320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Puudu jäi: Gento, Kaka, Makaay, Papin, Jardel, Elber, Altafini, Simone ja Santillana.

    Kaka, Makaay ja Elberi oleks ehk välja mõelnud, kui oleks minut aega veel mõelda saanud.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Ma sain 45. Kõige piinlikum oli ilmselgelt, et Kaka'd ära ei arvanud. Pizarro oleks võinud ka nagu rahvuse põhjal välja mõelda.

      Kommentaar


        35/50 10 min veel ja oleks rohkem saanud

        aga samad nimed olid võõrad nagu Stokil + veel see Monaco ja Liverpooli ründaja kes poleks ka meelde tulnud

        Kommentaar


          49/50

          Rosenborgi norrakat ei teadnud. Isegi kui vastuse ära vaatasin, ei tulnud see nimi just väga tuttav ette. Kiievi Dinamo väravavahi nime inglisepärasele kirjapildile pihta saamine oli küll suuresti joppamise asi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Can you name football's most expensive teenagers?

            Score: 14 / 20, ühtegi poleks juurde mõelnud ka. Nelja nime pole kuulnudki.

             
            Joao Felix, Rodrygo, Vinicius Junior, William Saliba, Marquinhos, Jude Bellingham

            fantasyt mängid? Mul Saliba satsis.


            aga ma sain 7/20 ja ainult ühte nime ei olnud kuulnud, kõik teised olid tuttavad, aga mul on sitt mälu

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Viimati vist 2011-12 mängisin.
              miks lõpetasid? kui küsida tohib..

              Kommentaar


                Bellingham, Saliba ja Rodrygo jäid puudu. Neist esimese nime pidin pärast googeldama ka.

                Kommentaar


                  20/24

                  belgia omi ei teadnu, üks itaalia oma ei tulnud meelde ja am ei teadnudki, et üks inglismaam eeskond on kunagi edukas olnud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Veits nõme quiz, sest tihtipeale ei piisa klubi nimest, vaid on vaja ka linna nimi trükkida. Aga muidu huvitav.

                    Can you name every European Super Cup winner?

                     
                    KV Mechelen ja Lazio
                    Panin kõik ära. Selle Belgia klubi lihtsalt puusalt kõiki Belgia klubisid tulistades. Enne seda käisid Genk, Gent, Liege, Brügge, Antwerp läbi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Brügge puhul võid täpid kohe ära unustada. Ma proovisin ka Brugge, Brügge, Club Brugge, Bruges. Siis andsin alla Interist proovisin ka vist kõike peale Printeri.
                      Mul läks Zeniidiga aega.

                      Kommentaar


                        22/24

                        Belgia klubi muidugi ei teadnud ning ühte inglise suurklubi käigu pealt ei teadnud ning eeldasin millegipärast, et olin selle juba varem ära pakkunud, mistõttu jäi see ka vastamata.

                        Kommentaar


                          21/24

                          Belgia klubist pole kuulnudki; Lazio olemasolu läks kuidagi meelest, toksisin pea kõik Serie A klubid läbi.... ning rumeenlasi tegelikult teadsin, aga BBC-le ei meeldinud, kuidas ma klubi nime kirjutan.

                          Kommentaar


                             
                            teadsin ainult Suarez ja Caceres, ülejäänud 3 arvasin ära kuna hakkasin lampi hispaaniapäraseid perekonnanimesid pakkuma Selle taktikaga oleks isegi rohkem saanud

                            Kommentaar


                              Peksin Gustavo perenime mitut vormi. Pärast selgus, et tal poeg ka...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Lampi populaarseid hispaaniapäraseid perekonnanimesid toksides võiks vähemalt 5 kätte saada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X