320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amatöörliigad Tallinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Tra, ma võin küll pime olla, aga kes seal osaleda tohivad?

    Kas 2-4 liiga pole juba nkn täiesti amatöörid, ehk milleks selline nimi?

    Kas sellest kasvab kah välja eksmeistriliigaheidikute pärusmaa nagu seda on rannajalgpall?

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Devil Vaata postitust
      Tra, ma võin küll pime olla, aga kes seal osaleda tohivad?

      Kas 2-4 liiga pole juba nkn täiesti amatöörid, ehk milleks selline nimi?

      Kas sellest kasvab kah välja eksmeistriliigaheidikute pärusmaa nagu seda on rannajalgpall?
      Kõik tohivad osaleda, eelkõige on aga see mõeldud neile kel pole olnud siiani võimalik kuskil liigas mängida, mis iganes põhjustel aga on mõelnud sellele ja muidu tugitooli sportlastele. Amatöörliiga ei tule selle ametlikuks nimetuseks.

      Ühesõnaga saab sellest kõige madalam aste, harrastajatele kel pole viitsimist või aega tegeleda staadionite ja kohtunike otsimisega, et jalgpalli mängida aga mängida tahaks.

      Meie hakkame siis sellist teenust pakkuma, esialgu Tallinnas ning kui esimene aasta hästi läheb ja huvi suur on siis teistes suuremates Eesti linnades ka.

      Kaugemas tulevikus näen ma selles aastaringset võistlust, suurematesse linnadesse sisehallid ehitada jne.
      ViisPlussYks - Liigajalgpall Harrastajatele http://www.viisplussyks.com/

      Kommentaar


        #18
        Räägiks siis esimesest hoojast ka natuke. Tahaks alustada mai alguses sellega.
        Ühes nädalas on kaks mängupäeva, aga üks meeskond mängib korra nädalas ainult. Liigas osalevad meeskonnad tehakse pooleks, ühed mängivad ühel päeval ja teised teisel päeval. Kui 40 meeskonda kokku saab, siis 10 mängu ühel ja 10 teisel päeval. Ühte mängupäeva teenindavad korraga neli kohtunikku, kaks kohtunikku ühele väljakupoolele. Üks vilistab väljakul, teine vaatab mänguaega, vahetusi ning täidab statistikat. Ning see käib neil kordamööda.

        Esimesel hoojal lähevad kõik meeskonnad ühte suurde tabelisse ning iga nädal loositakse paarid. 15 paremat meeskonda saavad rahalised auhinnad. Ning lõppseisu järgi jagatakse meeskonnad järgmiseks hooajaks liigadesse, 8 paremat meistrikasse jne.

        Ma arvan, et see on kõige parem lahendus, muidu kui loosiga teha või kes ees see mees siis oleks võibolla ebaaus, sest meistrika ja teiste liigade auhinnaraha suurus on kahekordne.
        ViisPlussYks - Liigajalgpall Harrastajatele http://www.viisplussyks.com/

        Kommentaar


          #19
          kas osavõtumaks on siin kuskil kirjas? ma pole veel tähele pannud..

          Kommentaar


            #20
            Te võiks mingi piiri osalemise osas siiski ette panna, muidu hakkavad mingid esiliiga mehed raha teenimas käima lihtsalt

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas waterhaul Vaata postitust
              Te võiks mingi piiri osalemise osas siiski ette panna, muidu hakkavad mingid esiliiga mehed raha teenimas käima lihtsalt
              Jah, sellele on mõeldud.

              kas osavõtumaks on siin kuskil kirjas? ma pole veel tähele pannud..
              400-500 mängu eest terve meeskonna peale.
              ViisPlussYks - Liigajalgpall Harrastajatele http://www.viisplussyks.com/

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas waterhaul Vaata postitust
                Te võiks mingi piiri osalemise osas siiski ette panna, muidu hakkavad mingid esiliiga mehed raha teenimas käima lihtsalt
                Kas seda saab jälgida, et kas mängja mängib kuskil teises liigas või mitte?

                Kommentaar


                  #23
                  Eesti vutimaastik on nii väike küll, et vale nime all esineda väga ei saa. Kui vähegi korralikum seltskond asja korraldab.

                  Kommentaar


                    #24
                    ning nagu ma aru saan, siis vanusepiirangut pole.

                    Kommentaar


                      #25
                      selle valenime kohapealt on naljakas see,et ikka ja jälle leidub neid, kes ikkagi üritavad... ja vahele jäävad.

                      Kommentaar


                        #26
                        Kurat, juba ootan seda nn amatöörliigat . Isegi mängjad juba ära otsinud hehe

                        Kommentaar


                          #27
                          Jah, see võiks siiski jääda miski madalama liigade,ja liigatute mansade pärusmaaks...II liiga isegi ei ole enam päris amatöörid...aastalõpu saalijalka turniir näitas, et just nn. au ja kuulsust II liigade arvestuses tulid jahtima ka sellised mehed, nagu Kink,Vosko ja Purje!Seega ei saa just ilus olema, kui tõeliste amatööride motivatsioonile põhimõtteliselt kriips peale tõmmatakse!III + IV liigade + liigatud mansad võiksid siinkohal maksimaalselt lubatud olla!
                          Kohtunikke aga päeva peale võiks olla pigem 5 või 6....sest praktika on näidanud,et pikad päevad panevad kohtunikke eksima, ja siis võivad mängud käest minna
                          trey says:

                          ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                          Kommentaar


                            #28
                            Meilt tuleks ilmselt ka üks meeskond kokku, kui asja orgunnimine peaks läbi minema. Ma sügavalt kahtlen muidu, et 400 tüüpi kokku saaks. Saaks 10-20 meeskonda kokku, on juba hästi, minu meelest.

                            Kommentaar


                              #29
                              usun täiesti..et 400 saab kokku. Neid harrastajaid on siiski suht palju, ise ajasin ka just selleks meeskonna kokku, et lihtsalt niisama harrastust vaja vahelduseks.

                              Kommentaar


                                #30
                                Mingi vanusepiirang on ka või?

                                Oleks täitsa huvitatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X