320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Torino ja Napoli ei ole õiged vastused.

    edit: Rooma ka mitte.

    Kommentaar


      Jalkafoorumi jaoks ilmselt liiga lihtne, aga laupäeval toimunud Maakilva esimes voorus oli selline küsimus.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Torino ja Napoli ei ole õiged vastused.

        edit: Rooma ka mitte.
        Kuna vaatasin alles nüüd, et tegu ei pruugi olla Euroopaga, siis ilmselt L-Ameerika, kas Peruu või Boliivia. Seda siis madalaima ja kõrgeima punkti tõttu.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Kuna vaatasin alles nüüd, et tegu ei pruugi olla Euroopaga, siis ilmselt L-Ameerika, kas Peruu või Boliivia.
          Viies vihje ütleb üsna selgelt, et tegemist on Euroopa linnaga: 5) Selles linnas on Euroopas kõige rohkem puid ühe elaniku kohta.

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Kuna ma suutsin ise uue küsimuse enne panna, siis peaks vist ära vastama, et korraga kaks küsimust ei oleks.

            Max Power, aitäh sellele, kes kunagi Sunderlandi teemasse Simpsonite klipi pani.
            Jep. Ma enne uut ei pane, kui sinu küsimus ka vastuse saab.

            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
            Parandame vea, tegelikult Tofoa eksis inimlikult, ajades segi kaks transpordiasutuse meeskonda.
            Aivar Pohlak peab tänase FC Flora eel-eelkäijaks siiski Trammi- ja Trollibussivalitsuse meeskonda, kellega ta võitis 1984. aastal III liiga. Kui Arvu Sild viis Flora keemiakombinaati tööle minnes kaasa oma eelmise töökoha, Salvo meeskonna, siis Pohlak asus seda mingil hetkel juhtima, ent tänas-Flora esiemaks peab ta siiski Trammi- ja Trollibussivalitsuse meeskonda.
            Nii-et õiget vastust ei kõlanud siiski ja Tofoa eksis pisut.
            ma noore inimesena ei tee nendel kõikidel taksobussitrollipargivalitsuse meeskondadel vahet jah. Tänud paranduse eest!

            Kasepatsi küsimus on liiga lihtne jah - Taaralinna Albert.

            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Mis linnast on jutt?:

            1) Linnas asub 2 üle 30 000 pealtvaataja mahutava staadioni, millest 1 on üsna kurikuulus.
            2) Kõige madalam temperatuur, mis on selles linnas mõõdetud, on -14.6 kraadi.
            3) Linna madalaima ja kõrgeima punkti kõrguste vahe on 519m.
            4) Selle linna klubid on oma riigi meistriks tulnud kokku 5 korda.
            5) Selles linnas on Euroopas kõige rohkem puid ühe elaniku kohta.
            Berliin? Peaks päris roheline linn olema.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

              Kasepatsi küsimus on liiga lihtne jah - Taaralinna Albert.
              Nii on.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Viies vihje ütleb üsna selgelt, et tegemist on Euroopa linnaga: 5) Selles linnas on Euroopas kõige rohkem puid ühe elaniku kohta.
                Sorry, minu viga.

                Kommentaar


                  Vastake see LaRaBla küsimus ära, ma olen pool tundi põhimõtteliselt guugeldanud ja igasugused trikid ära teinud, aga ikka ei leia.

                  Kommentaar


                    Sheffield?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Berliin? Peaks päris roheline linn olema.
                      Kas see ei sobi vastuseks?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Sheffield on õige vastus. Master of google!

                        Ja maruhea küsimus oli.

                        Kommentaar


                          Sheffield jah. Neile, kes käinud ei ole, oli mägisuse vihje ilmselt üsna eksitav, mis oli ka selle kirjapanemise põhjuseks. Igasugu viktoriinide number 1 reegel, osasid vihjeid tuleb osata ignoreerida.

                          Kommentaar


                            Ma olen tänu sellele küsimusele nüüd teadlik Dublini, Cardiffi, Frankfurti, Vitoria ja Genfi kõrguste suhtest, temperatuurist ja jalkaajaloost...

                            Kommentaar


                              Küsiks ka.
                              Saksamaa tugevuselt teises jalkaliigas juhtus eelmisel kümnendil ühel hooajal nii, et liigas mängisid kolm satsi, kel kõigil oli sama nimi. Ja veidra kokkusattumisena langesid nad kõik samal aastal ka liigast välja.
                              Mis nimi neid ühendas?

                              Kommentaar


                                Vana Football Manageri madalamate liigade hundina on meeles, et neid erinevaid Rot-Weisse on Saksamaal päris mitu. Äkki need?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X