Siia võiks jah pigem postitada naljakaid stand-upe, mitte "See pole naljakas" postitusi.

Äärmisel juhul siis kuidagi analüüsida, vähe mõistlikumalt. Igatahes ise lähen käin Ari Matti soolokontserdil ära täna ja siis näeb, kas oli hea või mitte.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

telekavaataja.blogabet.com

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

pidin Nikki viimase siin ära märkima, aga tweet selle kohta on kustutatud. mälu järgi oli konstruktsioon: "Nikki starts the show by talking about blowjobs for thirteen minues and fifty seconds (!!!). I clocked it". ja tegelikkuses läks kogu tund seksi teemadel. isegi need, kelle jaoks temaatika hacky võivad hetkeks proovida, kas haarab, sest tase on kõrge. Boobile peaks/võiks ikka meeldima

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Nikki oli parim. ülejäänud suht kesised v.a. Jeff Ross ehk. #BruceWillisRoast

juba #RobLoweRoast'il jäi silma. a too oli norm, sest Ann Coulter ilmus kohale. Rob Riggle meeldis mulle, sest ta põhimõtteliselt suutis väljendusse inkorporeerida häštäägimise. Jewel oli ka lagi üllataja IIRC.

tegi veits late night comedyt ka - https://en.wikipedia.org/wiki/Franki...ew_World_Order
    #BaldwinRoast (seekord hea ent mitte standout)

Triumph oli ka kinda weak, aga parem ikka, kui see aegade halvim Gervais, mida igast aknast üle kiidetakse ()

Rohkem küll TV sarjad, aga Curb Your Enthousiasm alustas uut hooaega ja oli kohe samal hommikul Telia HBO's olemas ja tasemel.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Apr 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Muidugi massiivne respekt selle eest, et tüübid on stand upi Eestis nii massidesse viinud, et suudavad täiesti arvestatava suurusega saale välja müüa.

Pakun, et Ari Matti või Õigus teevad hiljemalt paari aasta pärast Suurhalli laivi ka.
    Suurhalli nad ei tee, kuna Saku Suurhall pole üldse hea ruum stand-up etenduste jaoks.

Aga kindlasti teevad nad mõlemad üsna varsti Alexela Kontserdimaja ma pakun. Ari oleks juba praegu selle 2 või 3x välja müünud vaadates kui palju tal Tallinna kuupäevi on tuuril.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas noname Vaata postitust
    Suurhalli nad ei tee, kuna Saku Suurhall pole üldse hea ruum stand-up etenduste jaoks.

Aga kindlasti teevad nad mõlemad üsna varsti Alexela Kontserdimaja ma pakun. Ari oleks juba praegu selle 2 või 3x välja müünud vaadates kui palju tal Tallinna kuupäevi on tuuril.
    Mattias Naan ja dr. Kevorkian müüsid ju Alexela vist üsna täis ja tegid seal kõige piinlikuma stand-upi üleüldse.

Ehk mulle tglt see Õiguse bande meeldib, täiesti no-go on need "tuntud näitleja või Niinemets esitab stsenat standina"-õnnetused.

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

need olid head pretensioonitud asjad:

Õigluse punt

cc: Veits nalja
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Viimane oli täpselt nii naljakas, kui palju Piuse seal näidati. Ülejäänud täielik saast.

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Viimane oli täpselt nii naljakas, kui palju Piuse seal näidati. Ülejäänud täielik saast.

+
    walkoffi olen ka reaktsioonivideona juba kasutanud. aga esimene parem ikka jah.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Käisin (esmaspäeval vist) Botikus vaatamas open mici, kus paljud siit läbi käinud nimed tegid n-ö 5-minutilisi proovisette, koos täiesti algajatega. Ari sai muidugi palju naeru, aga mul kõvaks ei ajanud. Sander Õigus tegi paar head nalja, eriti need, mis ta kohapeal välja mõtles, aga olid ka paar möödalasku - näiteks mingi saunajoogaga-jutt. Eredalt jäi meelde Roger Andre, kes rääkis ühest venekeelsest ajateenijast tõesti geniaalseid jutte. Naersin mõnuga. Meema suutis teha paar justkui intelligentsemat nalja, samal ajal kui Daniel Veinbergs jättis kuidagi lihtsakoelisema mulje, aga tema lavaolek läks inimestele väga peale (ilmselt ka soeng).

Kokku oli tegelikult 17 esinejat, skaalal amatöör-proffessionaal, mõni nägu jäi isegi meelde, aga nimed suures pildis küll mitte.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Käisin (esmaspäeval vist) Botikus vaatamas open mici, kus paljud siit läbi käinud nimed tegid n-ö 5-minutilisi proovisette, koos täiesti algajatega. Ari sai muidugi palju naeru, aga mul kõvaks ei ajanud. Sander Õigus tegi paar head nalja, eriti need, mis ta kohapeal välja mõtles, aga olid ka paar möödalasku - näiteks mingi saunajoogaga-jutt. Eredalt jäi meelde Roger Andre, kes rääkis ühest venekeelsest ajateenijast tõesti geniaalseid jutte. Naersin mõnuga. Meema suutis teha paar justkui intelligentsemat nalja, samal ajal kui Daniel Veinbergs jättis kuidagi lihtsakoelisema mulje, aga tema lavaolek läks inimestele väga peale (ilmselt ka soeng).

Kokku oli tegelikult 17 esinejat, skaalal amatöör-proffessionaal, mõni nägu jäi isegi meelde, aga nimed suures pildis küll mitte.
    Open mic mõte ongi proovida uusi asju. Mis toimib ja mis ei toimi.

Ja nendele, kes ütlevad, et Ari ei ole naljakas, kuna ropendab. See ongi tema lavapersoon. See mängib kogu asjaga kaasa. Kui sa üritad teha asju, mis meeldiks kõigile, siis ei meeldi sa kellelegi. Et see on stiil ja ilmseleoma nišis ta läheb peale, peaks olema üks CE bundi populaarsemaid. Müts maha Louise ees, et on roppu tööd teinud ja mingi bundi kokku saanud ja proovivad asja käima tõmmata. Käisin neid alguses vaatamas ja siis oli näiteks Tuch nimeline tüüp, kes oli ikka suht madalpunkt. Muideks, palju teist ise open mici proovinud on? Ma olen proovinud algusaastatel. Praegu mõtlen ka, et peaks proovima, aga pole eriti naljakaks muutunud.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Jep, absoluutselt. Seepärast ma kirjutasingi, et tehti proovisette.

Samas, ma väidan, et natukene saad open micist ikkagi tunde kätte, kelle huumorisoon meeldib ja kelle mitte. (st, oli palju inimesi, kes naersid asjade peale, mis mul kõhulihaseid kõvaks ei ajanud)

Yeah, good. OK. Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Käisin neid alguses vaatamas ja siis oli näiteks Tuch nimeline tüüp, kes oli ikka suht madalpunkt.
    Hahah, ''bitch, I'm from Lasnamäe''.

Ma muidugi hästi kaudselt tean seda tüüpi, aga meelde on jäänud ka seepärast, et oli mu elu esimene stand up-i külastus, umbes 10 aastat tagasi ja Vildes, kui ma ei eksi.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Hahah, ''bitch, I'm from Lasnamäe''.

Ma muidugi hästi kaudselt tean seda tüüpi, aga meelde on jäänud ka seepärast, et oli mu elu esimene stand up-i külastus, umbes 10 aastat tagasi ja Vildes, kui ma ei eksi.
    Vabalt. Vennal oli sama sett kogu aeg ja ei näinud midagi imelikku selles.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud