320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lavakomöödia e. stand up comedy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Bill Burr on ka vahva.
    The Li-BURR-ary
    allenpalin


    -e- lemmarid: "of my life! OFMYLYFF!" ja kui selle originaalmaterjal joostes mõttese silkas, siis oleks peaaegu kaotanud enesevalitsuse.

    oh gawd, In the air tonight RMX, I'm dead.

    -e2- add on. tra, tüüp lihtsalt chillib mingis vannis nagu see oleks regular.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #92
      Frankie Boyle, minu isiklik lemmik. Antud klipp kokku pandud Mock the weeki erinevatest paladest. Leiab youtubest ka stand upe ja soovitan vaadata ka Never Mind The Buzzcocksi osasid mida boyle on hostinud. Alguses ehk võtab natuke aega, et robustne aktsent läbi närida.

      Kommentaar


        #93

        Kommentaar


          #94




          taint scissoring
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #95
            Heheee
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              #96
              Ja mulle koolikaaslased õpetasid, et perkele on kõige tähtsam sõna
              AILTON

              Kommentaar


                #97
                #pray4Kanye
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #98
                  Comedy Estonia tuur oli päris äge. Eestikeelset püstijala komöödiat olin varem vaid Niinemetsa power-upis kogenud, seega oli huvi, et kas asi veab amatööride esituses välja. 6 koomikut + õhtujuht suutsid kõik teha head või enam-vähem head nalja ja kartus, et keegi raudselt on teistest kehvem ja langeb ansamblist välja tõeks ei saanud. Kuigi isikliku pingerea esitustest võiks koostada, siis tunnustan pigem selle eest, et omad hetked olid kõigil.
                  Ahjaa, kindlasti on asi pubis veel vingem, kui kontserdisaalis. Soovitan!
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Comedy Estonia tuur oli päris äge. Eestikeelset püstijala komöödiat olin varem vaid Niinemetsa power-upis kogenud, seega oli huvi, et kas asi veab amatööride esituses välja. 6 koomikut + õhtujuht suutsid kõik teha head või enam-vähem head nalja ja kartus, et keegi raudselt on teistest kehvem ja langeb ansamblist välja tõeks ei saanud. Kuigi isikliku pingerea esitustest võiks koostada, siis tunnustan pigem selle eest, et omad hetked olid kõigil.
                    Ahjaa, kindlasti on asi pubis veel vingem, kui kontserdisaalis. Soovitan!
                    Comedy Estonia on ikka tunduvalt parem värk kui Eesti näitlejate püstjalakomöödiad.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Käisin täna Helsingis Russell Petersit vaatamas. Olen oma elu jooksul näinud nii mõnegi suure nime maailmas, aga see oli by far kõige parem show. Silmad olid märjad.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Käisin täna Helsingis Russell Petersit vaatamas. Olen oma elu jooksul näinud nii mõnegi suure nime maailmas, aga see oli by far kõige parem show. Silmad olid märjad.
                          Peters enda täielik lemmik ja elukaaslane sama meelt. Loodetavasti jõuab millalgi ka siiapoole lahte.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Peters enda täielik lemmik ja elukaaslane sama meelt. Loodetavasti jõuab millalgi ka siiapoole lahte.
                            Louis Zezeran, kes organiseerib neid, ütles et ta ei müüks Eestis teda maha. Soomes oli ka umbes 1/6 tühi.

                            Aga no ma ei mõista miks. Jumala tasemel vana. Parem kindlasti kui Fluffy.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Nikki oli parim. ülejäänud suht kesised v.a. Jeff Ross ehk. #BruceWillisRoast


                              juba #RobLoweRoast'il jäi silma. a too oli norm, sest Ann Coulter ilmus kohale. Rob Riggle meeldis mulle, sest ta põhimõtteliselt suutis väljendusse inkorporeerida häštäägimise. Jewel oli ka lagi üllataja IIRC.

                              Algselt postitas aandres Vaata postitust
                              Frankie Boyle, minu isiklik lemmik.
                              tegi veits late night comedyt ka - https://en.wikipedia.org/wiki/Franki...ew_World_Order
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Vaevalt, et ma ainus siinsest rahvast olin, kes eile Alexela Kontserdimajas Bill Burr'i kuulamas käis. Anyways, ootused olid kõrged ja ei pidanud pettuma. Kuulaks sama teksti kasvõi uuesti. Kvaliteet.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X