320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Ma ei tea, miks selliseid asju mäletatakse, aga Urmas Hepner (1992), Martin Reim(1995), Marek Lemsalu(1996), Indrek Zelinski (2001), Andrei Stepanov (2004) on õiged.

    Mis aastal ja kelle vahel läks tiitel jagamisele?
    Äkki aitab üks vana kodukas, kahjuks on pilt millegipärast tillukeseks kujunenud, kuigi originaal on hästi loetav. Kuna pilt on raskesti loetav, siis lisan ka vastuse, aastal 2002 jagasid esikohta Oper ja Piiroja.
    Lisatud failid

    Kommentaar


      Need on asjad, mida iga aasta eel jalkaviktoriini puhul läbi käid.
      Algselt postitas Stok
      Ma ei tea, miks selliseid asju mäletatakse, aga Urmas Hepner (1992), Martin Reim(1995), Marek Lemsalu(1996), Indrek Zelinski (2001), Andrei Stepanov (2004) on õiged.

      Mis aastal ja kelle vahel läks tiitel jagamisele?

      Kommentaar


        No ma küsin oma viktoriiniküsimuse, mida igaks juhuks alati tagataskus hoian - kes on Inglismaa Jalgpalliliidu president? Vihjeks võin öelda, et ta on ka samaaegselt Briti Sukeldumisliidu president.
        www.playmaker.ee

        Kommentaar


          Nõup. Scudamore on Premier League'i tegelane.
          www.playmaker.ee

          Kommentaar


            Äkki on prints Henry või prints William ?
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              William jah.
              www.playmaker.ee

              Kommentaar


                Bafetimbi Gomis, Simone Inzaghi, Mario Gomez ning Ruud van Nistelrooy on ja on olnud suurepärased ründajad. Siiski on üks asi, mis seob neid ühte listi. Mis listist juttu on?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Bafetimbi Gomis, Simone Inzaghi, Mario Gomez ning Ruud van Nistelrooy on ja on olnud suurepärased ründajad. Siiski on üks asi, mis seob neid ühte listi. Mis listist juttu on?

                  Nad kõik on löönud Meistrite Liigas ühes mängus vähemalt neli väravat?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sulev86 Vaata postitust
                    Nad kõik on löönud Meistrite Liigas ühes mängus vähemalt neli väravat?
                    Just nii ja loomulikult on neid mängijaid veelgi.

                    Mis ühendab järgnevaid klubisid omavahel: FC Büsingen, Sammarinese, Cardiff City ning Lemlands IF?
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      AS Monaco kuulub ka selle ühise nimetaja alla.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Mängivad teise riigi liigades

                        Kommentaar


                          Mul on ka kaheosaline küsimus (või olen neid äkki küsinud, sest ma kuskil justkui olen?). Luciano Gaucci on eeldatavasti kõige eriskummalisem (Itaalia) klubiomanik läbi aegade, kes möllas korralikult kuni jäi rahaskeemitamisega vahele ning läks Lõuna-Ameerikasse peitu. Tuntuim mehe tegu on see, et ta otsustas päevapealt Itaalia vastu MMil skoorinud Ahni palgarahadelt maha võtta. Kuid jalgpallifolkloori on läinud veel kaks asja (tegelikult üsna lihtsad, aga las nad olla):

                          1. Perugia tahtis osta Rootsi koondislast Ljunbergi, kuid FIGC pani tehingule käe ette. Miks ei lubanud Itaalia jalgpalliliit Gauccil Rootsi koondislast osta?
                          2. Perugia ostis mängija nimega Saadi, kes oli tollel ajal ka oma rahvuskoondise kapten. Antud ost tekitas korralikult furoori, kuigi mängija ise sai vaid korra platsile. Miks?

                          Kommentaar


                            Al-Saadi Gaddafi isa oli Muammar Gaddafi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sulev86 Vaata postitust
                              Al-Saadi Gaddafi isa oli Muammar Gaddafi.
                              Jup-jup. Mees oli nii sitt, et eratreenerid nagu Diego Maradona ja Ben Johnson ei suutnud temast mängumeest vormida. Aga miks Perugia Ljungbergi ei saanud?

                              Kommentaar


                                Esimene mõte oli see, et Ljungberg oli homoseksuaal. Okei okei, sa ilmselt mõtled seda hetke, mil Perugia tahtis seda naist. Pakun huupi, et see naine oli ka Ljungberg ja liit keelas Perugial naist meestevõistkonda osta.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X