320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Varikontod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Varikontosid on nii palju?
    Kui foorumis on 16,361 kasutajat, siis võiks teoreetiliselt igaks koondismänguks stata ääreni täis saada. Aga reaalsus on see, et 16 tuhandest pooled on varikontod...
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      #47
      ...ja pooled elavad Hiiumaal ja Saaremaal ja Tartus ning ei viitsi kohale tulla.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas rauulo Vaata postitust
        ...ja pooled elavad Hiiumaal ja Saaremaal ja Tartus ning ei viitsi kohale tulla.
        Elage saarel (seejuures Hiiumaalt on kordades raskendatum see tulek ja minek, kui Saaremaalt) ja siis vaadake, kas asi jääb viitsimise või millegi muu taha... Pealegi mina olen valdavalt alati vähemalt kolme sõbraga platsis, seega ärgem üldistagem!
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas football2u Vaata postitust
          Varikontosid on nii palju?
          Kui foorumis on 16,361 kasutajat, siis võiks teoreetiliselt igaks koondismänguks stata ääreni täis saada. Aga reaalsus on see, et 16 tuhandest pooled on varikontod...
          Ärge nii suuri numbreid vaadake, aktiivseid kasutajaid on ainult 1339. Mitte iga jalgpallisõber ei oma siin kontot. Seega on staadionil ikka päris palju mittesoccernetlasi.

          Paljud on unustanud oma parooli ja loonud seetõttu uue kasutaja, Sats1 näiteks ja küllap on neid palju.

          Minulgi on varasemast helgest ajast vist kolm nn. varikontot, lüütik, luutik ja karneval, kui õigesti mäletan, aga neid ilmselt aktiivsete sekka ei loeta. See karneval oli Rakvere projekt, kui kogu seltskond luutikut küll selleks või teiseks pidas. Olid ajad. Palju neid aktiivseid topeltagente on, seda ei suuda vist keegi kindlaks teha.

          Seega see 16000 on vaid statistika, mis teadagi võimaldab ükskõik mida arvata. Ärge pahandage.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Ärge nii suuri numbreid vaadake, aktiivseid kasutajaid on ainult 1339. Mitte iga jalgpallisõber ei oma siin kontot. Seega on staadionil ikka päris palju mittesoccernetlasi.

            Paljud on unustanud oma parooli ja loonud seetõttu uue kasutaja, Sats1 näiteks ja küllap on neid palju.

            Minulgi on varasemast helgest ajast vist kolm nn. varikontot, lüütik, luutik ja karneval, kui õigesti mäletan, aga neid ilmselt aktiivsete sekka ei loeta. See karneval oli Rakvere projekt, kui kogu seltskond luutikut küll selleks või teiseks pidas. Olid ajad. Palju neid aktiivseid topeltagente on, seda ei suuda vist keegi kindlaks teha.

            Seega see 16000 on vaid statistika, mis teadagi võimaldab ükskõik mida arvata. Ärge pahandage.

            Raisk, kohene bann sulle...Varikontokunn

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Mehhakas Vaata postitust
              Raisk, kohene bann sulle...Varikontokunn
              Hea küll, anna ikka andeks.

              Kommentaar


                #52
                Nägin ühte cannumani varikontodest täna tänaval elusuuruses.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #53
                  Bussi-Madis ?

                  Kommentaar


                    #54
                    paul500. kamoon.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      #55
                      Koos dannari nimelise varikontoga sain päranduseks ligipääsu modede alamfoorumile. Igav koht on!
                      Üldiselt võiksite teha nii, et kui keegi modede õigustega inimene vahetab nime, siis järgmine vend kes ta vana nime registreerib ei päriks tasuta ligipääsu kuhu vaja ei ole. Ausõna, see modede alamfoorum on väga igav koht!
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #56
                        kui sa nüüd nalja ei tee, siis on see muidugi päris hea nali.

                        Kommentaar


                          #57
                          Ei tee nalja.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            #58
                            ma ei tea mismoodi see andmemudel ja rakendus siia on ehitatud...Et see peaks ju mingi valmis komplekt olema pmst. Aga kui seal õigused on seotud nimega (mida saab muuta) mitte mingi unikaalse user_id-ga, siis ma ei oska muud öelda kui ISSANDJUMAL

                            Kommentaar


                              #59
                              Ah, uskuge nüüd jah reinu juttu. Mida ta seal inimrumalusest räägibki...

                              Kommentaar


                                #60
                                Sa Ummi oled lihtsalt kade.
                                Pull on veel see, et keegi foorumi asjapulkadest võttis mul peaaegu koheselt võimaluse selle varikonto alt postidada, aga ligipääsu nende enda alamfoorumile ei võtnud. Koomikud.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X