Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 84

Teema: Varikontod

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Miks sa jälle ärritud? Ma ju kiitsin sind selle antud arutluse kontekstis olulise asjaolu väljatoomise eest. Mitte midagi ei või enam hästi ka öelda, kohe hüpatakse ninna.
    Jah, ma arvan ka, et Sa olid täiesti siiras.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Jah, ma arvan ka, et Sa olid täiesti siiras.
    No mina ei saa ka sinna midagi parata, et sa alati nii kahtlustav oled.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Mitte midagi ei või enam hästi ka öelda, kohe hüpatakse ninna.
    Täpselt. Meenub see, kui minu varikonto count Berbatovit kiitis...

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Täpselt. Meenub see, kui minu varikonto count Berbatovit kiitis...
    Mis sa nüüd sellega öelda tahad? Kahtled counti siiruses? Rohkem usaldust!
    Supplies!

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Vastupidi. Ma räägin et countil oli sama mure mis Vintsul.

Algupärane

Varikontosid on nii palju?
    Kui foorumis on 16,361 kasutajat, siis võiks teoreetiliselt igaks koondismänguks stata ääreni täis saada. Aga reaalsus on see, et 16 tuhandest pooled on varikontod...
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

JK Suema/Cargobus Kasutaja rauulo avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

...ja pooled elavad Hiiumaal ja Saaremaal ja Tartus ning ei viitsi kohale tulla.
    Newton Heath 1878

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rauulo Vaata postitust
    ...ja pooled elavad Hiiumaal ja Saaremaal ja Tartus ning ei viitsi kohale tulla.
    Elage saarel (seejuures Hiiumaalt on kordades raskendatum see tulek ja minek, kui Saaremaalt) ja siis vaadake, kas asi jääb viitsimise või millegi muu taha... Pealegi mina olen valdavalt alati vähemalt kolme sõbraga platsis, seega ärgem üldistagem!
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Varikontosid on nii palju?
    Kui foorumis on 16,361 kasutajat, siis võiks teoreetiliselt igaks koondismänguks stata ääreni täis saada. Aga reaalsus on see, et 16 tuhandest pooled on varikontod...
    Ärge nii suuri numbreid vaadake, aktiivseid kasutajaid on ainult 1339. Mitte iga jalgpallisõber ei oma siin kontot. Seega on staadionil ikka päris palju mittesoccernetlasi.

Paljud on unustanud oma parooli ja loonud seetõttu uue kasutaja, Sats1 näiteks ja küllap on neid palju.

Minulgi on varasemast helgest ajast vist kolm nn. varikontot, lüütik, luutik ja karneval, kui õigesti mäletan, aga neid ilmselt aktiivsete sekka ei loeta. See karneval oli Rakvere projekt, kui kogu seltskond luutikut küll selleks või teiseks pidas. Olid ajad. Palju neid aktiivseid topeltagente on, seda ei suuda vist keegi kindlaks teha.

Seega see 16000 on vaid statistika, mis teadagi võimaldab ükskõik mida arvata. Ärge pahandage.

Ussolja Kasutaja Mehhakas avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ärge nii suuri numbreid vaadake, aktiivseid kasutajaid on ainult 1339. Mitte iga jalgpallisõber ei oma siin kontot. Seega on staadionil ikka päris palju mittesoccernetlasi.

Paljud on unustanud oma parooli ja loonud seetõttu uue kasutaja, Sats1 näiteks ja küllap on neid palju.

Minulgi on varasemast helgest ajast vist kolm nn. varikontot, lüütik, luutik ja karneval, kui õigesti mäletan, aga neid ilmselt aktiivsete sekka ei loeta. See karneval oli Rakvere projekt, kui kogu seltskond luutikut küll selleks või teiseks pidas. Olid ajad. Palju neid aktiivseid topeltagente on, seda ei suuda vist keegi kindlaks teha.

Seega see 16000 on vaid statistika, mis teadagi võimaldab ükskõik mida arvata. Ärge pahandage.

Raisk, kohene bann sulle...Varikontokunn

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhakas Vaata postitust
    Raisk, kohene bann sulle...Varikontokunn
    Hea küll, anna ikka andeks.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Nägin ühte cannumani varikontodest täna tänaval elusuuruses.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Bussi-Madis ?
    WE ARE YOUR RULING CHAMPIONS OF EUROPE

su ema uus mees Kasutaja H.M Murdock avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

paul500. kamoon.
    buy the ticket, take the ride.

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Koos dannari nimelise varikontoga sain päranduseks ligipääsu modede alamfoorumile. Igav koht on!
    Üldiselt võiksite teha nii, et kui keegi modede õigustega inimene vahetab nime, siis järgmine vend kes ta vana nime registreerib ei päriks tasuta ligipääsu kuhu vaja ei ole. Ausõna, see modede alamfoorum on väga igav koht!
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

kui sa nüüd nalja ei tee, siis on see muidugi päris hea nali.

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Ei tee nalja.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

ma ei tea mismoodi see andmemudel ja rakendus siia on ehitatud...Et see peaks ju mingi valmis komplekt olema pmst. Aga kui seal õigused on seotud nimega (mida saab muuta) mitte mingi unikaalse user_id-ga, siis ma ei oska muud öelda kui ISSANDJUMAL

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Ah, uskuge nüüd jah reinu juttu. Mida ta seal inimrumalusest räägibki...

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Sa Ummi oled lihtsalt kade.
    Pull on veel see, et keegi foorumi asjapulkadest võttis mul peaaegu koheselt võimaluse selle varikonto alt postidada, aga ligipääsu nende enda alamfoorumile ei võtnud. Koomikud.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud