320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lavakomöödia e. stand up comedy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kes siis Eesti naljakaim standupper on? Õiguse pajatused on täitsa okeid, mõned korrad võtab muhelema, see iga lause järgsed saalirõkatused on kurat ma ei tea mis laksu all rahvas vist
    Niinemets tundus ikka soft, sihuke Tartu huumor.

    Kommentaar


      Algselt postitas cabron Vaata postitust
      kes siis Eesti naljakaim standupper on? Õiguse pajatused on täitsa okeid, mõned korrad võtab muhelema, see iga lause järgsed saalirõkatused on kurat ma ei tea mis laksu all rahvas vist
      Niinemets tundus ikka soft, sihuke Tartu huumor.
      Kadri Vilba.

      Kommentaar


        Kristjan Oden aga ta meenutab mulle ka üht mu väga koomilist sõpra.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          kes siis Eesti naljakaim standupper on? Õiguse pajatused on täitsa okeid, mõned korrad võtab muhelema, see iga lause järgsed saalirõkatused on kurat ma ei tea mis laksu all rahvas vist
          Niinemets tundus ikka soft, sihuke Tartu huumor.
          Niinemets pole stand-up.

          Comedy Estonia kõige suuremad müügiartiklid on hetkel kindlasti Ari - Matti Mustonen ja Sander Õigus. Mikael Meema on ka iga aastaga aina paremaks läinud ja Ardo Asperk omab väga unikaalset suunda.

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            see iga lause järgsed saalirõkatused on kurat ma ei tea mis laksu all rahvas vist
            .
            +1
            Umbes pask see Eesti standup

            Kommentaar


              Tere.
              Mul on korralik deja vu kuna olen seda ilmselt kuskil varem küsinud, kuid proovime siis uuesti.
              Mõned aastad tagasi oli HHLuige roast, kus Saagimil oli väga savage etteaste. Videot sellest küll polnud, kuid protokoll oli olemas. Tahaks teada kas kuskilt veel leiab seda roasti? Põhiteema oli HHLuige noorte tüdrukute ning kokaiinilembus.

              Võibolla muidugi ma kujutan kogu teemat ette.
              Algselt postitas Iceman
              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

              Kommentaar


                Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                Tere.
                Mul on korralik deja vu kuna olen seda ilmselt kuskil varem küsinud, kuid proovime siis uuesti.
                Mõned aastad tagasi oli HHLuige roast, kus Saagimil oli väga savage etteaste. Videot sellest küll polnud, kuid protokoll oli olemas. Tahaks teada kas kuskilt veel leiab seda roasti? Põhiteema oli HHLuige noorte tüdrukute ning kokaiinilembus.

                Võibolla muidugi ma kujutan kogu teemat ette.
                Ei kujuta ette. Oli Kinoteatri kodulehel, aga nüüd enam pole.

                Õnneks webarchive tuleb appi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                  Ei kujuta ette. Oli Kinoteatri kodulehel, aga nüüd enam pole.

                  Õnneks webarchive tuleb appi.

                  https://web.archive.org/web/20160826...-h-luige-roast
                  Ole sa õnnistatud!
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cabron Vaata postitust
                    kes siis Eesti naljakaim standupper on? Õiguse pajatused on täitsa okeid, mõned korrad võtab muhelema, see iga lause järgsed saalirõkatused on kurat ma ei tea mis laksu all rahvas vist
                    Niinemets tundus ikka soft, sihuke Tartu huumor.
                    Amet küll teine, kuid üheks kvaliteetseks kraamiks võiks pidada David Vseviovit.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Pole ammu midagi/kedagi vaadanud, aga see vend tundus naljakas!
                      ROHE-VALGE SURMANI

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          ma ei tea, mis paneb foorumlasi öösiti kella 5 ja 6 vahel eesti püstijalakoomikuid vaatama/kuulama, aga just avastasin kah ühe, kes polegi väga piinlik:

                          Kommentaar


                            Viimased Ari, Ardo ja Mikael on ainsad normid vennad. Kunagi tundus Õigus ka naljakas aga nüüd ei aja muigama isegi.

                            Kommentaar


                              Saan aru, et huumor on suhteline, aga keegi neist ei ole naljakas.
                              See on big bang theory theory, kui keegi ees naerab, siis naeravad ulejaanud ka.
                              Kõige rohkem naerdakse siis kui need molud lampi mingi tühja koha peal ropendavad ja tundub, et nad ise ka sellest aru saanud, sest kui alguses nad vist isegi puudsid midagi teha, siis nuudseks ikka eriti lambi möla sealt tuleb.

                              Kommentaar


                                Ma olen kindlasti Comedy Estonia fanboy, pmst kogu see seltskond on eepiliselt ainulaadne ja Eestis selle kultuuri eestvedajad. Ja siis on see "lavakomöödia laadne toode" mida need teatud teatri inimesed jne teevad, mis on suht :bleh:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X