320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tahaks juba täitsa teada, kellega tegu.
    Kohe oleks pakkunud Surinamet, Capo Verdet või Arubat, aga kiirelt tšekkides vist ei sobinud ükski.
    Hetkel pole võimalust rohkem uurida ja lennult pakkudes esitaks ehk Libeeria-Mozambique-Uus-Kaledoonia -Martinique-Prantsuse Guiana komplektandidatuuri.
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
      Surinamet
      Suriname ja sealne Robin Hood ongi tegelikult õige vastus. Vahva nimega meeskond röövis alates 18. märtsist 2018 kõigilt punkte, kuni nüüd 8. veebruaril tuli Inter Moengotapoelt 0:2 lüüasaamine ja kaotusteta seeria lõppes 45 mängu peal. Seejuures on Inter ise nüüd 18-mängulise kaotusteta seeriaga, tasub silma peal hoida. Inter on ka tiitlikaitsja, ehkki Robin Hood tegi mullu täiesti kaotusteta hooaja.

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Suriname ja sealne Robin Hood ongi tegelikult õige vastus. Vahva nimega meeskond röövis alates 18. märtsist 2018 kõigilt punkte, kuni nüüd 8. veebruaril tuli Inter Moengotapoelt 0:2 lüüasaamine ja kaotusteta seeria lõppes 45 mängu peal. Seejuures on Inter ise nüüd 18-mängulise kaotusteta seeriaga, tasub silma peal hoida. Inter on ka tiitlikaitsja, ehkki Robin Hood tegi mullu täiesti kaotusteta hooaja.
        List of the best soccer players from Suriname. List includes the top soccer (or “football”) players from Suriname, along with photos when available. This list of best Suriname soccer players is ordered by popularity, so only the greatest players are at the top of the list. If you're searching for...

        Esiots on ikka väga väga võimas.

        Kommentaar


          Eile toimunud Kruusi ja Vara poolt juhitud Betsafe'i viktoriini võitja on siin ka olemas?
          Muidu ülimalt meeldiv ja lahe ettevõtmine. Kuigi oleks võinud 2016 aasta kohta meeldetuletuseks eeltööd teha siis ise kohaga rahul. Ootaks rohkem selliseid asju, sest järgmine jalka kohta enam olema ei pidavat kahjuks.

          Kommentaar


            Your score: 7 / 10
            Glorious attempt. Just like some of those trims.


            Viimase panin kanti. Ja need vanakooli inglased ka ofc.

            Kommentaar


              9/10, see Sheareri sõber on jah tundmatu suurus.

              Kommentaar


                8/10. Shearer'i sõber, nagu teistelgi, jäi arvamata ning vale Newcastle'i kaitsja sai ka pakutud.

                Kommentaar


                  4/11 solid midtable

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Beebsidel on Bundesliga küsitlus.

                    Your score: 6 / 11
                    A solid mid-table finish
                    ühtekad.

                    Kommentaar


                      ma pole mingi 6 aastat fifat mänginud, sellepärast ma ei tea neid tüüpe. kuute nime ei oleks kuidagi ära arvanud, paar tk ei tulnud meelde. Enamus serie A bossid. Ainuke liiga mida ma ei jälgi. Yawn.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Quiz: Name every player to have scored 25 in a top European league season since 2010

                        Päris huvitav oli, aga mälu lekib täiega, selle kolmekuulise pausi tõttu. 25/32
                        Sama.

                        Kommentaar


                          28/32

                          See uncapped prantslane on vist täiesti võimatu, ma polnud kuulnudki sellisest vennast.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            ma pole mingi 6 aastat fifat mänginud, sellepärast ma ei tea neid tüüpe. kuute nime ei oleks kuidagi ära arvanud, paar tk ei tulnud meelde. Enamus serie A bossid. Ainuke liiga mida ma ei jälgi. Yawn.
                            Nõus, mingid lambi vennad löövad kusagil teisejärgulises liigas väravaid - keda huvitab...

                            Kommentaar


                              29/32

                              Prantslase kohta klubi (Köln) teadsin, kuid mehe enda nimi meelde ei tulnud. Sakslane ja senegallane ei tulnud üldse meelde, kuigi esimene neist on küllalt tuntud nimi.

                              Kommentaar


                                Sain isegi 46. Zlatan, Del Piero, Gento, Kaka, Altafini, Griezmann, Santillana ja Pizarro jäid puudu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X