320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lavakomöödia e. stand up comedy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma olen ka täitsa vaadanud. Eks selle pundi kõige toredam kuju on Sander Õigus, Ari Matti tundub pigevat lootvat liiga palju enda lavalisele olekule ehk siis ta pigem kõlab naljakalt, kui räägib nalja.
    Minu jaoks Sander on veidi end ammendanud. Hetkel pigem vaataks Ari Mattit. Olen kõik Sandri tunnid käinud siiani lives ära vaatamas, kuid viiendat tundi vist ei hakka enam vaatama minema.

    Kommentaar


      Mulle Eesti stand-upi puhul tundub see probleemina, et nad justkui peavad iga poolaasta või aasta uue soologa välja tulema või uue materjaliga. Ja kuna nende (ja noh stand up oma olemuselt) stiil väga etteaimatav, siis kõik muutub üksluiseks. Neil jääb väga vähe aega uusi mõtteid korralikuks tükiks teha ja kõik muutub lihtsalt igavaks.

      Ütleme nii, et alguses oli lahe näha Eestis seda liikumist ja siiamaani on tore, et nad teevad, aga viimasel kahel-kolmel aastal väga huvi ei pakkunud. Nüüd see aasta pakkus üks töökaaslane tasuta piletit Ari Matti show'le ja mõtlesin, et kaen ka uusi tulijaid veits.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Ma käisin Ari "Hüppa" show esimest etendust vaatamas ja see oli mu esimene stand up show, peale nüüdseks aastaid Tussisööjate kuulamist, täitsa hea oli - aga ta ei ole mu lemmik koomik, Ardo Asperk ja Mikael Meema on rohkem minu cup of tea. Ariga on lihtsalt see lugu, et kuna ma kasvasin samal ajal Viimsis ülesse siis paljud need lood mis ta räägib omavad väga sügavat isiklikku tausta millega on võimalik samastuda.

        Eile just sai pikemalt arutatud sel teemal sõbrannaga, et kogu see Tussisööjad, Tissident ja Eesti stand up maastik selle taustal on pakkunud uskumatut värvikirevat materjali meie noortele ja kindlasti täitnud mingi tühimiku mis siiani oli. Kunagised "naljamehed" Jan E Uuspõld, Kreisiraadio, Vremja jne. Need olid meie lapsepõlves ja omas raamis head, aga need olid mingid suva vennad kes tegid nalja. Hetkel on päris inimesed kes räägivad kõigist nendest päris asjadest mis meie kõigi elus igapäevaselt teemas ja see kõnetab. Eesti Twitter on ka suht on fire sel taustal ja vahepeal sügisel oli ikka päris chill mingeid kahtlaseid EKRE vendi trolli alla visata

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Ari Matti ju täpselt see vend, kes oma kehva nalja üritab üle saali "VITTU"; "TÜRA", "PUTSI" karjudes naljakaks muuta. täiesti olematu huumori ja touchiga vend.
          Jep, arvan ka täpselt sama.

          Kommentaar


            Mulle jällegi Ari Matti meeldib. See on parim:

            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Muidugi massiivne respekt selle eest, et tüübid on stand upi Eestis nii massidesse viinud, et suudavad täiesti arvestatava suurusega saale välja müüa.



              Pakun, et Ari Matti või Õigus teevad hiljemalt paari aasta pärast Suurhalli laivi ka.

              Kommentaar


                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                Mulle jällegi Ari Matti meeldib. See on parim:

                Vaatasin, ei olnud naljakas.

                Kommentaar


                  Kui me nüüd hakkame huumori üle vaidlema skaalal "ei olnud naljakas", siis on teema kohe pekkis.

                  Kommentaar


                    Siia võiks jah pigem postitada naljakaid stand-upe, mitte "See pole naljakas" postitusi.

                    Äärmisel juhul siis kuidagi analüüsida, vähe mõistlikumalt. Igatahes ise lähen käin Ari Matti soolokontserdil ära täna ja siis näeb, kas oli hea või mitte.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      pidin Nikki viimase siin ära märkima, aga tweet selle kohta on kustutatud. mälu järgi oli konstruktsioon: "Nikki starts the show by talking about blowjobs for thirteen minues and fifty seconds (!!!). I clocked it". ja tegelikkuses läks kogu tund seksi teemadel. isegi need, kelle jaoks temaatika hacky võivad hetkeks proovida, kas haarab, sest tase on kõrge. Boobile peaks/võiks ikka meeldima

                       
                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Nikki oli parim. ülejäänud suht kesised v.a. Jeff Ross ehk. #BruceWillisRoast


                      juba #RobLoweRoast'il jäi silma. a too oli norm, sest Ann Coulter ilmus kohale. Rob Riggle meeldis mulle, sest ta põhimõtteliselt suutis väljendusse inkorporeerida häštäägimise. Jewel oli ka lagi üllataja IIRC.


                      tegi veits late night comedyt ka - https://en.wikipedia.org/wiki/Franki...ew_World_Order
                      #BaldwinRoast (seekord hea ent mitte standout)


                      Triumph oli ka kinda weak, aga parem ikka, kui see aegade halvim Gervais, mida igast aknast üle kiidetakse ()


                      Rohkem küll TV sarjad, aga Curb Your Enthousiasm alustas uut hooaega ja oli kohe samal hommikul Telia HBO's olemas ja tasemel.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                        Muidugi massiivne respekt selle eest, et tüübid on stand upi Eestis nii massidesse viinud, et suudavad täiesti arvestatava suurusega saale välja müüa.



                        Pakun, et Ari Matti või Õigus teevad hiljemalt paari aasta pärast Suurhalli laivi ka.
                        Suurhalli nad ei tee, kuna Saku Suurhall pole üldse hea ruum stand-up etenduste jaoks.

                        Aga kindlasti teevad nad mõlemad üsna varsti Alexela Kontserdimaja ma pakun. Ari oleks juba praegu selle 2 või 3x välja müünud vaadates kui palju tal Tallinna kuupäevi on tuuril.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas noname Vaata postitust
                          Suurhalli nad ei tee, kuna Saku Suurhall pole üldse hea ruum stand-up etenduste jaoks.

                          Aga kindlasti teevad nad mõlemad üsna varsti Alexela Kontserdimaja ma pakun. Ari oleks juba praegu selle 2 või 3x välja müünud vaadates kui palju tal Tallinna kuupäevi on tuuril.
                          Mattias Naan ja dr. Kevorkian müüsid ju Alexela vist üsna täis ja tegid seal kõige piinlikuma stand-upi üleüldse.

                          Ehk mulle tglt see Õiguse bande meeldib, täiesti no-go on need "tuntud näitleja või Niinemets esitab stsenat standina"-õnnetused.

                          Kommentaar


                            need olid head pretensioonitud asjad:


                            Õigluse punt


                            cc: Veits nalja
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Viimane oli täpselt nii naljakas, kui palju Piuse seal näidati. Ülejäänud täielik saast.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Viimane oli täpselt nii naljakas, kui palju Piuse seal näidati. Ülejäänud täielik saast.

                                +
                                walkoffi olen ka reaktsioonivideona juba kasutanud. aga esimene parem ikka jah.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X