320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    See on veel vastamata.
    Oli vist Sheffieldi Chris Wilder? Mingi hetk kuskil Daily Mailis vms oli artikkel.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Oli vist Sheffieldi Chris Wilder? Mingi hetk kuskil Daily Mailis vms oli artikkel.
      Nii on. 5 aastaga League kahe peksupoisi treenerist Premier League'i lävele.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Ülehomme! Aga seniks küsige midagi!
        Täiesti OT küsimus aga kui palju seal sul neid kamraade käib tavaliselt? Viimasel ajal kui olen jõudnud Amps arena omasse, siis on alati meeskondi täiesti okeilt. Okei, see sõltub ka, et koondise mäng on samalajal. Või teil seal Tartus sellest ei sõltu?

        Kommentaar


          Punte on kuskil 10 ringis. Ja toimub alati Meistrite Liiga kolmapäeval.
          sigpic

          Kommentaar


            Ma peaks teoorias kolmapäeval Tartus tööasjus käima. Et kui ma viktoriinile jään, kas ma siis kuskil pingiäärel koha mingisse tiimi saaks?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ma peaks teoorias kolmapäeval Tartus tööasjus käima. Et kui ma viktoriinile jään, kas ma siis kuskil pingiäärel koha mingisse tiimi saaks?
              Ma kaon homme ka tartusse. Võime koos minna, aga eeldusel, et sa arvestad, et sa peaksid üksi vastuseid mõtlema ja ma tulen Reali särgiga, et Stok ja Mjaasa saaksid mu välja visata kahel põhjusel.

              * Liiga palju veini joodud ja ahistab pooli fänne.
              * Real Madridi särk seljas.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Ma kaon homme ka tartusse. Võime koos minna, aga eeldusel, et sa arvestad, et sa peaksid üksi vastuseid mõtlema ja ma tulen Reali särgiga, et Stok ja Mjaasa saaksid mu välja visata kahel põhjusel.

                * Liiga palju veini joodud ja ahistab pooli fänne.
                * Real Madridi särk seljas.
                Ma jään ikka Tallinnasse Tartu kohus ei saanud pabereid valmis, et mind Tartusse lubada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Ülehomme toimub selle hooaja viimane voor. Eelmises voorus küsiti üks Purjus Bryan Adamsi küsimus ka:

                  2012. aastal toimusid Eestis U19 Euroopa meistrivõistlused. Küsime, millisesse klubisse kuulusid turniiri ajal järgnevad staarid: Suso, Denis Suarez, Eric Dier, Paul Pogba, Artur Pikk?
                  Suso - Liverpool
                  Denis Suarez - ??? Atletico äkki
                  Eric Dier - Sporting
                  Paul Pogba - Man Unitied
                  Artur Pikk - Levadia?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Suarez vale, teised õiged
                    Pikk Tammekas polnud too hooaeg? Suarez City?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Kunagi tehti nalja mingil mängul, et kuna solksjaer alustas, siis loomulikult vahetusi ei tehtudki. Vaevalt, et mingi 20 aastat tagasi see viimati juhtus muidugi.

                      Kommentaar


                        See käis kuskilt viktoriinilt läbi, juve vs manu peaks see olema ja Mourinho ei teinud vahetusi.

                        Kommentaar


                          Need kaks venda on ainsad oma riigi esindajad*, kes on pääsenud enda koduklubidega Meistrite Liiga finaali (pääsemata seal siiski põllule, ehkki mõlemad olid mänguks üles antud) Ühtlasi kuulub vanemale veljele au olla enda riigist esimene, kes Meistrite Liigas mänginud, samas kui noorema nimel on selle riigi esimese Meistrite Liiga väravalööja tiitel. Oma Euroopa karjääri algusaastatel kuulusid mõlemad aga meeskonda, kelle kooseisust võis leida ka ühe Eesti koondislase nime.

                          * Selguse mõttes defineerin seda vastava rahvuskoondise esindamise kaudu. Juured on seal veel nii mõnelgi mängumehel
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            Need kaks venda on ainsad oma riigi esindajad*, kes on pääsenud enda koduklubidega Meistrite Liiga finaali (pääsemata seal siiski põllule, ehkki mõlemad olid mänguks üles antud) Ühtlasi kuulub vanemale veljele au olla enda riigist esimene, kes Meistrite Liigas mänginud, samas kui noorema nimel on selle riigi esimese Meistrite Liiga väravalööja tiitel. Oma Euroopa karjääri algusaastatel kuulusid mõlemad aga meeskonda, kelle kooseisust võis leida ka ühe Eesti koondislase nime.

                            * Selguse mõttes defineerin seda vastava rahvuskoondise esindamise kaudu. Juured on seal veel nii mõnelgi mängumehel
                            Päris hea küsimus oli, ma otsisin hoopis kuskilt Jugoslaaviast vastust, õige vastus on üsna üllatav.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vtp Vaata postitust
                              Need kaks venda on ainsad oma riigi esindajad*, kes on pääsenud enda koduklubidega Meistrite Liiga finaali (pääsemata seal siiski põllule, ehkki mõlemad olid mänguks üles antud) Ühtlasi kuulub vanemale veljele au olla enda riigist esimene, kes Meistrite Liigas mänginud, samas kui noorema nimel on selle riigi esimese Meistrite Liiga väravalööja tiitel. Oma Euroopa karjääri algusaastatel kuulusid mõlemad aga meeskonda, kelle kooseisust võis leida ka ühe Eesti koondislase nime.

                              * Selguse mõttes defineerin seda vastava rahvuskoondise esindamise kaudu. Juured on seal veel nii mõnelgi mängumehel
                              Okei, tundub, et keegi ei soovi vastata. McDonald Mariga Interiga ning Victor Wanyama Spursiga siis.

                              Küsiks uue küsimuse ka:

                              Mäletatavasti toimus 2012. aastal Eestis U-19 jalgpalli EMi finaalturniir. Kreeka jõudis sellel turniiril finaali, samas tol turniiril nende koondise kapteniks olnud mees ei tohi jalgpalliliidu otsusel enam mitte kunagi ühtegi Kreeka jalgpallikoondist esindada. Selle põhjuseks on üks asi, mida mees tegi aasta peale finaalturniiri väravat tähistades. Vihjeks ütleks nii palju, et kui üks Itaalia Serie B klubi ta palkas, siis Itaalia meedias kutsuti teda "Kreeka Di Canioks". Mida ta tegi?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                                Okei, tundub, et keegi ei soovi vastata. McDonald Mariga Interiga ning Victor Wanyama Spursiga siis.

                                Küsiks uue küsimuse ka:

                                Mäletatavasti toimus 2012. aastal Eestis U-19 jalgpalli EMi finaalturniir. Kreeka jõudis sellel turniiril finaali, samas tol turniiril nende koondise kapteniks olnud mees ei tohi jalgpalliliidu otsusel enam mitte kunagi ühtegi Kreeka jalgpallikoondist esindada. Selle põhjuseks on üks asi, mida mees tegi aasta peale finaalturniiri väravat tähistades. Vihjeks ütleks nii palju, et kui üks Itaalia Serie B klubi ta palkas, siis Itaalia meedias kutsuti teda "Kreeka Di Canioks". Mida ta tegi?
                                Kui Kreeka Di Canio, siis oleks loogiline pakkumine, et viskas heil'i ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X