Lehekülg 6, kokku 6 EsimeneEsimene ... 23456
Näidatakse tulemusi 101 kuni 110, kokku 110

Algupärane

Käisin täna Helsingis Russell Petersit vaatamas. Olen oma elu jooksul näinud nii mõnegi suure nime maailmas, aga see oli by far kõige parem show. Silmad olid märjad.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Käisin täna Helsingis Russell Petersit vaatamas. Olen oma elu jooksul näinud nii mõnegi suure nime maailmas, aga see oli by far kõige parem show. Silmad olid märjad.
    Peters enda täielik lemmik ja elukaaslane sama meelt. Loodetavasti jõuab millalgi ka siiapoole lahte.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Peters enda täielik lemmik ja elukaaslane sama meelt. Loodetavasti jõuab millalgi ka siiapoole lahte.
    Louis Zezeran, kes organiseerib neid, ütles et ta ei müüks Eestis teda maha. Soomes oli ka umbes 1/6 tühi.

Aga no ma ei mõista miks. Jumala tasemel vana. Parem kindlasti kui Fluffy.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Nikki oli parim. ülejäänud suht kesised v.a. Jeff Ross ehk. #BruceWillisRoast

juba #RobLoweRoast'il jäi silma. a too oli norm, sest Ann Coulter ilmus kohale. Rob Riggle meeldis mulle, sest ta põhimõtteliselt suutis väljendusse inkorporeerida häštäägimise. Jewel oli ka lagi üllataja IIRC.

Tsitaat Algselt postitas aandres Vaata postitust
    Frankie Boyle, minu isiklik lemmik.
    tegi veits late night comedyt ka - https://en.wikipedia.org/wiki/Franki...ew_World_Order
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

Vaevalt, et ma ainus siinsest rahvast olin, kes eile Alexela Kontserdimajas Bill Burr'i kuulamas käis. Anyways, ootused olid kõrged ja ei pidanud pettuma. Kuulaks sama teksti kasvõi uuesti. Kvaliteet.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
    Vaevalt, et ma ainus siinsest rahvast olin, kes eile Alexela Kontserdimajas Bill Burr'i kuulamas käis. Anyways, ootused olid kõrged ja ei pidanud pettuma. Kuulaks sama teksti kasvõi uuesti. Kvaliteet.
    Tüüp oli ikka epic.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
    Pole kunagi eriti stand-upi fänn olnud, aga sellele Bill Burrile tuleb küll au anda. Väga võimas.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Riias oli ta soojendaja esimene nali Eesti pihta. Mulle meeldis Sloss rohkem. Aga oli küll kvaliteetne.

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

jokers to the right
    clowns to the left of me

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

põs!
    jokers to the right