Lehekülg 159, kokku 160 EsimeneEsimene ... 59109149155156157158159160 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 161 kuni 3 180, kokku 3185
    Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Sain isegi 46. Zlatan, Del Piero, Gento, Kaka, Altafini, Griezmann, Santillana ja Pizarro jäid puudu

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Puudu jäi: Gento, Kaka, Makaay, Papin, Jardel, Elber, Altafini, Simone ja Santillana.

Kaka, Makaay ja Elberi oleks ehk välja mõelnud, kui oleks minut aega veel mõelda saanud.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ma sain 45. Kõige piinlikum oli ilmselgelt, et Kaka'd ära ei arvanud. Pizarro oleks võinud ka nagu rahvuse põhjal välja mõelda.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kas mäletate Premmi kotikuid? Mul ei tulnud kaks meelde ja kolme poleks iialgi välja mõelnud, nii et 36/41.

Oldham, Swindon, Wimbledon, Burnley, Wigan
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Name the 50 players with the most Champions League appearances

Kuigi need "nimeta 50 .." on tavaliselt jubedad lahmimised, siis selle küsitluse läbisin vihjeid lugedes ning sain hindeks 47/50. Toda Ukraina väravavahti pole kuulnudki, Rosenborgi legendi nime olen kuskil näinud ja altpoolt kolmanda ehk Reali poolkaitsja peale ei oleks ka ilmselt järelejäänud aja jooksul tulnud.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

35/50 10 min veel ja oleks rohkem saanud

aga samad nimed olid võõrad nagu Stokil + veel see Monaco ja Liverpooli ründaja kes poleks ka meelde tulnud

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Liverpooli ründaja kes poleks ka meelde tulnud
    Ega ta pole ise ka põhjust andnud, kui just ei tea sel põhjusel, et tema nimi mälumängudes üpris tihti esineb.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Oct 2017

Algupärane

49/50

Rosenborgi norrakat ei teadnud. Isegi kui vastuse ära vaatasin, ei tulnud see nimi just väga tuttav ette. Kiievi Dinamo väravavahi nime inglisepärasele kirjapildile pihta saamine oli küll suuresti joppamise asi.
    "If you're here for the football, as opposed to the neatly packaged football-related entertainment show the game sometimes impersonates, you'll be OK with it."
    Gabriele Marcotti

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Can you name football's most expensive teenagers?

Score: 14 / 20, ühtegi poleks juurde mõelnud ka. Nelja nime pole kuulnudki.

Joao Felix, Rodrygo, Vinicius Junior, William Saliba, Marquinhos, Jude Bellingham

Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Can you name football's most expensive teenagers?

Score: 14 / 20, ühtegi poleks juurde mõelnud ka. Nelja nime pole kuulnudki.

Joao Felix, Rodrygo, Vinicius Junior, William Saliba, Marquinhos, Jude Bellingham

fantasyt mängid? Mul Saliba satsis.

aga ma sain 7/20 ja ainult ühte nime ei olnud kuulnud, kõik teised olid tuttavad, aga mul on sitt mälu

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

fantasyt mängid? Mul Saliba satsis.
    Viimati vist 2011-12 mängisin.

Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Viimati vist 2011-12 mängisin.
    miks lõpetasid? kui küsida tohib..

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

miks lõpetasid? kui küsida tohib..
    Küsida tohib. Mulle millegipärast üldse ei istu ennustamismängud, mida fantasy ju ka oma olemuselt on. Olen osalenud väga paljudes erinevates, aga need ei ole mu jaoks põnevad. Võibolla ka seetõttu, et ma olen tavaliselt üsna vilets ennustaja.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Bellingham, Saliba ja Rodrygo jäid puudu. Neist esimese nime pidin pärast googeldama ka.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Evertoni-eri: Can you name every Colombian to play in the Premier League?

Score: 6 / 18
    Läks päris hästi: teadsin nelja ja koguni kaks linnukest lasin jalkaviktoriinide

Sanchez
    , kui küsimus puudutab latiinosid, ning väravavahti tegelikult pidanuksin teadma, aga nimi ei tulnud meelde.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Veits nõme quiz, sest tihtipeale ei piisa klubi nimest, vaid on vaja ka linna nimi trükkida. Aga muidu huvitav.

Can you name every European Super Cup winner?

KV Mechelen ja Lazio

Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

20/24

belgia omi ei teadnu, üks itaalia oma ei tulnud meelde ja am ei teadnudki, et üks inglismaam eeskond on kunagi edukas olnud

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Veits nõme quiz, sest tihtipeale ei piisa klubi nimest, vaid on vaja ka linna nimi trükkida. Aga muidu huvitav.

Can you name every European Super Cup winner?

KV Mechelen ja Lazio
    Panin kõik ära. Selle Belgia klubi lihtsalt puusalt kõiki Belgia klubisid tulistades. Enne seda käisid Genk, Gent, Liege, Brügge, Antwerp läbi.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Panin kõik ära. Selle Belgia klubi lihtsalt puusalt kõiki Belgia klubisid tulistades. Enne seda käisid Genk, Gent, Liege, Brügge, Antwerp läbi.
    Brügge puhul võid täpid kohe ära unustada. Ma proovisin ka Brugge, Brügge, Club Brugge, Bruges. Siis andsin alla Interist proovisin ka vist kõike peale Printeri.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Brügge puhul võid täpid kohe ära unustada. Ma proovisin ka Brugge, Brügge, Club Brugge, Bruges. Siis andsin alla Interist proovisin ka vist kõike peale Printeri.
    Mul läks Zeniidiga aega.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud