320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    15/20
    google´i abiga teete või miks üks normaalne inimene peaks teadma, kes on Ali Daei, Henri Camara, Luigi Riva, David Healy
    Healy on mul siiani meeles, kuna ta virutas Hispaania vastu kübaratriki, ise vaatasin sopcastist mängu ja oli nukker. Camara on standardnimi Senegalis, Daei on ainus iraani jalgpallur, keda ma tean...

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      19 wow, šotlasi ei teadnud..
      Ma teadsin seda ainult tänu sellele, et hiljaaegu sai nende mängu kommenteeritud...

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        kõik foorumlased ei ole 2000ndatel sündinud
        Tra ma ka pole.

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          15/20
          google´i abiga teete või miks üks normaalne inimene peaks teadma, kes on Ali Daei, Henri Camara, Luigi Riva, David Healy
          Luigi Riva nimi on Klavani ja Cagliari artiklitest päris palju läbi käinud...

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            15/20
            google´i abiga teete või miks üks normaalne inimene peaks teadma, kes on Ali Daei, Henri Camara, Luigi Riva, David Healy
            Mu onu on elav googel, selle 69 aastaga on sinna kogunenud igasuguseid lampe fakte ja kuna tema selle spordipisiku kunagi mulle ilmselt süstis siis pikkade aastate jooksul on mullegi mingid lambid faktid pähe jäänud. Best party trick in 2019.

            Kommentaar


              1997/1998 – Uruguai, Tšehhi, Austraalia, Araabia Ühendemiraadid. 2001/2002 – Kanada, Austraalia. 2005/2006 – Kreeka, 2009/2010 – Iraak, Egiptus, 2013/2014 – Tahiti. 2017/2018 – Kamerun, Uus-Meremaa, Tšiili.

              Mis neid kõiki ühendab?

              Kommentaar


                Kontinendi finalistid, kes järgnenud mm-valiktsüklit ei läbinud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                  Kontinendi finalistid, kes järgnenud mm-valiktsüklit ei läbinud?
                  Peaaegu, natuke täpsemat vastust tahaks.

                  Kommentaar


                    Keegi meistrikate küsimusi ka siia nihverdab? Või neid saab veel illekas paar tiiru taaskasutada?
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      http://jalgpall.ee/ejl/uudised/jalgp...78?siteacc=ejl

                      Nagu Illekas oleks plagiaati tehtud kunagi..
                      Aitäh!

                      Eile varasemate aastate omi sirvides tuli mõni küll tuttav ette, aga alusetuid mitte eriti tõsiselt mõeldud väiteid ei tahaks küll teha, nii et vabandust, Illekas.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Illeka küsimused EMV küsimustest küll ei tule. Võin garanteerida. See, et mõned vastused kattuvad, on paratamatu ja normaalne.
                        Seekord oli EMV-l näiteks kaks küsimust, mis sai Illekas viimase paari vooru jooksul just küsitud. Ei tasu otsida tonti sealt, kus seda ei ole.
                        Pärnu JK Poseidon

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jonman25 Vaata postitust
                          Illeka küsimused EMV küsimustest küll ei tule. Võin garanteerida. See, et mõned vastused kattuvad, on paratamatu ja normaalne.
                          Seekord oli EMV-l näiteks kaks küsimust, mis sai Illekas viimase paari vooru jooksul just küsitud. Ei tasu otsida tonti sealt, kus seda ei ole.
                          Ditto.

                          Aga jah, kuna mina kisendasin lollusi, siis veelkord, tunnistan eksimust ja vabandan.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Teatavasti, kui muru oli rohelisem ja inimesed õnnelikumad, oli kombeks panna vuti meeskondadele nimeks Dinamo/Dynamo( Dünamo).
                            Kui palju meeskondi sina tead peast, olgu nad siis kõrgemas või madalamas liigades, kelle nimes on sõna Dynamo?

                            Kommentaar


                              https://images.app.goo.gl/jMjoSHLY2XSheQsQ9 ainult üks

                              Kommentaar


                                Ma teadsin enamusi, aga nimed ei tulnud meelde

                                Kommentaar

                                Working...
                                X