320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lavakomöödia e. stand up comedy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Käisin (esmaspäeval vist) Botikus vaatamas open mici, kus paljud siit läbi käinud nimed tegid n-ö 5-minutilisi proovisette, koos täiesti algajatega. Ari sai muidugi palju naeru, aga mul kõvaks ei ajanud. Sander Õigus tegi paar head nalja, eriti need, mis ta kohapeal välja mõtles, aga olid ka paar möödalasku - näiteks mingi saunajoogaga-jutt. Eredalt jäi meelde Roger Andre, kes rääkis ühest venekeelsest ajateenijast tõesti geniaalseid jutte. Naersin mõnuga. Meema suutis teha paar justkui intelligentsemat nalja, samal ajal kui Daniel Veinbergs jättis kuidagi lihtsakoelisema mulje, aga tema lavaolek läks inimestele väga peale (ilmselt ka soeng).

    Kokku oli tegelikult 17 esinejat, skaalal amatöör-proffessionaal, mõni nägu jäi isegi meelde, aga nimed suures pildis küll mitte.

    Kommentaar


      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
      Käisin (esmaspäeval vist) Botikus vaatamas open mici, kus paljud siit läbi käinud nimed tegid n-ö 5-minutilisi proovisette, koos täiesti algajatega. Ari sai muidugi palju naeru, aga mul kõvaks ei ajanud. Sander Õigus tegi paar head nalja, eriti need, mis ta kohapeal välja mõtles, aga olid ka paar möödalasku - näiteks mingi saunajoogaga-jutt. Eredalt jäi meelde Roger Andre, kes rääkis ühest venekeelsest ajateenijast tõesti geniaalseid jutte. Naersin mõnuga. Meema suutis teha paar justkui intelligentsemat nalja, samal ajal kui Daniel Veinbergs jättis kuidagi lihtsakoelisema mulje, aga tema lavaolek läks inimestele väga peale (ilmselt ka soeng).

      Kokku oli tegelikult 17 esinejat, skaalal amatöör-proffessionaal, mõni nägu jäi isegi meelde, aga nimed suures pildis küll mitte.
      Open mic mõte ongi proovida uusi asju. Mis toimib ja mis ei toimi.

      Ja nendele, kes ütlevad, et Ari ei ole naljakas, kuna ropendab. See ongi tema lavapersoon. See mängib kogu asjaga kaasa. Kui sa üritad teha asju, mis meeldiks kõigile, siis ei meeldi sa kellelegi. Et see on stiil ja ilmseleoma nišis ta läheb peale, peaks olema üks CE bundi populaarsemaid. Müts maha Louise ees, et on roppu tööd teinud ja mingi bundi kokku saanud ja proovivad asja käima tõmmata. Käisin neid alguses vaatamas ja siis oli näiteks Tuch nimeline tüüp, kes oli ikka suht madalpunkt. Muideks, palju teist ise open mici proovinud on? Ma olen proovinud algusaastatel. Praegu mõtlen ka, et peaks proovima, aga pole eriti naljakaks muutunud.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Jep, absoluutselt. Seepärast ma kirjutasingi, et tehti proovisette.

        Samas, ma väidan, et natukene saad open micist ikkagi tunde kätte, kelle huumorisoon meeldib ja kelle mitte. (st, oli palju inimesi, kes naersid asjade peale, mis mul kõhulihaseid kõvaks ei ajanud)

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          Käisin neid alguses vaatamas ja siis oli näiteks Tuch nimeline tüüp, kes oli ikka suht madalpunkt.
          Hahah, ''bitch, I'm from Lasnamäe''.

          Ma muidugi hästi kaudselt tean seda tüüpi, aga meelde on jäänud ka seepärast, et oli mu elu esimene stand up-i külastus, umbes 10 aastat tagasi ja Vildes, kui ma ei eksi.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            Hahah, ''bitch, I'm from Lasnamäe''.

            Ma muidugi hästi kaudselt tean seda tüüpi, aga meelde on jäänud ka seepärast, et oli mu elu esimene stand up-i külastus, umbes 10 aastat tagasi ja Vildes, kui ma ei eksi.
            Vabalt. Vennal oli sama sett kogu aeg ja ei näinud midagi imelikku selles.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Mu noorem õde on ka lasnas paar korda proovimas käinud, peaks millalgi ka vaatama minema, kuidas hakkama saab. Siis muidugi raudselt hakkab mulle puid alla panema. Mulle Ari alguses ei meeldinud, aga on ära harjunud ja viimased asjad on väga head minu jaoks olnud. Ega ma samas ei ole mingi top intelligentne inimene ka, ehk need tema lihtsad ja päevakohased teemad lähevad hästi peale. 15 aastaselt poleks nautinud seda, siis ma väga roppust ei kannatanud, aga iga aastaga jään lapsikumaks.

              Kommentaar


                Venemaal on stand-up kõvasti arenenud just telemaastiku mõttes. Paljud nende stand-upperid käivad ka Eestis, kuid esinevad vene keeles, kuna siin on piisavalt auditooriumit selleks.

                Kuid, kui kedagi huvitab üks näide nendest, siis Artur Chaparyan esineb inglise keeles. Ma ei ütle, et ta on parim või isegi väga hea. Aga võrdlusmomendi mõttes, kui kedagi huvitab, siis selline võimalus avaneb.

                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Ma tean, et see pole stand-up, aga ikkagi. Nägin siin mingipäev telekast Peeter Oja standi eestlastest. Ja, türa, sellist paska on isegi raske kommenteerida...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ma tean, et see pole stand-up, aga ikkagi. Nägin siin mingipäev telekast Peeter Oja standi eestlastest. Ja, türa, sellist paska on isegi raske kommenteerida...
                    Kunagi on veel sellist kraami teinud. Ega jah, väga vaese mehe stand up.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma tean, et see pole stand-up, aga ikkagi. Nägin siin mingipäev telekast Peeter Oja standi eestlastest. Ja, türa, sellist paska on isegi raske kommenteerida...
                      Kus, millal? Et saaks järele vaadata.

                      Kommentaar


                        Suurim telekava internetis. Üle 160 erineva kanali. ETV, Kanal2, TV3, TV6. Vali avalehele lemmikkanalid ja jaga häid saateid sõpradega! Filmid, sarjad, sport!

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              wtf

                              Kommentaar


                                hea hommikune lulz

                                Kommentaar

                                Working...
                                X