320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lavakomöödia e. stand up comedy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    minu arust parim stand up on Black Booksist tuntud Dylan Morani erinevad stand up showd nagu '' Like, Totally'' , ''Monster '', '' Ready, Steady...Cough'' ja ''What It Is''.

    ei viitsi youtubest otsida, eks vaadake ise

    Kommentaar


      #32
      Tahaks soovitada iga pühapäevaseid Stand up õhtuid varblasel. Tõesti head nalja saab ja piletit ka ei müüda et seda vaadata seal.


      Sealsed naljad on paremad aga siin promo sellele:

      Kommentaar


        #33
        Nagu ma uudisest lugesin ( http://www.24tundi.ee/?id=303430 ), siis juba varem käinud mehed teevad uuesti mingi ürituse.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          #34
          Käisin iga nädal kui Varblasel olid ja enamus olid väga head. Mõni mees kes oli rohkem kui korra, hakkas nalju kordama ja ei olnud enam niihea.

          Need kes käisid korra ja olid headlinerid, nende kohta ei oska küll ühtegi halba sõna öelda. Tõesti head olid need kõik ja soovitan kõigile.

          Kommentaar


            #35
            Käisin vaatamas. Päris head olid. Ameeriklaste naljad jäid nüüd tagant järgi mõeldes alla teistele, aga päris hea oli ikkagi. Viimane rootslane oli üleprahi. Aga noh, stand-up pole ümber rääkides enam sama hea. Kes seal polnud ... proovige ise kohale minna järgmine kord
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
              Käisin iga nädal kui Varblasel olid ja enamus olid väga head. Mõni mees kes oli rohkem kui korra, hakkas nalju kordama ja ei olnud enam niihea.

              Need kes käisid korra ja olid headlinerid, nende kohta ei oska küll ühtegi halba sõna öelda. Tõesti head olid need kõik ja soovitan kõigile.
              Nüüd on see üritus kolinud Drink baari?


              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                Nüüd on see üritus kolinud Drink baari?
                Sealt see üldse algaski !!

                Kommentaar


                  #38
                  Pigem hakkas siiski varblasest. Aga sealne oli lihtsalt suve asi. See aprill sai neil aasta täis ja järgmine kolmapäev peaksid pealtnägijas ka olema
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Pigem hakkas siiski varblasest. Aga sealne oli lihtsalt suve asi. See aprill sai neil aasta täis ja järgmine kolmapäev peaksid pealtnägijas ka olema

                    Ei tegelt olid neil enne juba üritused Drink baaris ja Tartus ka kuskil. Nüüd panevad seal ka edasi ja Privés iga kuu...

                    Siin inffi: http://comedyestonia.wordpress.com/

                    Kommentaar


                      #40
                      Ma olen seal lehel käinud. Kui sa nii kindel oled, siis viita otse. Kui nüüd meenutada, siis vist algas ikkagi Tartus tudengi päevade käigus. Kus Eric ja Louis liitusid Stewarti ja Andreiga...

                      EDIT: http://comedyestonia.wordpress.com/2...nguage-comedy/

                      As many of you may know, we started our comedic Eesti odyssey in April at the Tartu Student Days with the Tartu Comedy Festival.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                        Ma olen seal lehel käinud. Kui sa nii kindel oled, siis viita otse. Kui nüüd meenutada, siis vist algas ikkagi Tartus tudengi päevade käigus.

                        Aaa ei ma ei võtnud seda arvamust sealt üldse. Siis kui nad Varblasel tegema hakkasid, sain Louisega tuttavaks ja ise rääkis et nad vahest teevad ka drink bar-is neid. Ja ütles ka et kauem juba olid teinud minumeelest.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Matchy
                          See viimane oli veel sitem, kui Zach Galifianakis
                          LOL WUT?

                          Kommentaar


                            #43
                            parim, vähemalt minu arust

                            Kommentaar


                              #44
                              Mu viimase aja lemmik:


                              Käis just eestis ka vist

                              Kommentaar


                                #45
                                Käis. Mis muide tuletaki meelde, et www.comedyestonia.com alustab uut hooaega Tallinnas ja Tartus
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X