320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lavakomöödia e. stand up comedy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
    Vaevalt, et ma ainus siinsest rahvast olin, kes eile Alexela Kontserdimajas Bill Burr'i kuulamas käis. Anyways, ootused olid kõrged ja ei pidanud pettuma. Kuulaks sama teksti kasvõi uuesti. Kvaliteet.
    Tüüp oli ikka epic.

    Kommentaar


      Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
      Vaevalt, et ma ainus siinsest rahvast olin, kes eile Alexela Kontserdimajas Bill Burr'i kuulamas käis. Anyways, ootused olid kõrged ja ei pidanud pettuma. Kuulaks sama teksti kasvõi uuesti. Kvaliteet.
      Pole kunagi eriti stand-upi fänn olnud, aga sellele Bill Burrile tuleb küll au anda. Väga võimas.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Riias oli ta soojendaja esimene nali Eesti pihta. Mulle meeldis Sloss rohkem. Aga oli küll kvaliteetne.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            põs!
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              #pray4Kanye
              uus tund.


              esimene pooltund oli low hanging fruit. nagu loeks suvalist twitteri tryhardi shitpostimas*. aga siis veits rebis ka.

              (aga eesmärk vist toimis, sest juba kuulutati, et bluetick twitter on selle vastu---> "järelikult on hea" masinad töötavad )
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar




                uus tund Netflixis on põhimõtteliselt sama, mis Eestis näha sai. millegi pärast teles mõjus mulle paremini. angles? theater? audience? (loogika nalja tegi muidugi siin ka)
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Kuna VICE laitis ja Rottenis kriitikud keelavad vaadata, siis vaatasin Dave Chappelle’i Sticks and Stones’i. Ei pidanud pettuma. Epiloog oli ka lahe.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Ricky Gervise @ Golden Globes
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Ricky Gervise @ Golden Globes

                      Kommentaar


                        Ooops. Not funny..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas allars Vaata postitust
                          Mulle meeldib. Tal tundub olevat korralikult materjali ja kui tal mingil hetkel katus ära sõidab, siis on suht hea. Mingi osa muidugi, mis puudutab seksuaalseid nalju, nii hea ei ole. Mu meelest on see stand-up koomikule lihtsama vastupanu teed minemine. Ehk kui midagi enam rääkida ei oska, siis kepist, riistast, tussidest jne saab ikka rääkida.
                          Jätkan seda teemat siit.

                          Käisin nädala sees vaatamas "Värsket verd" ehk siis Eesti koomikute uuemat põlvkonda. Ja siis üks tšikk oli seal küll "ma teen samu nalju seksist ja liigun samal ajal nagu Ari Matti"-tüüpi koomik.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Jätkan seda teemat siit.

                            Käisin nädala sees vaatamas "Värsket verd" ehk siis Eesti koomikute uuemat põlvkonda. Ja siis üks tšikk oli seal küll "ma teen samu nalju seksist ja liigun samal ajal nagu Ari Matti"-tüüpi koomik.
                            Seda tahaks näha küll muidugi. Nime mäletad? Esmapilgul ei suuda tšikki küll Ari Matti karakterit jäljendamas ette kujutada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allars Vaata postitust
                              Seda tahaks näha küll muidugi. Nime mäletad? Esmapilgul ei suuda tšikki küll Ari Matti karakterit jäljendamas ette kujutada.
                              No mulle jäi isiklikult selline mulje. Piibe Kirke Aljas on ta nimi.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Ari Matti ju täpselt see vend, kes oma kehva nalja üritab üle saali "VITTU"; "TÜRA", "PUTSI" karjudes naljakaks muuta. täiesti olematu huumori ja touchiga vend.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X