320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lavakomöödia e. stand up comedy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas baller Vaata postitust
    Saan aru, et huumor on suhteline, aga keegi neist ei ole naljakas.
    See on big bang theory theory, kui keegi ees naerab, siis naeravad ulejaanud ka.
    Kõige rohkem naerdakse siis kui need molud lampi mingi tühja koha peal ropendavad ja tundub, et nad ise ka sellest aru saanud, sest kui alguses nad vist isegi puudsid midagi teha, siis nuudseks ikka eriti lambi möla sealt tuleb.
    Vaatasin olude sunnil ja senini kõrgelt hinnatud sõbra soovitusel Ari Matti viimase täistunni. NO TÜRA VITTU MA ÜTLEN TEILE PUTSI TEATE KOOLIS ÕPETAJA EKSOLE, TEATE KÜLL NEID ÕPETAJAD EKSOLE, SAATE ARU KÜLL SELLINE RÕVE PAKS LEHM EKSOLE, NOH SEE, KES KELLE TUSS EI OLE RIISTA 20 AASTAT NÄINUD HÖ HÖ HÖ". Rahvas rökkab kaasa. Mega komöödia!

    See konkreetne õpetaja lugu päris sellise sõnastusega ei olnud, aga kogu see tund umbes sellise vaibiga oli.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Vaatasin olude sunnil ja senini kõrgelt hinnatud sõbra soovitusel Ari Matti viimase täistunni. NO TÜRA VITTU MA ÜTLEN TEILE PUTSI TEATE KOOLIS ÕPETAJA EKSOLE, TEATE KÜLL NEID ÕPETAJAD EKSOLE, SAATE ARU KÜLL SELLINE RÕVE PAKS LEHM EKSOLE, NOH SEE, KES KELLE TUSS EI OLE RIISTA 20 AASTAT NÄINUD HÖ HÖ HÖ". Rahvas rökkab kaasa. Mega komöödia!

      See konkreetne õpetaja lugu päris sellise sõnastusega ei olnud, aga kogu see tund umbes sellise vaibiga oli.
      Sellest varemgi siin juttu olnud aga viis, kuidas ta oma teksti esitab, ongi temast Eesti edukaima selles vallas teinud.

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Sellest varemgi siin juttu olnud aga viis, kuidas ta oma teksti esitab, ongi temast Eesti edukaima selles vallas teinud.
        Midagi vist meenub jah, ka enda poolt. Fakt on aga jah, et suudab liita sellised mu sõbra sugused, kes sellised doktorikraadiga kõrgintellektuaalid ja muidu ontlikud vennad ning kalevipojad ühe laua taga. Ega see ei ole lihtne saavutus ja ega Ari-Matti sessuhtes omas nišis tugev vend ja props selle eest. Lihtsalt endal, kellele mulle meeldib ka ehk keskmisest veidi rohkem ropendada, hakkas siiski natukene liiga valus.

        Kommentaar


          Comedy Estonial on 5-6 põhitegijat, kellel on oma stiil, mis ei peagi kõigile sobima. Ei ole olemas nalja, mis on universaalne ja meeldib kõigile. Neist igal ühel on oma jälgijaskond tekkunud ja nad on oma nišis väga kõvad tegijad. Isegi Daniel V omab oma jälgijaid. Mina ei oleks nii kriitiline, et kõik on paha ja sitt värk.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            No Ari ja Miki oma Tussikatega tegid ikka midagi imelist ja tõstsid kogu selle podcasti maailma uuele tasemele ja on ikka veel kunnid - nüüd kui pmst igal Comedy Estonia duol/triol vms on oma podcasti väljund ka, on see kõik läinud tunduvalt kirjumaks.

            No te teate juba nüüdseks, et ma olen täiesti ainulaadne juhtum selles osas, et paljud mu päevad on domineerivalt inglise keelses keskkonnas ja võibolla sellest tingituna on see Eesti keelne ropedamine justkui nende Comedy Estonia puhul selline lava fenomen, et see ei häiri üldse. Ma ei ole kunagi olnud väga eesti keeles ropendaja ega olnud sellises keskkonnas või inimeste keskel kes seda nii tavaliselt teeks, seega on see mulle suht uus ja lihtsalt ei häiri

            Lihtsaim viis luua oma üritusele veebileht piletimüügi, osalejate registreerimise ja makselahendusega.


            Tahate midagi erilist, siis Silleka tunni lisaetendused peaks veel saadaval olema Nautige!

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Vaatasin olude sunnil ja senini kõrgelt hinnatud sõbra soovitusel Ari Matti viimase täistunni. NO TÜRA VITTU MA ÜTLEN TEILE PUTSI TEATE KOOLIS ÕPETAJA EKSOLE, TEATE KÜLL NEID ÕPETAJAD EKSOLE, SAATE ARU KÜLL SELLINE RÕVE PAKS LEHM EKSOLE, NOH SEE, KES KELLE TUSS EI OLE RIISTA 20 AASTAT NÄINUD HÖ HÖ HÖ". Rahvas rökkab kaasa. Mega komöödia!

              See konkreetne õpetaja lugu päris sellise sõnastusega ei olnud, aga kogu see tund umbes sellise vaibiga oli.
              Ma üldiselt olen nõus ja mulle ka ei lähe peale. Aga selles, mis linkisin oli ehk veidi vähem gringe ja kohati isegi päris naljakas. Eks meil siin foorumis ka neid Reijosid on eksole.

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Ma üldiselt olen nõus ja mulle ka ei lähe peale. Aga selles, mis linkisin oli ehk veidi vähem gringe ja kohati isegi päris naljakas. Eks meil siin foorumis ka neid Reijosid on eksole.
                Ma tean, ma salaja vaatasin tegelt ära.

                Kommentaar


                  Jõudsin Comedy Estoniani nii, et üks aastavahetus nende klippe näidati. Lõpuks jõudsin Sander Õiguse tunnini. Teine polnud enam nii naljakas. Ta oli küll naljakas, aga see naljade struktuur oli lõpuks läbinäritav ja see võtab selle emotsiooni ära. Ari Matti meeldib hetkel mulle vist kõige rohkem. Kui nali naljakas ei ole, siis ta surub selle kuidagi emotsiooniga läbi.

                  Aga üldiselt on jumala okei tase poistel.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Välismaa stand-upi tüüpe ka keegi vaatab v? George Carlin, Bill Burr ja Ricky Gervais esimesed sellised keda ma kuulaks. JuriM jaoks liiga kange kraam muidugi.
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Välismaa stand-upi tüüpe ka keegi vaatab v? George Carlin, Bill Burr ja Ricky Gervais esimesed sellised keda ma kuulaks. JuriM jaoks liiga kange kraam muidugi.
                      lisaks on tal 900+ episoodiga podcast, kus peab enamus ajast monoloogi maailmas toimuvast. algusest* kuulama hakates peab kraam ajahambale väga hästi vastu.

                      *algus oli podcastil siiski nii 2007-2008 paiku, aga populaarsetel platvormidel on esimesed episoodid 2011. aastast.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Välismaa stand-upi tüüpe ka keegi vaatab v? George Carlin, Bill Burr ja Ricky Gervais esimesed sellised keda ma kuulaks. JuriM jaoks liiga kange kraam muidugi.
                        Jep, Carlinit me vaatasime kunagi 11. klassis Inglise keeles kui meil oli Kanadast pärit meesõpetaja juba.. Teised neist on ammu nähtud ja tehtud.

                        Kommentaar


                          Eddie Murphy Delirious oli suht lambine ropendamine. 80ndatel võid muidugi šokina mõjuda

                          Kommentaar


                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Ricky SuperNature paneb kohati naeru puristama ja üllatusi jagub - pedofiilide ravi nt. Suuresti on see Ricky nagu Ricky ikka - antipask.
                              Üks asi, mis ei üllata on Rotten Tomatoesi kriitikud ja nende hinnang enesele.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Ricky muidu on muhe vana ja jutud, aga ma vist ei naernudki selle keika peale kordagi. Vb oli tuju ka pask.
                                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X