320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4. liiga põhjapiirkond 2002

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    uus kodu

    hülgasime oma senise kodupesa Rannavärava ja pesitseme nüüd Hiiu kunstkattega väljakul...kohtumiseni...

    Kommentaar


      Replying to Topic \'4. liiga põhjapiirkond 2002\'

      Kuristiku 1:2 Piraaja

      tundub et kes suudab väravad ära lüüa saab võidu
      jalgpall on elustiil

      Kommentaar


        Replying to Topic \'4. liiga põhjapiirkond 2002\'

        oli küll nii jah.....me väärisime vähemalt viiki....võimalusi oli palju..eriti esimesel poolajal.....yx peal88k jääb minu hingele

        Kommentaar


          Replying to Topic \'4. liiga põhjapiirkond 2002\'

          Siiras huvi - palju Hiiu staadionil mängu eest renti küsitakse?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'4. liiga põhjapiirkond 2002\'

            Originally posted by pastakanovic


            Siiras huvi - palju Hiiu staadionil mängu eest renti küsitakse?
            200EEK tund. Aegadega on ainult tugo. Hetkel vist oli ainult päevaseid aegu meestel pakkuda.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'4. liiga põhjapiirkond 2002\'

              nähh, lugesin siin vanu kirju ja leidsin, et üks tegelane, ilmselt ühest kuristiku serval seisvast klubist soovib klubi vahetada. Kas JK Minevik ei ole piisav. Hoiame alati uutele uksi lahti ja kui peale mõningast jahvatust ka midagi järgi on, võib endale klubi vormi selga ajada (vabandan igaks juhuks kui kiri sattus valesse rubriiki)
              ps igaks juhuks kontakt 05163000

              Kommentaar


                Replying to Topic \'4. liiga põhjapiirkond 2002\'

                nu kle enne hooaaja lõppu ei usu küll, et keegi meilt ära läheb..selle hooaja ikka lõpuni kõik ma loodan
                ...ja liigat see mees naguinii ei saax mängida

                Kommentaar


                  Tulemus...

                  FC Olympic - FC Mets & Puu 2:2

                  ...mäng toimus Rannaväraval ja organisatsioon nimega EJL ei suvatsenud kohtunikku kohale saata... Minu arvates oli lõpptulemus kõiki olusid arvestades õiglane... Kas leidub ka olympicu vendi kes seda arvavad? Mäng näitas aga seda et ilma kohtunikuta on võimalik kohtumine maha pidada küll... mingi vilemees küll keskringi sees müttas aga vilet ta suurt ei kasutanud... mölinat oli kohati väga palju aga kokkuvõttes OK... see oli minu arvamus

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'4. liiga põhjapiirkond 2002\'

                    LiVal Sport v FC Kuristiku (wismari stata) 3-1

                    ..läxime jälle esimesel poolajal juhtima ja edasi ei taha mäletada
                    ...jube palav oli ka :-(

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'4. liiga põhjapiirkond 2002\'

                      no kas IV põhjapiirkonna foorum hakkab meil kenasti ära vajuma? postitusi ei tule nagu suurt viimasel ajal?!

                      ...lisaksin siia et minu jaoks on selgunud, et Tondi on meie liigas kõige parem meeskond... viimati lüpsid meid 4:0... see meeskond vääriks kohta 3ndas liigas......

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'4. liiga põhjapiirkond 2002\'

                        kuristikulympic0:9 olime üheksakesi ja mina olin väravas.Seega olen ma see hooaeg kõik väljaku kohad ära proovinud.väravas on jäänud värav löömata muidu olen igalt pos. jala või pea valgeks saanud.Muide osalesin reede kaitsejõudude jalgpalli turniiril kaitseliidu meeskonnaga.üllaltavalt tugev tase valitses seal.Meil läks suhteliselt hästi.võitsime sidepataljoni 3:1 teise mängu me kaotasime vahi-pataljonile 0:1muide värava lõi erkki pärna fc valgast viimasel minutil ja oligi kõik.edasi mina rohkem seal ei mängind kuna tervis ei lubanudnKL võitis pärnu pataljoni meeskonda penaltitega.kes vähegi eesti liigadest midagi teab avastab et pärnu mängib 3 liigas.järgmise mängu kaotasid nad sõjakoolile 0:4.turniiri võitis viru üjp pendlatega vahi pati ees.kolmandaks tuli sõjakool.Nii et kellel kroonu veel läbimata on võimalus järgmine aasta samal ajal mängida oma kodu väeosa eest.
                        www.emmaste.com

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'4. liiga põhjapiirkond 2002\'

                          IV liiga põhjapiirkond

                          Pühapäev, 18 august

                          kl 12:00 Saku Arena

                          JK Saku vs JK Piraaja 2:1 ( 0:1 )

                          ...kohtunik oli ehtne kloun ja Saku JK lihtsalt väga hea.

                          Kommentaar


                            to Guru

                            Tahtsin küsida et kas päriselt kohe ongi Saku Arena? Kõlab ju vingelt! Lepime kokku et nüüdsest peale pole enam ühtegi staadioni... Areeena!!! kõlab 10x paremini!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'4. liiga põhjapiirkond 2002\'

                              FC Olympic - Kristiine JK 2 : 0
                              JK Piraaja - SK Mercury 0 : 1
                              FC Mets & Puu - FC Goll 0 : 2

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'4. liiga põhjapiirkond 2002\'

                                LiVal Sport - Saku JK 2 : 1
                                JK Tondi - FC Kuristiku 2 : 0

                                Kommentaar

                                Working...
                                X