320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Nii vist oli jah. Iraak 1:1 (30.10.1994, Iraagis), Türkmenistan 1:1 (3.11.1999, Abu Dhabi) ja Taani, 2:2 (30.05.2004, Tallinnas)

    10. Nimeta ainsad 2 mängijat, kes on valitud MM-i parimaks mängijaks, kuigi nende meeskond tookord finaali ei jõudnud. Nendest 1 oli ka turniiri suurim väravakütt, teine jagas sama tiitlit veel kolme sama palju väravaid löönud mängijaga. Vihjed: Esimene neist on sündinud 1964 aastal. Enamuse oma jalgpalluri karjäärist saatis ta mööda Itaalias. Võitnud ka J-League. Rahvuskoondist on esindanud vaid 16 korda. Teine on sündinud 1979 aastal. Suurematest liigadest mänginud Inglismaal, Hispaanias ja Itaalias. Võitnud kahel korral European Golden Shoe auhinna, jagades seda ühel korral Thierry Henry'ga. Koondist esindanud 112 korda.
    Salvatore Schillaci ja Diego Forlan.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Kiilakad kohtunikud. Lee Mason? , Anthony Taylor , Tom Henning Øvrebø, Howard Webb ,Pierluigi Collina.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Kas tõesti Flora ja Trans?
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Bryan Adams! Teadsin, et tegu on Chelsea fänniga ning ei guugeldanud, aga kuskilt jäi meelde, et ta oli 69. aasta suvel 10 aastane

          Kommentaar


            pumadidas

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Jah ja pubis oli üks vihje rohkem, sest meie võistkonna nimi on PBA ehk Purjus Bryan Adams.

              15. Teema tülis vennad. Saksamaal Herzogenaurachis tegutsesid kaks venda Adolf ja Rudolf Dassler. Tegid omavahel firma, läksid 30-nendatel tülli selle tõttu, et äri ei läinud hästi. Tüli süvenes II maailmasõja ajal (keegi päris kindlat põhjust ei tea). Peale sõda ajasid vennad Dasslerid firma pooleks ja mõlemad tegutsevad seal linnas tänapäevani, teine teisel pool jõge. Vendade rivaalitsemine jätkus surmani, nad ei rääkinud enam kunagi (surid aastatel 1974 ja 1978). Ettevõtete rivaalitsemine jätkus. Alles aastal 2009 suudeti omavahelised suhted paremaks saada ning korraldati ettevõtete vaheline sõprusmats jalkas. Mis ettevõtted?
              Hea küss. Vastust ei ütle, aga hea küss.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                ... Vastust ei ütle, aga hea küss.
                Hilja juba, vastus on eelmisel lehel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Hilja juba, vastus on eelmisel lehel.
                  Ikkagi operatiivsem kui Jalgpalliliidu Taliturniiri mängude LIVE-kajastus.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Ikkagi operatiivsem kui Jalgpalliliidu Taliturniiri mängude LIVE-kajastus.
                    Ouch..
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Ikkagi operatiivsem kui Jalgpalliliidu Taliturniiri mängude LIVE-kajastus.
                      Selgitan, et Tammeka-Tarva mängu segadus algas sellest, et tavaliselt mängust infot jagav allikas tüdines ilmselt hallis passimisest ja hakkas lootma minu infole. Kuna mina tegelesin samal ajal ka U19 koondise mängu protokolliga ja ka selle mängu jälgimisega, siis märkasin küll, et Tammeka mäng pidanuks vaheajale läinud olema, aga millegipärast ei läinud. Panin siis ise HT märgi seisul 0:0.

                      Minu viga oli selles, et ma ei taibanud juba poolajal selle mängu skoori üldse maha võtta, kuna oli ilmne, et seda keegi info edastamiseks ei jälginud.

                      Rõhutan, et kuna tegemist on ikkagi treeningmängudega, siis midagi hullu ei juhtunud, saad ehk sellest üle.

                      Kommentaar


                        2. on Heerenveen, 3. on Tom Tomsk, esimesega võin puusse panna, aga näeb Dundee Unitedi moodi välja.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Paldiski?

                          Kommentaar


                            Vabalöök kaitsvale võistkonnale. Kuna pärast penaltit peab keegi teine vahepeal palli puutuma, siis tohib lööja uuesti seda teha.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Monaco raudselt.
                              Leverkusen raudselt.
                              Kolmas on raskem. Ma pakun Liecesteri.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Minu jaoks jällegi üliraske küsimus, sest esiteks ma ei tea, kes CLis edasi said, ammugi siis nende staadionite kapatsiteeti. Aga telekvaataja teab.

                                Viimane:

                                20. Eesti parimat meesjalgpallurit on valitud juba veerandsada aastat. Kõige rohkem - 6 korda on parimaks valitud Mart Poom, 5x Raio Piiroja, 4x Ragnar Klavan, 3x Andres Oper ja Konstantin Vassiljev. Kes on need viis jalgpallurit, kes lisaks eelmainitutele on valitud Eesti parimateks? Korra on läinud tiitel ka jagamisele. Boonuspunkt tuleb kui nimetate need kaks nime, kelle vahel läks tiitel jagamisele ja mis aastal?
                                Hepner oli kohe algul, Zelinskit pakuks tema selle imehooaja eest AAB-s. Martin Reim peab ka ühe saama. Stepanov oli korra. Viiendaks pakuks puusalt Kristalit.

                                P.S. Marek Lemsalu ikka Kristali asemel. Ta oli ju kunagi Saksamaal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X